Έχετε "γυρίσει" σε video δικές σας ερωτικές στιγμές;

Έχετε "γυρίσει" σε video δικές σας ερωτικές στιγμές?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 48)
  • Ναι, το έχω κάνει.

    Ψήφοι: 19 39.6%
  • Σκέφτομαι να το κάνω.

    Ψήφοι: 5 10.4%
  • Αποκλείεται να το κάνω ποτέ.

    Ψήφοι: 16 33.3%
  • Δεν ξέρω ακόμα.

    Ψήφοι: 8 16.7%

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για μια φορα καλο ειναι, μετα οντως ειναι ναρκισιστικο. :P
Παντως για εμενα δεν υπαρχει προβλημα πχ αν διερρεε τετοιου ειδους βιντεο με εμενα.Δεν ειναι οτι κανουμε και κατι παρα φυση δηλαδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι μου έχει περάσει από το μυαλό αλλά δεν το υλοποιήσα..Μόνο κάτι φωτό είχε στο κινητό το αγόρι μου αλλά τις έσβησε για να μην πέσουν σε λάθος χέρια! :P
Παντως για εμενα δεν υπαρχει προβλημα πχ αν διερρεε τετοιου ειδους βιντεο με εμενα.Δεν ειναι οτι κανουμε και κατι παρα φυση δηλαδη

Xμμμ, που να έχετε πρόβλημα εσείς, εσάς θα αποκαλέσουν π@υτάν@ς...?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Και στο ιντερνετ να ανεβει βασικα, τι εγινε? Θα με απειλησει καποιος? Αυτος ειμαι εγω, αυτο και το μοριο μου, δεν εχω να κρυψω τιποτα, ολα καλα και παμε παρακατω σε κατι πιο σοβαρο :D

τοση περηφανεια για το μοριο σου πια γαννουτα???:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Ειπα στην κοπελα μου να σβησουμε οσα γυρισαμε και απαντησε οτι δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα να παραμεινουν στον δικο μου υπολογιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δώστε τσόντα στο λαό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vogue001

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Χμμ ναι το έχουμε σκεφτεί, και το πιο πιθανό είναι ότι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χμμ ναι το έχουμε σκεφτεί, και το πιο πιθανό είναι ότι θα γίνει.
μυρίζομαι να μοιραστεί παντού το βίντεο αν είσαι 16:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μυρίζομαι να μοιραστεί παντού το βίντεο αν είσαι 16:whistle:

κάτσε να γυριστεί και βλέπουμε. :Ρ Αν είχα την παραμικρή υποψία, τα μπογαλάκια μου και σ'άλλη παραλία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Χμμ ναι το έχουμε σκεφτεί, και το πιο πιθανό είναι ότι θα γίνει.

ρεεε μην κανετε χαζομαρες ειστε και μικροι ακομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κάτσε να γυριστεί και βλέπουμε. :Ρ Αν είχα την παραμικρή υποψία, τα μπογαλάκια μου και σ'άλλη παραλία:P
όχι μην έχεις υποψίες, δεν παίζει να κάνει κάτι τέτοιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ρεεε μην κανετε χαζομαρες ειστε και μικροι ακομα:P

Βασικά μια κουβέντα είπαμε. Κάτσε να γίνει πράξη πρώτα και μετάά χαχα! Σαν ιδέα ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βασικά μια κουβέντα είπαμε. Κάτσε να γίνει πράξη πρώτα και μετάά χαχα! Σαν ιδέα ήταν.
και μετά θα τρέχεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top