Έρωτες και πάθη

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Έχετε ζήσει το απόλυτο πάθος ; Ναι, όχι, κράτησε ή τα πάθη και η τρελλή χημεία στο σεξ είναι μόνο γι' αυτό;
Σας έχει μείνει κάποιο απωθημένο ή αφεθήκατε στο 100% ;
Ναι, υπάρχουν σχέσεις που αναπτύσσονται πάθη, υπάρχει ο συνδιασμός... αλλά δεν μπορεί πάντα υπάρχει κάποιος/α στη ζωή μας που μας ξύπνησε μόνο αυτό στο μέγιστο βαθμό και το θυμόμαστε με χαμόγελο..
Για να δούμε :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χμμμ.. υπήρξε ένας τύπος με τον οποίο είχαμε το τέλειο κρεβάτι και την τέλεια επικοινωνία, αλλά ποτέ δεν κάναμε σχέση για διάφορους λόγους. Για χρόνια τον θεωρούσα απωθημένο μου, πλέον απλά εκτιμώ όσα έζησα μαζί του. Δεν θα ήθελα πάντως να μου προκύψει κάτι παρόμοιο, όχι από πλευράς συναισθημάτων, αλλά από την πλευρά της δέσμευσης (δηλ πιο πολύ με πόνεσε που ένιωσα πως δεν με ένιωσε ποτέ αρκετά "καλή" για να είναι μαζί μου "κανονικά", άσχετο που ύστερα από λίγο κατάλαβα πως αν εμείς είχαμε κάνει "κανονική" σχέση τίποτα απ όσα ζήσαμε δεν θα ήταν έτσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χμμμ.. υπήρξε ένας τύπος με τον οποίο είχαμε το τέλειο κρεβάτι και την τέλεια επικοινωνία, αλλά ποτέ δεν κάναμε σχέση για διάφορους λόγους. Για χρόνια τον θεωρούσα απωθημένο μου, πλέον απλά εκτιμώ όσα έζησα μαζί του. Δεν θα ήθελα πάντως να μου προκύψει κάτι παρόμοιο, όχι από πλευράς συναισθημάτων, αλλά από την πλευρά της δέσμευσης (δηλ πιο πολύ με πόνεσε που ένιωσα πως δεν με ένιωσε ποτέ αρκετά "καλή" για να είναι μαζί μου "κανονικά", άσχετο που ύστερα από λίγο κατάλαβα πως αν εμείς είχαμε κάνει "κανονική" σχέση τίποτα απ όσα ζήσαμε δεν θα ήταν έτσι).
ετσι ειναι αυτες οι 'σχεσεις' κ οι παραμονομες εχουν αλλα παθοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όσες φορές έχω πει στη ζωή μου ότι κάποια φορά θα κάνω μόνο σεξ, θα το απολαύσω, θα κάνω κάτι free μόνο, θα.. θα.. θα... ε τελικά πάλι σε σχέση πάει. Δεν μου πάει το άθλημα το πήρα απόφαση:D
Ναι, υπάρχουν αρκετοί άνδρες έως τώρα που έχω δει και έχω κολαστεί και στην πορεία τους έχω γνωρίσει και έχω κολαστεί ακόμα περισσότερο:D... και καταλήγουμε μονίμως τρελλά ερωτευμένοι.
** Λες όντως να μου μείνει απωθημένο ;;;;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Έχετε ζήσει το απόλυτο πάθος ; Ναι, όχι, κράτησε ή τα πάθη και η τρελλή χημεία στο σεξ είναι μόνο γι' αυτό;
Σας έχει μείνει κάποιο απωθημένο ή αφεθήκατε στο 100% ;
Ναι, υπάρχουν σχέσεις που αναπτύσσονται πάθη, υπάρχει ο συνδιασμός... αλλά δεν μπορεί πάντα υπάρχει κάποιος/α στη ζωή μας που μας ξύπνησε μόνο αυτό στο μέγιστο βαθμό και το θυμόμαστε με χαμόγελο..
Για να δούμε :D :D :D :D

βασικα, τελειο θεμα, συγχαρητηρια. παντα στο μυαλο μου εισαι ρε χαμστερακι... τι πραμα εισαι εσυ!

το απολυτο παθος το εχω ζησει ΚΑΙ συνεχομενα ΚΑΙ διαλειμματικα.:whistle:

φανταζομαι οτι η τρελη χημεια και το μεγα παθος στο σεξ, σιγουρα και αναμφισβητητα ειναι τελεια να υπαρχουν, αλλα νομιζω οτι σπανια συνοδευονται απο το μεγαλο "ταιριασμα"στους χαρακτηρες.

η καγιρα δε θα μπορουσε να το πει καλυτερα!


ύστερα από λίγο κατάλαβα πως αν εμείς είχαμε κάνει "κανονική" σχέση τίποτα απ όσα ζήσαμε δεν θα ήταν έτσι.

ναι, εχω πολλα απωθημενα και συνεχεια μου δημιουργουνται κι αλλα, αρα ποτε δεν μενω απολυτα ικανοποιημενη στο 100%.
αν αποψε ειμαι 100% ικανοποιημενη, σε ολα, αυριο θα εχω ενα νεο απωθημενο προς ικανοποιηση.
σαν τη λερναια υδρα των απωθημενων ενα πραμα!
(που ν' ο ηρακλης, οεο?)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
φανταζομαι οτι η τρελη χημεια και το μεγα παθος στο σεξ, σιγουρα και αναμφισβητητα ειναι τελεια να υπαρχουν, αλλα νομιζω οτι σπανια συνοδευονται απο το μεγαλο "ταιριασμα"στους χαρακτηρες.
Οντως και ισως και αντιστροφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι έχω ζήσει κι εγώ :)
Νομίζω ότι κράτησαν όσο έπρεπε να κρατήσουν... σταμάτησαν για διάφορους λόγους... απωθημένα μου έμειναν όταν ο κύκλος διακόπηκε βίαια και δεν έζησα μαζί τους όλα όσα ήθελα... Μου έφυγαν όταν γύρισαν για second, third etc round...γιατί εκεί ήταν η μαγεία τους... ότι δεν υπήρχε λογική.. δεν υπήρχε ασφάλεια...δεν υπήρχε μέλλον...δεν υπήρχαν κοινά θέλω ...αλλά όταν ένα μοτίβο επαναλαμβάνεται κάπου γίνεται ρουτίνα και έρχεται η απομυθοποίηση (ξέρω ότι θα με χάσεις, θα με ψάξεις, θα με βρεις και φτου πάλι από την αρχή:P) και εδώ έρχεται η σκέψη του καγιράκι μου "πιο πολύ με πόνεσε που ένιωσα πως δεν με ένιωσε ποτέ αρκετά "καλή" για να είναι μαζί μου "κανονικά"" και οκ η σκέψη αυτή πονάει αλλά μετά από ένα διάστημα ξέρεις ότι για κάποιο λόγο έγινε αυτό και συνεχίζεις-όταν δεν υπάρχει σχέση στη μέση βέβαια ή σχέση με διαλείμματα που ποτέ δεν λειτουργεί "σωστά" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top