Στοματικό, με προφυλακτικό ή χωρίς;

Κάνετε στοματικό:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Mε προφυλακτικό

    Ψήφοι: 30 18.8%
  • Xωρίς προφυλακτικό

    Ψήφοι: 122 76.3%
  • Δεν κάνω στοματικό

    Ψήφοι: 2 1.3%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 6 3.8%

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Γιατί έχετε αυτό το κόλλημα με το να τα καταπίνει η άλλη? Δεν το χω καταλαβει ποτε.
Μια κοινωνιολογικη αποψη του θεματος ειναι οτι μεσω της σεξουαλικης επαφης οι αντρες προσπαθουν να επιβεβαιωσουν την κυριαρχια τους. Τωρα αν κρυβεται κατι τετοιο απο πισω δεν ξερω, απλα ειναι κι αυτη μια αποψη (3 φορες την εδωσα την καταραμενη την κοινωνιολογια, να μην το πω;; :P) . Η δικη μου γνωμη ειναι οτι εξαρταται απο το ατομο. Αμα ειμαι με καποιον που ειναι προθυμος να κανει το αντιστοιχο και για μενα οκ. Αμα καποιος εχει μονο απαιτησεις τοτε δε θα βαλω και τη γατα μου να κλαιει ετσι και δεν του αρεσει που δεν το κανω. Και οσον αφορα αυτο το κολλημα που λες.. κατ αρχην για να γινει θα πρεπει να μη χρησιμοποιηθει προφυλακτικο. Και επειδη πολλες αρρωστιες σερνονται, εγω δε σκοπευω να κολλησω τιποτα για το κολλημα του καθενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
κατ αρχην για να γινει θα πρεπει να μη χρησιμοποιηθει προφυλακτικο.
Δεν είναι απαραίτητο...μπορείς να το βγάλεις στην πορεία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Δεν είναι απαραίτητο...μπορείς να το βγάλεις στην πορεία. ;)
Σημασια εχει οτι τελικα θα ερθεις σε επαφη με σωματικο υγρο του αλλου.. οποτε και παλι θα κολλησεις.. ειναι σα να λες οτι διακοπτεις την "κανονικη" επαφη για να βγαλεις το προφυλακτικο πριν την ολοκληρωση και περιμενεις οτι δε θα υπαρξει μεταδοση ασθενειων η εγκυμοσυνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σημασια εχει οτι τελικα θα ερθεις σε επαφη με σωματικο υγρο του αλλου.. οποτε και παλι θα κολλησεις.. ειναι σα να λες οτι διακοπτεις την "κανονικη" επαφη για να βγαλεις το προφυλακτικο πριν την ολοκληρωση και περιμενεις οτι δε θα υπαρξει μεταδοση ασθενειων η εγκυμοσυνη
Δεω θα το κάνεις με κάποιον που γνώρισες στο μπαρ...Ας προηγηθούν εξετάσεις πιο πριν.

Που θα βρεις να κάνεις εξετάσεις μόλις τελειώσει η γνωριμία στο μπαρ μαν;
Βάλε προφυλακτικό. Χωρίς μόνο με το σύντροφό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βάλε προφυλακτικό. Χωρίς μόνο με το σύντροφό σου.
Στοματικο ερωτα με προφυλακτικο;;;;;;;;:eek:Τσικλοφουσκα εννοεις ;;;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Στοματικο ερωτα με προφυλακτικο;;;;;;;;:eek:Τσικλοφουσκα εννοεις ;;;:hehe:
Μπορεί έτσι να διαλέξει και γεύσεις, μέντα, κεράσι, φράουλα, σοκολάτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σε όλα έχετε έτοιμη την απάντηση...Πριν λέγατε ότι δεν κάνετε στοματικό γιατί φοβάστε μην κολλήσετε αφροδίσια. Ε αποφασίστε τι θέλετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σε όλα έχετε έτοιμη την απάντηση...Πριν λέγατε ότι δεν κάνετε στοματικό γιατί φοβάστε μην κολλήσετε αφροδίσια. Ε αποφασίστε τι θέλετε...
Ειπαμε ποτε κατι τετοιο;:eek: Εσυ εχεις πει οτι δεν κανεις γιατι συχαινεσαι ;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Σε όλα έχετε έτοιμη την απάντηση...Πριν λέγατε ότι δεν κάνετε στοματικό γιατί φοβάστε μην κολλήσετε αφροδίσια. Ε αποφασίστε τι θέλετε...
Ο καθενας εχει την αποψη του. Αν η Μαρινα ειναι τοσο σιγουρη οτι ο συντροφος της/αντρας της δεν κολλησε τιποτα στο παρελθον και οτι ο συντροφος της δε θα την κερατωσει ποτε συγχαρητηρια. Εγω επειδη ειμαι καπως πιο δυσπιστη προτιμω να μη διακινδυνευω για κανενα που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι. Ουτε να βγω στην τηλεοραση οπως σε μια περιπτωση που ενας ειχε aids και εβλεπε 30 ταυτοχρονα για να τις κολλησει και οταν τον πηγαν στο δικαστηριο ειπε οτι.. καποια απ αυτες τις 30 τον κολλησε και ηθελε να βγει κι απο πανω

Σε όλα έχετε έτοιμη την απάντηση...Πριν λέγατε ότι δεν κάνετε στοματικό γιατί φοβάστε μην κολλήσετε αφροδίσια. Ε αποφασίστε τι θέλετε...
Και μη μου πειτε οτι δεν υπαρχει τετοιος κινδυνος. Οχι επειδη γουσταρουμε κατι να λεμε οτι μας κατεβει για να το υπερασπιστουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ο καθενας εχει την αποψη του. Αν η Μαρινα ειναι τοσο σιγουρη οτι ο συντροφος της/αντρας της δεν κολλησε τιποτα στο παρελθον και οτι ο συντροφος της δε θα την κερατωσει ποτε συγχαρητηρια. Εγω επειδη ειμαι καπως πιο δυσπιστη προτιμω να μη διακινδυνευω για κανενα που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι. Ουτε να βγω στην τηλεοραση οπως σε μια περιπτωση που ενας ειχε aids και εβλεπε 30 ταυτοχρονα για να τις κολλησει και οταν τον πηγαν στο δικαστηριο ειπε οτι.. καποια απ αυτες τις 30 τον κολλησε και ηθελε να βγει κι απο πανω

:blink:
30;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ναι 30! Ελεγε λοιπον πως η 1 τον ειχε βαλει να κανει εξετασεις και της ειπε οτι ολα ειχαν βγει αρνητικα.. δε θυμαμαι ακριβως πως αλλα σταδιακα ανακαλυφθηκαν οι 30 και πως ολες ειχαν μολυνθει απο αυτον που επιτηδες το ειχε αποκρυψει. Αυτοι οι ανθρωποι εχουν μερικες φορες την ταση οχι μονο να μην προστατευουν τους γυρω τους αλλα να προσπαθουν να τους κολλησουν κι ολας, οχι μονο σεξουαλικα αλλα και με αλλους τροπους πχ δαγκωμα κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Το γεγονός να σπάσει το προφυλακτικό το ξέρεις; Γιατί μου έχει τύχει πάνω από 10 φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ε καλα τοτε να μη χρησιμοποιουμε καθολου γιατι ετσι κι αλλιως θα σπασει. Αλλα φυσικα εσυ ουτε θα μεινεις εγκυος ουτε οι δικοι σου βλεννογονοι θα εκτεθουν σε μολυσματικα υγρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το γεγονός να σπάσει το προφυλακτικό το ξέρεις; Γιατί μου έχει τύχει πάνω από 10 φορές...

Διάβασε καλέ μου σωστά τις οδηγίες χρήσης που έχει στο κουτάκι..μπαμ κι όποιον πάρει ο χάρος! :S
Τα προφυλακτικά δε σπάνε όταν φορεθούν σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Διάβασε καλέ μου σωστά τις οδηγίες χρήσης που έχει στο κουτάκι..μπαμ κι όποιον πάρει ο χάρος! :S
Τα προφυλακτικά δε σπάνε όταν φορεθούν σωστά.
Ρε Ηρώ δεν τα ξέρεις καλά! Αν είσαι χείμαρος στο κρεβάτι όσο καλά κι αν ακολουθήσεις τις οδηγίες χρήσης το προφυλακτικό θα σπάσει! Πώς να τιθασεύσει το καημένο το πάθος και την ορμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Το γεγονός να σπάσει το προφυλακτικό το ξέρεις; Γιατί μου έχει τύχει πάνω από 10 φορές...
οταν σου εσπασε νομιζεις οτι έφταιγε ο τροπος που το φορεσες ή το ιδιο το προφυλακτικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Διάβασε καλέ μου σωστά τις οδηγίες χρήσης που έχει στο κουτάκι..μπαμ κι όποιον πάρει ο χάρος! :S
Τα προφυλακτικά δε σπάνε όταν φορεθούν σωστά.
Απορώ με τη σιγουριά που έχετε κάποιοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Για την ιστορια, απο που τα αγοραζεις; φαρμακειο η περιπτερο/ σ. μαρκετ; και που τα φυλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Για την ιστορια, απο που τα αγοραζεις; φαρμακειο η περιπτερο/ σ. μαρκετ; και που τα φυλας;


από φαρμακείο - σε δροσερό μέρος

απλά μερικές φορές έχουνε λήξει

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τρυπάω την κεφαλή με μια καρφίτσα για να αερίζονται. Δεν πρέπει, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top