Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βασικα michelle, αν επιτρεπετε βεβαια, οταν λες μια παραλαγη της ιεραποστολικης τι ενοεις; Αν δεν θες να απαντισεις δημοσια πμ με plz, και δεν θες γενικοτερα οκ, κανενα προβλημα, μονο πες μου το για να μην περιμενω χωρις λογο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βασικα michelle, αν επιτρεπετε βεβαια, οταν λες μια παραλαγη της ιεραποστολικης τι ενοεις; Αν δεν θες να απαντισεις δημοσια πμ με plz, και δεν θες γενικοτερα οκ, κανενα προβλημα, μονο πες μου το για να μην περιμενω χωρις λογο....

Χμμμ δεν είναι κι εύκολο να τα περιγράψεις αυτά σε κείμενο, αλλά ας κάνω μια προσπάθεια:
Αυτή η στάση που ο άντρας είναι απο πάνω και λίγο ανασκηκωμένος (σαν να κάνει πουσαπς περίπου) και η γυναίκα είναι αποκάτω και έχει τα πόδια της λυγισμένα και αρκετά προς τα πίσω (αλλά όχι στους ώμους του, αυτό εμένα με πονάει). Κατάλαβες τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως κατάλαβα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν καταλαβα? :P

Βασικα για μενα ισχυει η απαντηση ΟΛΕΣ αλλα εχω μια αδυμαμια στα 4 και σημαδευω οταν επιτρεπεται ψηλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ολες μου αρεσουν εκτος απο την κλασικη, την παπαδιστικη, που δεν προσφερει σασπενς γιατι ειναι προβλεπομενη.

Η σταση κουζινα - με σβησμενα τα ματια για αποφυγη εγκαυματος - ειναι η αγαπημενη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κ η πλυντηριο καλη ειναι:P
ειδικα οταν ειναι σε λειτουργια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Κ η πλυντηριο καλη ειναι:P
ειδικα οταν ειναι σε λειτουργια:D

Και αν έχει και χίλιες στροφές, ό,τι πρέπει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κ η πλυντηριο καλη ειναι:P
ειδικα οταν ειναι σε λειτουργια:D

Ρε γαμώτο, καημό το έχω να την δοκιμάσω. Αλλά το πλυντήριο έχει πάντα ένα ράφι από πάνω του! :P

Κανείς να μου δανείσει το πλυντήριό του να πλύνω κάτι ρούχα που έχω; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε γαμώτο, καημό το έχω να την δοκιμάσω. Αλλά το πλυντήριο έχει πάντα ένα ράφι από πάνω του! :P

Κανείς να μου δανείσει το πλυντήριό του να πλύνω κάτι ρούχα που έχω; :D

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω μια φορά το δοκίμασα και χτύπησα το κεφάλι μου πάνω στο ντουλάπι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε γαμώτο, καημό το έχω να την δοκιμάσω. Αλλά το πλυντήριο έχει πάντα ένα ράφι από πάνω του! :P

Κανείς να μου δανείσει το πλυντήριό του να πλύνω κάτι ρούχα που έχω; :D

Βολέψου με ένα πλυντήριο πιάτων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βολέψου με ένα πλυντήριο πιάτων :P
Aκόμα χειρότερα. Αυτό είναι μέσα σε ενα ντουλάπι της κουζίνας και δεν είναι και συνδεδεμένο! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Προσοχη ομως μην μπερδεψετε το... υγρο απορυπαντικο με τιποτα αλλο ασπρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κι εμένα το πλυντήριο δεν με βολεύει :hmm:
Θα βαρέσω πουθενά...
Αλλά αυτό που δεν αφήνω πλέον είναι τα τραπέζια, τα γραφεία και τους πάγκους της κουζίνας... μου έχει βγει κάτι με τα ύψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί έκλεισε το θέμα με τη γυναίκα στο επάγγελμά (σαν τον ταμτάκο πρέπει να ακούγομαι τώρα). Και πάνω που πόσταρα!

Κι εσύ στην αγαπημένη στάση έρχεσαι και κάνεις παράπονα; :P
Μας προσγειώνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμμ δεν είναι κι εύκολο να τα περιγράψεις αυτά σε κείμενο, αλλά ας κάνω μια προσπάθεια:
Αυτή η στάση που ο άντρας είναι απο πάνω και λίγο ανασκηκωμένος (σαν να κάνει πουσαπς περίπου) και η γυναίκα είναι αποκάτω και έχει τα πόδια της λυγισμένα και αρκετά προς τα πίσω (αλλά όχι στους ώμους του, αυτό εμένα με πονάει). Κατάλαβες τπτ;

καλε τωρα την ειδα την απαντιση....:redface:
Καταλαβα τι ενοεις, αν και δεν μου ειπε τπτ καινουργιο και απογοητευτικα....:(:P
Ευχαριστω πολυ!


Οσο για την αγαπημενη σταση επιμενω στο ιεραποστολικο.... Συνδιασα και κανα 2 πραγματα που ειχα ακουσει και πιος με πιανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εμενα πάντως μ'αρεσει πολύ στα 4, πολυ βαθιά διείσδυση, σου επιτρέπει να παίζεις κ' με κλειτορίδα κ' γενικά νιώθεις το αντρικό μόριο στο φουλ. Ιεραποστολική μου αρέσει επίσης, οχι απαραίτητα κλασική, υπάρχουν ενα σωρό παραλλαγές που μπορείς να σκεφτείς, το κεφαλι να κρεμεται εξω απο το κρεβατι, πόδια ανεβασμένα στους ωμους του, πόδια κλειστά κλπ. Γυναίκα απο πάνω είναι αρκετά σεξυ για άντρες πιστεύω (οφθαλμολουτρο), αλλα ολίγον κουραστική για μας, ειδικά αν αργεί ο άλλος, το καλύτερο πάντως οταν αργεί ειναι ενώ είναι η γυναίκα απο πάνω να πέσει στην αγκαλια του κ' να αρχισει αυτός το μέσω έξω ενώ είναι απο κάτω (απίστευτη αίσθηση...:yahoo:)
Ουφ ευτυχώς που έρχεται το αγόρι μου αυτή τη βδομάδα, να πάρω τη δόση μου γιατί δεν παλεύεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εμενα πάντως μ'αρεσει πολύ στα 4, πολυ βαθιά διείσδυση, σου επιτρέπει να παίζεις κ' με κλειτορίδα κ' γενικά νιώθεις το αντρικό μόριο στο φουλ. Ιεραποστολική μου αρέσει επίσης, οχι απαραίτητα κλασική, υπάρχουν ενα σωρό παραλλαγές που μπορείς να σκεφτείς, το κεφαλι να κρεμεται εξω απο το κρεβατι, πόδια ανεβασμένα στους ωμους του, πόδια κλειστά κλπ. Γυναίκα απο πάνω είναι αρκετά σεξυ για άντρες πιστεύω (οφθαλμολουτρο), αλλα ολίγον κουραστική για μας, ειδικά αν αργεί ο άλλος, το καλύτερο πάντως οταν αργεί ειναι ενώ είναι η γυναίκα απο πάνω να πέσει στην αγκαλια του κ' να αρχισει αυτός το μέσω έξω ενώ είναι απο κάτω (απίστευτη αίσθηση...:yahoo:)
Ουφ ευτυχώς που έρχεται το αγόρι μου αυτή τη βδομάδα, να πάρω τη δόση μου γιατί δεν παλεύεται...

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
η τοπ ειναι στα 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaf_4

Νεοφερμένος

Η zaf_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
θα συμφωνήσω και εγώ η αγαπημένη μου στάση είναι στα τέσσερα...
και η στάση με τα πόδια ψηλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
στα όρθια και στα 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top