Εμπειρίες της πίσω πόρτας

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Σημείωση

Τα θέματα με αντικείμενο τον έρωτα σε διάφορες εκδηλώσεις του, αποτελούν μια ευαίσθητη ομάδα θεμάτων
όπου δεν εξετάζονται τόσο επιχειρήματα και δεδομένα, αλλά μάλλον παρατίθενται προσωπικές απόψεις, εμπειρίες κι επιλογές.

Κάθε μέλος που επιλέγει να συμμετάσχει σε ένα τέτοιο θέμα,
ενδεχομένως κάποια στιγμή να μοιράζεται τις ενδόμυχες σκέψεις, εμπειρίες και προτιμήσεις του με τους άλλους συμμετέχοντες οι οποίοι φυσικά μπορεί να βλέπουν το ίδιο εκάστοτε ζήτημα από μια σκοπιά εκ διαμέτρου αντίθετη.

Ωστόσο, η διαφορετική αυτή αντίληψη των πραγμάτων δε νομιμοποιεί απολύτως κανέναν χρήστη και κατ΄ ουδένα τρόπο να λοιδορεί, να ειρωνεύεται ή να υποτιμά οποιονδήποτε άλλον συμμετέχοντα για τα αναφερόμενα στις αναρτησεις του.

Παρακαλούμε πολύ η συζήτηση να διατηρηθεί σε κλίμα αμοιβαίου σεβασμού μεταξύ των συμμετεχόντων καθώς οποιαδήποτε εκτροπή δεν θα γίνει ανεκτή και θα αντιμετωπισθεί δεόντως.

εκ μέρους της ΟΔ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Εμπειρίες της πίσω πόρτας ...μόνο ο τίτλος προκαλεί... αν βάλει κανείς αυτό τον τίτλο στο internet θα του βγει μια λίστα από διάφορα ρεπορτάζ και διάφορες γνώμες...Επίσης αν ανοίξει από εκείνα τα σαχλά περιοδικά τύπου "Cosmopolitan - Πως θα τον κατακτήσετε" δίνουν λύσεις για αυτή την ευαίσθητη πόρτα ...Γιατί πως να το κάνουμε όπως αποφασίζουμε που θα διαθέσουμε το κορμί μας έτσι και θα αποφασίσουμε αν θα διαθέσουμε ή όχι τον απευθυσμένο μας....και δεν είναι υποχρεωτικό να τον διαθέσουμε.... Αλλά αν τον διαθέσουμε δεν χρειάζεται να πάει το μυαλό αποκλειστικά σε πλήρη διείσδυση....

Σίγουρα κανείς δεν λέει ότι αν δεν το δοκιμάσεις δεν ξέρεις τι θα πει έρωτας γιατί έρωτας είναι άλλο πράγμα....
Αλλά γιατί ορίζουμε τον απευθυσμένο μας σαν πίσω πόρτα..... λες και είναι κάποιο απόρθητο φρούριο το σώμα μας κι αυτή η πόρτα δεν έχει την ίδια αντίσταση..... από κει θα αλωθεί το κάστρο......

Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα σε αυτό και σε άλλα θέματα γιατί οι προοδευτικοί απευθυσμένοι πρέπει να πείσουν τους συντηρητικούς απευθυσμένους να το δοκιμάσουν αλλά και γιατί οι συντηρητικοί απευθυσμένοι να πείσουν τους προοδευτικούς για την λάθος επιλογή τους...


Σωστό και λάθος στο σεξ δεν υπάρχει....υπάρχει όμως κάτι άλλο το μοίρασμα στο σεξ.... να θες να μοιραστείς μια εμπειρία...όταν το θέλει μόνο ο ένας από τον άλλο και το απαιτεί τότε αυτός είναι ψυχολογικός εκβιασμός και ουσιαστικά του "βιάζει" ή "παραβιάζει" τα όρια που εχει ....και κυρίως πάει βόλτα η απόλαυση του σεξ, γιατί γίνεται καταναγκασμός....


Πάντως όταν ξεκινάς μια καινούργια γνωριμία δεν νομίζω ότι συστήνεται κανείς

"Γεια σας, με λέμε Αφροξυλάνθη και μου αρέσει να τον παίρνω από την πίσω πόρτα...":P
ούτε
" Γεια σας με λένε Τιμολέοντα και μου αρέσει να μου διεγείρουν την πίσω πόρτα μου.....":P

Αυτά είναι χημεία και σίγουρα δεν είναι κάτι που κάνεις σε όλες τις σχέσεις σου (σαν να λες πρέπει οπωσδήποτε να δώσω πίσω πόρτα αλλιώς δεν ξέρω τι θα πει σεξ...αυτά τα στερεότυπα με τρελαίνουν και από τη μια και από την άλλη πλευρά)ούτε φυσικά με το ξεκίνημα της σχέσης σου...θέλει μια οικειότητα και άνεση ανάμεσα στο ζευγάρι ...


Για μένα σεξ δεν είναι ένα σημείο ή μια πόρτα....γιατί όταν επικεντρωνόμαστε μόνο σε ένα σημείο χάνουμε τη μαγεία και τη χημεία όλου του σώματος μας και όλων των αισθήσεων μας......;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σαχλά περιοδικά τύπου "Cosmopolitan -


παρακαλώ για λίγο περισσότερο σεβασμό
στο μόνο περιοδικό που διαβάζουν
όσοι δεν διαβάζουν τίποτα :confused:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Συνήθως αυτοί που το απαιτούν κ επιμένουν δείχνουν κ πιο πολύ μένος προς τους gay.

Venividivici το έθεσες πολύ ωραία το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Valder δεν είχα τσεκάρει για αρκετό καιρό το θέμα κ τώρα είδα ότι μου θέτεις μια ερώτηση. Και θα απαντήσω: μπορεί κ να έχω απωθημένα γιατί όντως έχω ζ'ησει κάτι που δε μου άρεσε: ανθρώπους που έθεταν το θέμα άμεσα κ έμμεσα κάθε τρεις κ λίγο.
Επίσης δεν προσπαθώ να επιβάλλω κάποιο 'πρέπει'. Εκφράζω μια άποψη κ δεν μπορώ καν να καταλάβω γιατί η άποψη αυτή αντιμετωπίζεται με τόση αρνητικότητα.:/:
Αν εξαιρέσουμε κάποια ζητήματα τέτοιου τύπου, που μπορεί σύμφωνα με την κοινή αντίληψη περί ερωτικής συμπεριφοράς να θεωρούμαι συντηρητική, στην πραγματικότητα ούτε κατά διάνοια δεν είμαι συντηρητική κ ούτε μ' αρέσει ο καθωσπρεπισμός στους ανθρώπους:no:. Ίσως βέβαια κ αυτό να παίζει το ρόλο του στο τι περίμενε από μένα ο εκάστοτε συντροφός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλό είναι για ποικιλία μία φορά στο τόσο, σε τρελά κέφια. Θέλει πολλη προκαταρκτικη προετοιμασία για νά μην πονάς. Το θέμα της αίσθησης ότι θα τα κανεις είναι ψυχολογικό?? Γιατί 2 φορές το έχω νιώσει και 1 (στο ενδιάμεσο) όχι.

Όσον αφορά το παραφυση, τότε να κοπούν και τα στοματικά γιατί και τις αμυγδαλές μπορεί να πονεσουν και τα σαγόνια κουράζουν. Αυτό γιατί δεν σχολιάζεται αναλόγως?
Επίσης, η αντιμετώπιση ότι όποια δεν δοκιμάσει την πίσω πόρτα λόγω αυτοεκτίμησης είναι λίγο κομπλεξικό. Άλλο δεν μου αρέσει και δεν θα το κάνω και άλλο δεν το δοκιμάζω γιατί δεν υποτάσσομαι στους φαλλοκρατες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Είμαι κάθετα αρνητική σε αυτό για τους ακόλουθους λόγους:
Υπερεκτιμώ τον εαυτό μου.
Είναι βλαβερό για την υγεία.
Το ότι κπ το βλέπει σε τσόντες δε σημαίνει ότι πρέπει απαραίτητα να το κάνει κ πράξη
Δεν κάνω τέτοιου τύπου 'χαρούλες' για να κανοποιήσω έναν άνδρα. Διαθέτω κ πιο σοβαρά χαρίσματα που πιστεύω είναι (κ έχω δει) ότι είναι πολύ πιο ισχυρά από κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος δεν θελει να μεινει μαζί μου επειδή δεν έχει πίσω πόρτα καλύτερα για μένα. Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει οπότε καλώς διαλύθηκε
Ολα΄αυτά χωρίς να θέλω να προσβάλλω καμία κ κανέναν;)

καλα, καλα , αυτα μας τα ειπανε κ αλλες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,843 μηνύματα.
καλα, καλα , αυτα μας τα ειπανε κ αλλες! :D

Ως ένας από αυτούς που έχουν διαφωνήσει με την κυρία, θα κάνω προσωρινά το δικηγόρο του διαβόλου και θα πω ότι καλό θα είναι να μην επιχειρηματολογούμε μετ' απολύτου βεβαιότητος για κάποιον όταν δεν τον γνωρίζουμε, κάτι που αποφύγαμε όλοι όσοι διαφωνήσαμε μαζί της. Άσε που η κριτική πρέπει να γίνεται επάνω στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους.

Και για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα, επειδή είσαι και γαμώ τα boss μάλλον, θα σου πω το εξής:

Από το να σου πούν "έχασα την παρθενιά μου όταν έκανα ιππασία και έπεσε ο Σνούπι επάνω σ' ένα εμπόδιο και μου μπήκε το χαλινάρι στον κόλπο" και να τρως χόρτα, χίλιες φορές να σου πούν "κρατάω τον κώλο μου κλειδαμπαρωμένο" και να υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να είναι αλήθεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ως ένας από αυτούς που έχουν διαφωνήσει με την κυρία, θα κάνω προσωρινά το δικηγόρο του διαβόλου και θα πω ότι καλό θα είναι να μην επιχειρηματολογούμε μετ' απολύτου βεβαιότητος για κάποιον όταν δεν τον γνωρίζουμε, κάτι που αποφύγαμε όλοι όσοι διαφωνήσαμε μαζί της. Άσε που η κριτική πρέπει να γίνεται επάνω στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους.

Και για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα, επειδή είσαι και γαμώ τα boss μάλλον, θα σου πω το εξής:

Από το να σου πούν "έχασα την παρθενιά μου όταν έκανα ιππασία και έπεσε ο Σνούπι επάνω σ' ένα εμπόδιο και μου μπήκε το χαλινάρι στον κόλπο" και να τρως χόρτα, χίλιες φορές να σου πούν "κρατάω τον κώλο μου κλειδαμπαρωμένο" και να υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να είναι αλήθεια.:P

επειδή κι εγώ τά'χα πει αυτά, οι απόψεις και οι στάσεις αλλάζουν πολλές φορές ανάλογα με το άτομο που έχεις απέναντί σου. Κάποιος μπορεί να σε κάνει να νιώθεις ότι θα είσαι το δουλάκι του και άλλος να σε λατρεύει. Και δεν μιλάω για σχέσεις vs. σεξ της στιγμής. Μιλάω για μακροχρόνιες σχέσεις και στις 2 περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Οποιος θέλει να πει την άποψή του γενικά πάνω στο θέμα . Να μου επιτρέψετε να διαφέρω κ να γουστάρω κιόλας που διαφέρω.
Btw και σε τσοντοθέμα μπορεί να παρουσιαστεί κ η άλλη όψη του νομίσματος: Η ΠΑΡΕΚΚΛΙΝΟΥΣΑ!


Και ένα μπράβο στον Valder φυσικά που, αν και ήταν απ' τα άτομα που διαφώνησε μαζ'ι μου στο θέμα, είχε τον τρόπο και να το εκφράσει χωρίς να προσβάλλει το άτομό μου αφενός και μπορεί να δεχτεί ότι δεν ανήκει η καθεμία στις 'άλλες' του boss αφετέρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ως ένας από αυτούς που έχουν διαφωνήσει με την κυρία, θα κάνω προσωρινά το δικηγόρο του διαβόλου και θα πω ότι καλό θα είναι να μην επιχειρηματολογούμε μετ' απολύτου βεβαιότητος για κάποιον όταν δεν τον γνωρίζουμε, κάτι που αποφύγαμε όλοι όσοι διαφωνήσαμε μαζί της. Άσε που η κριτική πρέπει να γίνεται επάνω στις ιδέες και όχι στους ανθρώπους.

Και για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα, επειδή είσαι και γαμώ τα boss μάλλον, θα σου πω το εξής:

Από το να σου πούν "έχασα την παρθενιά μου όταν έκανα ιππασία και έπεσε ο Σνούπι επάνω σ' ένα εμπόδιο και μου μπήκε το χαλινάρι στον κόλπο" και να τρως χόρτα, χίλιες φορές να σου πούν "κρατάω τον κώλο μου κλειδαμπαρωμένο" και να υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να είναι αλήθεια.:P

μονο που δεν εκατσα να ασχοληθω σοβαρα με το ζητημα οπως κανατε οι περισσοτεροι!
απλα σε αυτη την φαση δεν θελει να το κανει για τους χ,ψ,ζ λογους! καποια στιγμη θα βρεθει καποιος στον δρομο της, θα την ψησει, και θα της αρεσει!
ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια! κανενας λογος συζητησης του ζητηματος!
ακομα και εαν την πεισεις εσυ απο το ιντερνετ οτι ειναι ωραιο και δεν ειναι κακο δεν θα αλλαξει τιποτα!
οι περισσοτεροι νομιζω πως καταφεραμε και ψησαμε καποια τυπισσα εκεινη την στιγμη, δεν ειχαμε βγει για καφε να το συζητησουμε, πανω στην στιγμη που κανεις sex αρχιζεις την πειραζεις σε εκεινο το σημειο.. εεε μια, δυο , τρεις , αμα το κανεις και καλα εγινε! τοσο απλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καποια στιγμη θα βρεθει καποιος στον δρομο της, θα την ψησει, και θα της αρεσει!

"αγαπώ" τη σιγουριά κάποιων ανθρώπων στα σοβαρά ή στα αστεία για το 1. τι θα συμβει στο μέλλον 2. αν θα είναι ευχάριστο η δυσάρεστο!


Δεν λες και τα 6 νουμεράκια του Λόττο μιας και ξέρεις τόσο ΣΙΓΟΥΡΑ τα μελλούμενα?

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,843 μηνύματα.
μονο που δεν εκατσα να ασχοληθω σοβαρα με το ζητημα οπως κανατε οι περισσοτεροι!

Είναι πασιφανές. Ουδεμία αμφιβολία για κάτι τέτοιο φίλε boss...:P

απλα σε αυτη την φαση δεν θελει να το κανει για τους χ,ψ,ζ λογους! καποια στιγμη θα βρεθει καποιος στον δρομο της, θα την ψησει, και θα της αρεσει!

Εκτός κι αν αυτός ο κάποιος δεν δώσει τόση σημασία στις εμπειρίες της πίσω πόρτας όσο εσύ ή άλλοι. Πόσο απίθανο είναι να θέλει κάποιος να είναι μαζί της για άλλα πράγματα, πχ μυαλό, συμπεριφορά, τρυφερότητα, πίστη.... Να μην είναι από αυτές που το κάνει με το ξαδερφάκι σου ενώ εσύ παίζεις στο δίπλα δωμάτιο FIFA 12, ή να είναι από εκείνες που να θέλει να σου σκάσει μια αγκαλιά μετά το σεξ κι όχι να λέει "πα να ρίξω κι ένα comment στο μπάτσο από το Facebook τώρα που τελειώσαμε" κι εσύ να μένεις με το πουλί ανάμεσα στα δόντια.

Αλλά όχι, είμαστε άντρες και το μόνο που κοιτάμε είναι η shithole μιας γυναίκας. Ακόμα και πονηρά να το πάρουμε φίλε μου, υπάρχει κι άλλη δίοδος στις γυναίκες, ακόμα πιό ενδιαφέρουσα. Εκεί ναι, θα υπήρχε θέμα σεξουαλικής/ψυχικής υγείας αν έλεγε μεθ' επιτάσεως ότι το κρατάει κλειδαμπαρωμένο... αλλά για έναν κώλο ρε φίλε; Μια τρύπα μπρος στα άλλα δεν είναι τίποτα.

ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια! κανενας λογος συζητησης του ζητηματος!

Damn... Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να βγεί αληθινή η φαντασίωσή μου να τη βλέπω να κάνει λεσβιακό με τη Μάγια τη Μέλισσα και τρίο με τα Αρκουδάκια της Αγάπης;;; Πρέπει οπωσδήποτε να πέσει όπισθεν γεώτρηση;;;:(

ακομα και εαν την πεισεις εσυ απο το ιντερνετ οτι ειναι ωραιο και δεν ειναι κακο δεν θα αλλαξει τιποτα!
οι περισσοτεροι νομιζω πως καταφεραμε και ψησαμε καποια τυπισσα εκεινη την στιγμη, δεν ειχαμε βγει για καφε να το συζητησουμε, πανω στην στιγμη που κανεις sex αρχιζεις την πειραζεις σε εκεινο το σημειο.. εεε μια, δυο , τρεις , αμα το κανεις και καλα εγινε! τοσο απλο!

Καμία διαφωνία εδώ. Πολύ σωστά. Αλλά άμα η άλλη όμως δε θέλει να σου στήσει κώλο, τι θα κάνεις εσύ; Θα πάρεις δρεπανοκατσάβιδο και θα της ανοίξεις τ' άντερα για να χώσεις το λιθρίνι σου μέσα ή θα φύγεις για άλλες κωλοδίνουσες κοπέλες;; Τι είναι πιο λογικό;;;

Στο τέλος είναι όλα θέμα επιλογής.

Και σου μιλάει κάποιος που διαφωνεί κατάφορα με τέτοιες συντηρητικές απόψεις γιατί γουστάρει κίνκυ εξαλλιές στο κρεβάτι, όχι κανας βουτυρομπεμπές, ιεραποστολικό μόνο με τη μαμά να τραβάει βίντεο... (κανένα υπονοούμενο για τρίτους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Boss, νομίζω πως ο Valder καλώς ή κακώς, τα είπε όλα. Και αναφορικά με τις 'προβλέψεις' σου για το τι θα κάνω εγώ άστο καλύτερα. Κάνε 'προβλέψεις' για ατομα που γνωρίζεις καλύτερα. Και μην κρίνεις όλες τις γυναίκες με το τι βλέπουν τα μάτια σου. Δεν είμαστε όλες πιστά αντίγραφα η μία της άλλης.
Επιπλέον λάβε υπόψη σου την ηλικία μου και μην εκπλαγείς αν σου πω ότι σκέφτομαι και με το κεφάλι! Στην ηλικία μου οι επιλογές μου είναι πολύ πιο συνειδητοποιημένες και μην αμφιβάλεις γι' αυτό.
Καταλαβαίνω βέβαια ότι δεν μπορείς να το δεχτείς γιατί ανήκεις σε μια γενιά που τα έχετε 'όλα στο πιάτο' απ' τα 13-14 κ ξεχάσατε να έχετε εφηβεία. Η δική μου γενιά είχε όμως διαφορετική πορεία βλ. παιδική ηλικία - εφηβεία - ενηλικίωση, οπότε 19 κ πρωκτικό δεν ήταν ο κανόνας ξέρεις. Το τι κάνουν τώρα οι σημερινές 25χρονες μαγκιά τους (κ δεν σε αφορά) αλλά σίγουρα δεν έκαναν τα ίδια πράγματα κ στα 15 τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Είναι πασιφανές. Ουδεμία αμφιβολία για κάτι τέτοιο φίλε boss...:P
Εκτός κι αν αυτός ο κάποιος δεν δώσει τόση σημασία στις εμπειρίες της πίσω πόρτας όσο εσύ ή άλλοι. Πόσο απίθανο είναι να θέλει κάποιος να είναι μαζί της για άλλα πράγματα, πχ μυαλό, συμπεριφορά, τρυφερότητα, πίστη.... Να μην είναι από αυτές που το κάνει με το ξαδερφάκι σου ενώ εσύ παίζεις στο δίπλα δωμάτιο FIFA 12, ή να είναι από εκείνες που να θέλει να σου σκάσει μια αγκαλιά μετά το σεξ κι όχι να λέει "πα να ρίξω κι ένα comment στο μπάτσο από το Facebook τώρα που τελειώσαμε" κι εσύ να μένεις με το πουλί ανάμεσα στα δόντια.

Αλλά όχι, είμαστε άντρες και το μόνο που κοιτάμε είναι η shithole μιας γυναίκας. Ακόμα και πονηρά να το πάρουμε φίλε μου, υπάρχει κι άλλη δίοδος στις γυναίκες, ακόμα πιό ενδιαφέρουσα. Εκεί ναι, θα υπήρχε θέμα σεξουαλικής/ψυχικής υγείας αν έλεγε μεθ' επιτάσεως ότι το κρατάει κλειδαμπαρωμένο... αλλά για έναν κώλο ρε φίλε; Μια τρύπα μπρος στα άλλα δεν είναι τίποτα.



Damn... Δεν υπάρχει περίπτωση δηλαδή να βγεί αληθινή η φαντασίωσή μου να τη βλέπω να κάνει λεσβιακό με τη Μάγια τη Μέλισσα και τρίο με τα Αρκουδάκια της Αγάπης;;; Πρέπει οπωσδήποτε να πέσει όπισθεν γεώτρηση;;;:(



Καμία διαφωνία εδώ. Πολύ σωστά. Αλλά άμα η άλλη όμως δε θέλει να σου στήσει κώλο, τι θα κάνεις εσύ; Θα πάρεις δρεπανοκατσάβιδο και θα της ανοίξεις τ' άντερα για να χώσεις το λιθρίνι σου μέσα ή θα φύγεις για άλλες κωλοδίνουσες κοπέλες;; Τι είναι πιο λογικό;;;

Στο τέλος είναι όλα θέμα επιλογής.

Και σου μιλάει κάποιος που διαφωνεί κατάφορα με τέτοιες συντηρητικές απόψεις γιατί γουστάρει κίνκυ εξαλλιές στο κρεβάτι, όχι κανας βουτυρομπεμπές, ιεραποστολικό μόνο με τη μαμά να τραβάει βίντεο... (κανένα υπονοούμενο για τρίτους)


εισαι σοβαρος? μπαινεις σε φορουμ και συζητας ζητηματα του κωλου, εσυ και αλλοι ποσοι εδω μεσα, και θα μου πεις εμενα οτι δινω σημασια σε αυτα τα πραγματα? αμα εδινα σημασια σε αυτα θα καθομουν και εγω να μιλαω σοβαρα! ειπα οτι απλα αμα κατσει θα γινει.... πρεπει να εισαι πολυ οτι να ναι για να καταλαβεις πως ετσι δειχνω οτι με ενδιαφερουν αυτα τα πραγματα! κανενα προβλημα με καμια κοπελα μου δεν ειχα που να μην ηθελε κατι τετοιο! 2 φορες ετυχε και της δυο καταγερα και τις εψησα, τοσο απλο! αλλα και να μην την εψηνα σιγα το πραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Boss, νομίζω πως ο Valder καλώς ή κακώς, τα είπε όλα. Και αναφορικά με τις 'προβλέψεις' σου για το τι θα κάνω εγώ άστο καλύτερα. Κάνε 'προβλέψεις' για ατομα που γνωρίζεις καλύτερα. Και μην κρίνεις όλες τις γυναίκες με το τι βλέπουν τα μάτια σου. Δεν είμαστε όλες πιστά αντίγραφα η μία της άλλης.
Επιπλέον λάβε υπόψη σου την ηλικία μου και μην εκπλαγείς αν σου πω ότι σκέφτομαι και με το κεφάλι! Στην ηλικία μου οι επιλογές μου είναι πολύ πιο συνειδητοποιημένες και μην αμφιβάλεις γι' αυτό.
Καταλαβαίνω βέβαια ότι δεν μπορείς να το δεχτείς γιατί ανήκεις σε μια γενιά που τα έχετε 'όλα στο πιάτο' απ' τα 13-14 κ ξεχάσατε να έχετε εφηβεία. Η δική μου γενιά είχε όμως διαφορετική πορεία βλ. παιδική ηλικία - εφηβεία - ενηλικίωση, οπότε 19 κ πρωκτικό δεν ήταν ο κανόνας ξέρεις. Το τι κάνουν τώρα οι σημερινές 25χρονες μαγκιά τους (κ δεν σε αφορά) αλλά σίγουρα δεν έκαναν τα ίδια πράγματα κ στα 15 τους.

καλα, τις προβλεψεις μου αστες, οταν θα εισαι καμια 50αρια, δηλαδη σε αλλα τοσα χρονια απο οσα ζεις, ελα ξαναπες μου οτι θες!
μπαινεις και λες τον πονο σου, σε φορουμ στο ιντερνετ και θα μου πεις να κανω προβλεψεις για ατομα που ξερω ? οχι, σιγα μην καθομαι να λεω τετοιες μαλακιες σε ατομα που ξερω, καμια χαζομαρα μπηκα να πω και τα εχετε παρει ολοι τοσο σοβαρα, αραξτε λιγακι! οχι σε καμια περιπτωση δεν κρινω ολες τις γυναικες το ιδιο, απλα πιστευω πως εαν αυτο το πραγμα το κανεις, ομορφα και ωραια, δεν γινετε να μην σας αρεσει! ειναι φυσιολογικο νομιζω! και δεν κρινετε καμια γυναικα , στο γεγονος οτι της αρεσει αυτο το ειδους σεξ! λογικο ειναι στα 25 να σκεφτεσαι με το κεφαλι, και δυστιχως πολλες 25 αρες σκεφτονται με το κεφαλι, μην σου πω ολες οι 25αρες σκεφτονται μονο με το κεφαλι!
θες πειραματακι για αυτο ? τσεκαρε γυρω σου, οι περισσοτερες 25αρες πηδιουνται με τυπους που εχουν αμαξια, γκαφρα κτλ κτλ, ενω στα 15-20 ουτε καν που γινετε κατι τετοιο, οι πιτσιρικες πηδιουνται με αυτους που απλα γουσταρουν!
τωρα θες να κασουμε να συγκρινουμε τις γενιες μας ? εαν υπαρχει σεξουαλικη απελευθερωση στην δικια μου γενια οπως ισχυριζεσαι, τοτε τελιωνει εκει η συζητηση, και "κερδιζει" με διαφορα η δικια μου γενια!
για σκεψου ομως, εαν στα 15 τους εκαναν αυτα που κανουν τωρα, πως θα ειχαν γινει τωρα ?
χμμ, θα ειχαν καταλαβει τις μαλακιες που εκαναν => θα ηταν πολυ πιο ωριμες τωρα, και θα μπορουσαν να αγαπησουν πραγματικα, και να ζησουν πιο αληθινα! κανω λαθος ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βγάλτε ΤΩΡΑ τις γενιές σας να τις μετρήσετε!
Ήμαρτον τι βλέπω σε συζήτηση του κ*λου!!!!!!

Υ.Γ. Εγώ είμαι 26 και δεν το έχω κάνει. Μια φορά πήγε κάποιος να μου το κάνει λίγο με το ζόρι και μας άκουσε όλο το τετράγωνο :P
Α! Και δεν είχε γκαφρα και σουξουμουξου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,843 μηνύματα.
εισαι σοβαρος?

Και σοβαρός είμαι και αρκετά θεοπάλαβος είμαι για να σου πω ότι η μέρα που σηκώθηκαν τα αγγούρια να γαμ... τον μανάβη δεν έχει έρθει ακόμα εδώ μέσα, οπότε κράτα τις απορίες περί της σοβαρότητος για τον εαυτό σου και μόνο.


μπαινεις σε φορουμ και συζητας ζητηματα του κωλου, εσυ και αλλοι ποσοι εδω μεσα

Ενώ εσύ συζητάς συνταγές για αρακά και παστίτσιο εμπιστευτικά με τη Μπαρμπαρίγου... ΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΜΩΡΡΡΡΟΟΟΟΟ ΜΟΥΥΥΥΥ!!!!!!

και θα μου πεις εμενα οτι δινω σημασια σε αυτα τα πραγματα? αμα εδινα σημασια σε αυτα θα καθομουν και εγω να μιλαω σοβαρα! ειπα οτι απλα αμα κατσει θα γινει.... πρεπει να εισαι πολυ οτι να ναι για να καταλαβεις πως ετσι δειχνω οτι με ενδιαφερουν αυτα τα πραγματα!
κανενα προβλημα με καμια κοπελα μου δεν ειχα που να μην ηθελε κατι τετοιο! 2 φορες ετυχε και της δυο καταγερα και τις εψησα, τοσο απλο! αλλα και να μην την εψηνα σιγα το πραγμα!

Κι εσύ δεν έχεις καταλάβει ότι λέμε το ίδιο πράγμα πάνω κάτω αλλά σ' έχει καβαλήσει η κ...λα κατάσβερκα και το παίζεις τσαμπουκά σα διαολάκι μπροστά στον Σατανά.... Για πήγαινε και μια τρίτη φορά να ψήσεις καμιά κωλότρυπα, και μόλις χωνέψεις το ψημένο έλα να ξανασυζητήσουμε με ηρεμία και λογική. Όχι νωρίτερα, θα είμαι απασχολημένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
κανενα προβλημα με καμια κοπελα μου δεν ειχα που να μην ηθελε κατι τετοιο! 2 φορες ετυχε και της δυο καταγερα και τις εψησα, τοσο απλο!


ακου ψηστη....
οι εμπειριες της πισω πορτας επειδη εχουν μεγαλη παραφιλολογια,
θα σου πω οτι επειδη ειναι λεπτο θεμα, το βασικο ειναι στο κατα ποσο μπορεις να διεγειρεις εγκεφαλικα μια γυναικα και να της προκαλεσεις φαντασιωσεις εκει που δεν της ειχε και δευτερον, αλλα εξισου σοβαρο ειναι θεμα εμπιστοσυνης αναμεσα σε ενα ζευγαρι
οτι μπορει ολο αυτα να προσφερει ευχαριστηση. (και φυσικα να κατεχεις τεχνικα το θεμα ;) )

Μου εχει τυχει περιπτωση με κοπελα να μου λεει οκ,
αλλα επειδη δεν ειχα εμπνευση να ασχοληθω οπως επρεπε, εκανα τον κινεζο.

Νομιζω οτι εχει φετιχοποιηθει πολυ το θεμα, και τελικα καταληγει πιο πολυ
σαν ασκηση εξουσιας παρα σαν τροπος το να κανεις σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εισαι σοβαρος? μπαινεις σε φορουμ και συζητας ζητηματα του κωλου, εσυ και αλλοι ποσοι εδω μεσα, και θα μου πεις εμενα οτι δινω σημασια σε αυτα τα πραγματα? αμα εδινα σημασια σε αυτα θα καθομουν και εγω να μιλαω σοβαρα!


Αν δεν το εχεις καταλαβει και εσυ μπηκες να συζητησεις το ιδιο θεμα, το συζητας και μαλιστα σοβαρα! Και δινεις και σημασια εφοσων το συζητας και εφοσων μας λες οτι καθεσε να ψησεις τις κοπελες!
Ειτε troll εισαι, ειτε δεν εχεις καθολου αυτογνωσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top