Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
α υπαρχει ηθικη βαθια ικανοποιηση, οκ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίταξε.Είναι αναλόγως πως θα το δει κανείς το σεξ.
Αν το δεις σαν απλό΄σεξ για ευχαρίστηση χωρίς αισθήματα χωρίς τίποτα δεν υπάρχει κάτι βαθύ.
Αν το δεις σαν δέσιμο,σαν φυσικό επόμενο ενός έρωτα που γίνεται μεταξύ δυο ανθρώπω που αγαπιούνται ναι μπορείς να πεις ότι υπάρχει κάτι πιο βαθύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_1986

Νεοφερμένος

Ο teo_1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μου αρέσει να προσφέρω στο άλλο άτομο ευχαρίστηση αρκεί βεβαίως να νιώθω βαθιά συναισθήματα για τον άνθρωπο μου που θα είναι δίπλα μου εκείνη την χρονική στιγμή. Συνεπώς ψηφίζω την 1η επιλογή που υπάρχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παιδια να ρωτισω που και εχει και δεν εχει να κανει με το θεμα;
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα; Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;

Αν δοκιμασεις θα αλαξεις γνωμη...!


Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Για τη γεύση... Φάτε τραχανά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Που θα βρεις να κάνεις εξετάσεις μόλις τελειώσει η γνωριμία στο μπαρ μαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Μπορεί έτσι να διαλέξει και γεύσεις, μέντα, κεράσι, φράουλα, σοκολάτα...:P
Είναι πολύ όμορφο και διεγερτικό να αισθάνεσαι την ιδιαίτερη μυρωδιά του ανθρώπου που ποθείς...Γιατί να προσπαθείς να την κουκουλώσεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δες τα προηγούμενα μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Παιδια να ρωτισω που και εχει και δεν εχει να κανει με το θεμα;
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα; Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;

Η χαρα ειναι και των 2:whistle:
Οχι η γευση ειναι πολυ ωραια:redface:,τα υγρα του συντροφου μου να συχαθω? ωρε που παμε ωρε?που παμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Η χαρα ειναι και των 2:whistle:
Οχι η γευση ειναι πολυ ωραια:redface:,τα υγρα του συντροφου μου να συχαθω? ωρε που παμε ωρε?που παμε:worry:

η γευση εμενα δεν μ αηδιάζει και αφού οι σχεσεις ειναι πλεον αμφίδρομες αν εγώ το κάνω,θα έχω και την αντίστοιχη αμοιβή....if you know what i mean:slourp::slourp::slourp::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι...εγω οταν εκανα στοματικο στο αγορι μου το στομα μου ηταν στεγνο κ δεν γλιστρουσε καθολου ευκολα..ειχα κ αγχος κ το χερι μου δεν ηταν οτι καλυτερο...τι επρεπε να κανω;αυτος το καταλαβαινε κ ξενερωνε;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Χέρι στην πίπα; Αουτς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
να ρωτησω κάτι...εγω οταν εκανα στοματικο στο αγορι μου το στομα μου ηταν στεγνο κ δεν γλιστρουσε καθολου ευκολα..ειχα κ αγχος κ το χερι μου δεν ηταν οτι καλυτερο...τι επρεπε να κανω;αυτος το καταλαβαινε κ ξενερωνε;:(

Δεν καταλαβενω τι ενοεις... Το αν το καταλαβενε, και ποσο μαλλον το αν ξενερωνε δεν μπορουμε ουτε να το φανταστουμε ουτε να το καταλαβουμε, μονο αυτος ξερει. Νομιζω παντος πως αδικα ανχωνεσε! Ιδικα αν, απο οτι υποψιαζομαι, δεν το εχεις ξανακανει, θα σου παρει λιγο καιρο να εξικοιωθεις, αλλα αν το ξερει και αυτος ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχει προβλημα και δεν θα ξενερωνει. Ασε που αν και αυτος δεν εχει εμπειρια, ακομα και να του το εκοβες με μαχαιρι δεν θα το καταλαβενε... τελια θα περνουσε...! :P
Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να μην ανχωνεσε, ολα τα αλλα θα ερθουν! Και πες του οτι προληματιζεσε για το αν το κανεις σωστα και ασε τον να σε καθοδηγισει και αυτος λιγο και θα δεις που ολα θα ερθουν απο μονα τους!

Χέρι στην πίπα; Αουτς...

Γιατι αουτς;! Μπορει να το εκανε με πολυ ωραιο τροπο! Μπορει και η κοπελα να μην εχει πειρα, οποτε μεχρι να βρει τον τροπο της μην την τρομαζουμε με τετιες αντιδρασεις! Ιδικα αν δεν το εχει εξερευνισει αρκετα ακομα το θεμα, το χερι βοηθαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
με το χερι το κρατουσα..πολυ απαλα ισα που το αγγιζα..δεν κάνει;
την δευτερη φορα πάντως ηταν καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
με το χερι το κρατουσα..πολυ απαλα ισα που το αγγιζα..δεν κάνει;
την δευτερη φορα πάντως ηταν καλυτερα!
Το τι κάνει και το τι δεν κάνει, θα το ανακαλύψεις στην πορεία. Γιατί να μην κάνει εάν ευχαριστεί τον σύντροφό σου (και κατ' επέκταση κι εσένα); Αν πάλι για κάποιο λόγο κάτι δεν του αρέσει, είτε θα στο δείξει με τον τρόπο του, είτε θα σου το πει...είτε θα το καταλάβεις θες δε θες από την αντίδραση του πέους του (:P)
να ρωτησω κάτι...εγω οταν εκανα στοματικο στο αγορι μου το στομα μου ηταν στεγνο
Γιατί να είναι στεγνό το στόμα σου; Σταμάτα και ύγρανε το. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
Εγώ όταν αγχώνομαι. πολλές φορές κορακιάζω, ίσως αυτό έτυχε και στην κοπέλα.
Πιστεύω ότι αν βάζεις χέρι κατά την πίπα δεν ενοχλεί το αγόρι, αρκεί να μη χάνεις το ρυθμό.

Πάντως αν υπάρχουν κι άλλοι που δεν θέλουν χέρι, ας το πούνε, να μορφωθούμε ντε. :P

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Χέρι στην πίπα; Αουτς...

Γιατί άουτς;;; Για να το πω κόσμια , με το χεράκι¨ενδοπαλαμική πεοπαλινδρόμηση¨, support στην κίνηση του στόματος..(Για σένα άουτς , για πολλούς μμμμ....)Χωρίς χεράκι το θεωρώ λίγο άνευρο το όλο εγχείρημα...Το χεράκι παίζει ρόλο ¨ προσομοιωτή ¨ σε μια πιο κοντινή αίσθηση ερωτικής πράξης. ¨Υποδύεται¨ το αιδοίο ας πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Χέρι στην πίπα; Αουτς...

Θα συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
δε τρελενομαι.. :worry:
μια φορα το δοκιμασα ν το κανω κ εκτος απο τ γευση π δ μ αρεσε μ πετυχε στο ματι κ ετσουζε για αρκετη ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
δε τρελενομαι.. :worry:
μια φορα το δοκιμασα ν το κανω κ εκτος απο τ γευση π δ μ αρεσε μ πετυχε στο ματι κ ετσουζε για αρκετη ωρα
Αυτό είναι το τίμημα για να εισπράξεις ατόφια τη πρωτεΐνη στο πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top