'Eλεγχος μέσω του σεξ

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι αλλά και το αντίστροφο δεν είναι εκβιασμός ; Ο άντρας που φεύγει επειδή δεν κάνει σεξ μαζί του όποτε θέλει εκείνος ; Για δείτε και την άλλη όψη. Μαιευτικά πάντα. 'Oλοι εαυτούληδες είμαστε.
Όχι. Κανένας άνδρας δε φεύγει για ένα πήδημα. Υπάρχουν και οι ευκαιριακές σχέσεις. ;)
Συμφωνώ κι είμαι η πρώτη που σιχαίνομαι τη γυναικεία πουτανιά όπως ο διάολος το λιβάνι.

Καλά μην ορκίζεσαι. Για ψάξε πόσοι άντρες κατά τα άλλα επιτυχημένοι, έξυπνοι, δραστήριοι κλπ έπεσαν στα δίχτυα μιας ρωσίδας... Γιατί νομίζεις οι ρωσίδες κάνουν θραύση; Και λόγω της εξαιρετικής ομορφιάς τους (ομολογουμένως) αλλά και λόγω του οτι ξέρουν να χειρίζονται τον άντρα με τα γυναικεία τους κόλπα καλύτερα από πολλές. Κα μη βγει κανείς να πει οτι είμαι ρατσίστρια! Εντάξει, άντε να σας προλάβω, δεν είμαι ρατσίστρια, πουτάνες υπάρχουν παντού.:whistle:
1. Η γυναίκα τη σήμερον ημέρα έχει ξεχάσει κάποια βασικά πράγματα.
2. α. Τυχαίνει να ξέρω πολύ καλά τις Ρωσσίδες. Η ομορφιά είναι μύθος. Σπάνε απότομα. Επίσης σκληρός λαός.
β. Όντως κάνουν θραύση γιατί είναι άκρως θηλυκές και ξέρουν να φέρνονται σε άνδρες κρατώντας το ρόλο της γυναίκας. Πολύ βασικό. Καμμία σχέση με τις εδώ που την έχουν δει με δικαιώματα και υποχρεώσεις, φεμινισμό, δουλειές κλπ.
Το ανωτέρω πακέτο είναι απειρως πιο ελκυστικό από το πακέτο: "πάρε τα παιδιά, καθάρισε το σπίτι, μαγείρεψε, τράβα στην πεθερά, φέρε λεφτά κλπ, εγώ είμαι απασχολημένη να πάω για καφέ, να κάνω τα νύχια μου, είμαι κουρασμένη από τη δουλειά, όπου έλιωνα στις πασιέντζες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το ανωτέρω πακέτο είναι απειρως πιο ελκυστικό από το πακέτο: "πάρε τα παιδιά, καθάρισε το σπίτι, μαγείρεψε, τράβα στην πεθερά, φέρε λεφτά κλπ, εγώ είμαι απασχολημένη να πάω για καφέ, να κάνω τα νύχια μου, είμαι κουρασμένη από τη δουλειά, όπου έλιωνα στις πασιέντζες".

είναι σαφές ότι δεν είχες σοβαρή σχέση στη ζωή σου. 'Η άντε είχες μία (με κάποια βλαμμένη).

Οπότε...τόσα ξέρεις τόσα λες...


btw. συγγενικό μου πρόσωπο έχει παντρευτεί Ρωσσίδα η οποία παραμένει (στα 45+ της ) πάρα πολύ ωραία... Οπότε εξαρτάται υποθέτω από διάφορα πράγματα αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νομίζω αγνοείς κάτι σημαντικό: οι γυναίκες ευχαριστούνται περισσότερο το σεξ απ' τους άντρες, λόγω κατασκευής. Με ένα απλό googling θα πειστείς.

Γεώργιε με εκπλήσσεις. Δεν γνωρίζεις τα όσα σεντόνια έχουν γραφτεί από επιστήμονες της σεξουαλικότητας για τα είδη του γυναικείου οργασμού, τη λιγότερη βιολογική ανάγκη της γυναίκας για σεξ, την δυσκολία της να ικανοποιηθεί, τον κλειτοριδικό κλπ ; Ο άντρας είναι πολύ απλός στο σεξ. Το google εμένα μου δείχνει μια φωτογραφία σατυρική που παρουσιάζει τη γυναίκα ως ένα ηλεκτρικό πολύπλοκο κύκλωμα με χίλια κουμπιά που πρέπει να πατήσεις για να ενεργοποιηθεί για να ικανοποιηθεί, και δίπλα τον άντρα με ένα μόνο κουμπί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Resident Evil,

Προφανώς είναι θέμα γονιδίων και υπάρχουν εξαιρέσεις. Όμως γενικώς, οι Ρωσσίδες είναι εκπάγλου καλλονής μέχρι τα 27 βαριά. Μετά σπάνε απότομα.
Κατά τα λοιπά, δε νομίζω ότι σας αφορά το τι πράττω στην ιδιωτική μου ζωή. Οπότε καλύτερα να είστε φειδωλή στους χαρακτηρισμούς σας. Εκτός αν τίθεται θέμα αλληλεγγύης προς το φύλο σας, οπότε πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κατά τα λοιπά, δε νομίζω ότι σας αφορά το τι πράττω στην ιδιωτική μου ζωή. Οπότε καλύτερα να είστε φειδωλή στους χαρακτηρισμούς σας. Εκτός αν τίθεται θέμα αλληλεγγύης προς το φύλο σας, οπότε πάσο.

Tίθεται θέμα ανακριβειών αγαπητέ...
Αυθαίρετες γενικεύσεις που υποδηλώνουν ότι υπάρχει μια τέτοια διάθεση εκ μέρους των γυναικών είναι το λιγότερο αστείες για οποιονδήποτε (άνδρα ή γυναίκα) έχει ζήσει στον πραγματικό κόσμο μαζί με το έτερό του ήμισυ για περίοδο μεγαλύτερη των.. καλοκαιρινών διακοπών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ατυχώς δεν είναι αυθαίρετες γενικεύσεις, ούτε εφήμερες σχέσεις του καλοκαιριού. Τυχαίνει να έχω ευρύ κοινωνικό περίγυρο, βλέπω τι γίνεται. Σαφώς υπάρχουν εξαιρέσεις, όμως είναι ακριβώς αυτό. Εξαιρέσεις.
Επίσης η άχρηστη πληροφορία της ημέρας. Στο παρελθόν ήτο αδιανόητο για τη μάνα να εγκαταλείψει τα παιδιά της. Τώρα έχει γίνει σύνηθες. Κάντε τις αναγωγές σας.

Υγ. Είναι έτερον ήμισυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο άντρας είναι πολύ απλός στο σεξ.
Simple is NOT simplistic. Μάθε την διαφορά.

Από εκεί και πέρα, νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουν κάποτε τα κατηγορώ προς τις πουτάνες που "χειρίζονται τους άντρες μέσα από το σεξ". Το φταίξιμο είναι εξ' ολοκλήρου των αδύναμων αντρών, που εμπιστεύονται την πρώτη τυχούσα, χωρίς να την ξέρουν καλά-καλά. Εάν θέλει μια γυναίκα να είναι πουτάνα, πρόβλημά της, θα καταλήξει εν τέλει με κάποιο αδύναμο αρσενικό. Εάν εσύ θέλεις να παραμείνεις αδύναμος, πρόβλημά σου επίσης, δεν θα κάτσω να σε μεταπείσω.

ΕΓΩ, όμως, είμαι διαφορετικός και έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Δεν δίνω την παραμικρή δεκάρα εάν θέλετε κάποιοι να είστε αδύναμοι και να ρίχνετε το φταίξιμο στις πουτάνες. Δεν φταίνε αυτές, βρίσκουν και τα κάνουν. Και θα συνεχίσουν όσο υπάρχουν τέτοια άτομα. Αυτό που ξέρω, είναι ότι ΕΓΩ, εάν θελήσω κάτι, θα πάω και θα το ΠΑΡΩ, χωρίς να προδώσω τις αξίες μου και την προσωπικότητά μου για καμία. Τελεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Έχει γίνει σύνηθες για μια μάνα να εγκαταλείψει τα παιδιά της???
Που? Σε ποια ταινία?

ΕΓΩ, όμως, είμαι διαφορετικός και έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Δεν δίνω την παραμικρή δεκάρα εάν θέλετε κάποιοι να είστε αδύναμοι και να ρίχνετε το φταίξιμο στις πουτάνες. Δεν φταίνε αυτές, βρίσκουν και τα κάνουν. Και θα συνεχίσουν όσο υπάρχουν τέτοια άτομα. Αυτό που ξέρω, είναι ότι ΕΓΩ, εάν θελήσω κάτι, θα πάω και θα το ΠΑΡΩ, χωρίς να προδώσω τις αξίες μου και την προσωπικότητά μου για καμία. Τελεία.

Πω πω βρε Γιώργο, πολύ το ΕΓΩ χρησιμοποιείς.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχει γίνει σύνηθες για μια μάνα να εγκαταλείψει τα παιδιά της???
Που? Σε ποια ταινία?
Όταν κατεβείτε από το συννεφάκι σας, ίσως το δείτε. Υπ' όψιν είμαστε στην αρχή, υπάρχουν ακόμη αναστολές και ενδοιασμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ατυχώς δεν είναι αυθαίρετες γενικεύσεις, ούτε εφήμερες σχέσεις του καλοκαιριού. Τυχαίνει να έχω ευρύ κοινωνικό περίγυρο, βλέπω τι γίνεται. Σαφώς υπάρχουν εξαιρέσεις, όμως είναι ακριβώς αυτό. Εξαιρέσεις.
Επίσης η άχρηστη πληροφορία της ημέρας. Στο παρελθόν ήτο αδιανόητο για τη μάνα να εγκαταλείψει τα παιδιά της. Τώρα έχει γίνει σύνηθες. Κάντε τις αναγωγές σας.

Υγ. Είναι έτερον ήμισυ.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Back to the basics...

Τυχαίνει να έχω ευρύ κοινωνικό περίγυρο, βλέπω τι γίνεται. Σαφώς υπάρχουν εξαιρέσεις, όμως είναι ακριβώς αυτό. Εξαιρέσεις.


Το ίδιο λέω κι εγώ λοιπόν και με βάση αυτό κρίνω τα γραφόμενα σου.

So, what's next?
Θα φέρουμε τον κοινωνικό μας περίγυρο να μετρήσουμε ποιός τον έχει πιο μεγάλο και άρα έχει (περισσότερο- sic) δίκιο?

Για τη μάνα που παρατάει τα παιδιά της (και είναι και σύνηθες!) θα ήθελα και εγώ τον τίτλο της ταινίας να την κατεβάσω ή να νοικιάσω το dvd...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πιστεύω πως η προστασία των παιδιών από την μητέρα τους, είναι ένα έμφυτο ένστικτο στη γυναίκα.
Γίνεται μάνα και το νιώθει.
Σίγουρα θα υπάρχουν εξαιρέσεις, όπως υπάρχουν γενικά τρελλοί άνθρωποι.
Ακριβώς όμως αυτό, προκειται για εξαιρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ό,τι πεις. Καλή συνέχεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Εγώ ήξερα ότι οι πουτάνες πουλάνε σεξ για να έχουν αυτά που θέλουν.

Το ίδιο πράγμα λέμε. Πουλάνε σεξ (το σεξ που περιμένεις να γίνει και δε γίνεται αν δεν πάρει αυτό που θέλει) για να έχουν αυτά που θέλουν. Έχεις ακούσει τη φράση "στο δείχνω αλλά δε στο δίνω"; Νομίζω οτι οι πόρνες είναι πολύ πιο έντιμες από αυτές τις γυναίκες που λέω εγώ. Τουλάχιστον κάτι δίνουν και κάτι παίρνουν. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ίδιο πράγμα λέμε. Πουλάνε σεξ (το σεξ που περιμένεις να γίνει και δε γίνεται αν δεν πάρει αυτό που θέλει) για να έχουν αυτά που θέλουν. Έχεις ακούσει τη φράση "στο δείχνω αλλά δε στο δίνω"; Νομίζω οτι οι πόρνες είναι πολύ πιο έντιμες από αυτές τις γυναίκες που λέω εγώ. Τουλάχιστον κάτι δίνουν και κάτι παίρνουν. :/:
Νομίζω τα 'χεις μπερδέψει λίγο. :P Υπάρχουν οι πουτάνες και οι "πουτάνες". Η διαφορά είναι ότι οι πρώτες σου λένε την τιμή από την αρχή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Νομίζω τα 'χεις μπερδέψει λίγο. :P Υπάρχουν οι πουτάνες και οι "πουτάνες". Η διαφορά είναι ότι οι πρώτες σου λένε την τιμή από την αρχή. :)

Ίσως το ότι είσαι ακόμα μόνος σου να οφείλεται στο ότι δεν σε φτάνουν οι γυναίκες τόσο ψηλά που έχεις ανέβει στο καλάμι. :}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ίσως το ότι είσαι ακόμα μόνος σου να οφείλεται στο ότι δεν σε φτάνουν οι γυναίκες τόσο ψηλά που έχεις ανέβει στο καλάμι. :}
Δεν ξέρεις τι έχω, οπότε δεν μπορείς να κρίνεις. Όχι πως με ενδιαφέρει δηλαδή τι άποψη έχεις εσύ ή η οποιαδήποτε άλλη για μένα. Και όχι, δεν μειώνω τις αξίες μου για τίποτα. Ο σεβασμός από μέρους μου για κάποια κοπέλα ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ, δεν τον δίνω απλόχερα. :)

Και για να το ξαναπώ: ο σεβασμός ΚΕΡΔΙΖΕΤΑΙ, δεν χαρίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Γεώργιε με εκπλήσσεις. Δεν γνωρίζεις τα όσα σεντόνια έχουν γραφτεί από επιστήμονες της σεξουαλικότητας για τα είδη του γυναικείου οργασμού, τη λιγότερη βιολογική ανάγκη της γυναίκας για σεξ, την δυσκολία της να ικανοποιηθεί, τον κλειτοριδικό κλπ ; Ο άντρας είναι πολύ απλός στο σεξ. Το google εμένα μου δείχνει μια φωτογραφία σατυρική που παρουσιάζει τη γυναίκα ως ένα ηλεκτρικό πολύπλοκο κύκλωμα με χίλια κουμπιά που πρέπει να πατήσεις για να ενεργοποιηθεί για να ικανοποιηθεί, και δίπλα τον άντρα με ένα μόνο κουμπί.
Και όμως δεν είναι έτσι όπως λες.

Ο άνδρας, μπορεί όπως λες να έχει ένα μόνο κουμπί, αλλά αυτό συμβαίνει κατά την ηλικία που του είναι αδύνατο να καταλάβει πολλά. Εκεί που κάθεται ξαφνικά έχει στύση και αυτό νομίζει ότι είναι το κουμπί και όποια βλέπει μπροστά του, την τρώει. Μη πώ τίποτ’άλλο.

Θα έλεγα ότι για την γυναίκα υπάρχει μόνο ένα κουμπί.
Και αυτό είσαι εσύ, με την μοναδική διαφορά.
Οσο πιο ερωτευμένος είσαι, όσο περισσότερο την αγαπάς, τόσο ισχυρότερο είναι αυτό το κουμπί, τόσο ισχυρότερη είναι η ικανοποίηση της, τόσο ποιο πολλά κουμπιά δικά σου ανακαλύπτεις, στο πέρασμα του χρόνου.

Υ.Γ. τα ψεύτικα κουμπιά, ξεθωριάζουν…
Αν την αγαπάς, πραγματικά, την αγκαλιάζεις και το νοιώθει.
Αν την αγαπάς, πραγματικά, ξεχνιέσαι όταν κάνεις έρωτα (πάντα μαζί της) και τότε ανακαλύπτεις ότι το πραγματικό κουμπί της είναι μόνο ένα, εσύ. Το παράξενο δεν είναι που το ανακάλυψες, αλλά το πόσο λίγο σε νοιάζει.


Αρα, όταν κάνεις έρωτα, πηδάς καλύτερα και αυτό είναι όχι το ζητούμενο, αλλά μόνο ένα ζητούμενο και ασήμαντο θα έλεγα.

Ποιος όμως σήμερα είναι διατεθειμένος να επενδύσει τον απαραίτητο χρόνο;

Με κουμπιά θα ασχολούμαστε;


Οτι κινείται :kill:ή μήπως όχι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Simple is NOT simplistic. Μάθε την διαφορά.

Από εκεί και πέρα, νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουν κάποτε τα κατηγορώ προς τις πουτάνες που "χειρίζονται τους άντρες μέσα από το σεξ". Το φταίξιμο είναι εξ' ολοκλήρου των αδύναμων αντρών, που εμπιστεύονται την πρώτη τυχούσα, χωρίς να την ξέρουν καλά-καλά. Εάν θέλει μια γυναίκα να είναι πουτάνα, πρόβλημά της, θα καταλήξει εν τέλει με κάποιο αδύναμο αρσενικό. Εάν εσύ θέλεις να παραμείνεις αδύναμος, πρόβλημά σου επίσης, δεν θα κάτσω να σε μεταπείσω.

ΕΓΩ, όμως, είμαι διαφορετικός και έχω πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Δεν δίνω την παραμικρή δεκάρα εάν θέλετε κάποιοι να είστε αδύναμοι και να ρίχνετε το φταίξιμο στις πουτάνες. Δεν φταίνε αυτές, βρίσκουν και τα κάνουν. Και θα συνεχίσουν όσο υπάρχουν τέτοια άτομα. Αυτό που ξέρω, είναι ότι ΕΓΩ, εάν θελήσω κάτι, θα πάω και θα το ΠΑΡΩ, χωρίς να προδώσω τις αξίες μου και την προσωπικότητά μου για καμία. Τελεία.

To χοντραίνεις και το προσωποποιείς. Δεν είναι ευγενικό διότι δεν γνωρίζεις. Εγώ έκανα την ερώτηση με δύο σκέλη. Χειρίζονται οι γυναίκες με το σεξ (το ένα σκέλος) και με την στέρηση του σεξ (το δεύτερο σκέλος). Με ενδιαφέρει πάρα πολύ αυτό το θέμα από πολλές απόψεις. Πού ακριβώς είδες κατηγορώ και σε ποιές πουτάνες αναφέρεσαι ; Μήπως οργιάζει η φαντασία σου ; Προσωπικά είχα σεξουαλική ζωή ακόμα και σε εποχή που δεν έδινα τίποτα απολύτως, ακριβώς επειδή δεν είχα τίποτα. Θα αρχίσω να νοιώθω νταβατζής. Ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Χειρίζονται οι γυναίκες με το σεξ (το ένα σκέλος) και με την στέρηση του σεξ (το δεύτερο σκέλος).
πρωτο σκελος: πολλές - οχι όλες και όχι πάντα - προσπαθούν να το κανουν και καποιες τα καταφέρνουν.
δευτερο σκελος: οχι με τη στερηση ιδιαίτερα αλλά με τη γενικότερη νοοτροπία τους περί δωσίματος, και τις δικές τους ανάγκες.


εδιτ: το σημαντικό είναι ότι δε γίνεται σκόπιμα αυτό το πράγμα, δηλαδή απλά είναι ζήτημα ζυγίσματος περιστάσεων. "σε παίρνει - δε σε παίρνει" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top