Αν καταλάθος βλέπατε τον φίλο σας γυμνό, πώς θα αντιδρούσατε;

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Άμα η άλλη είναι ωραία δε θα χα πρόβλημα.Αν δε μου άρεσε θα είχα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,050 μηνύματα.

Xωρίς φωτογραφια!!!!!!!!?

Δεν ειναι ευκολο απο κινητο. Σε εξουσιοδοτω να βαλεις εσυ τη φωτογραφια που ταιριαζει στο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ανάλογα τον φίλο.
Όταν τσιτσιδώνονται μπροστά μου κορίτσια νιώθω άβολα γτ η ίδια δεν το πράττω μπροστά σε γυναίκες. (εξάλλου τα έχουμε ξαναμεταπεί, είναι οι πιο ηλίθιες κατά την κριτική τους )
Όταν τσιτσιδώνονται αγόρια είμαι οκ συνήθως.
Και θα είχα και πρόβλημα να με δει φίλη γυμνή.
Αν με έβλεπε φίλος θα του έλεγα ή ''θα σε σαπίσω στο ξύλο αν κάνεις σχόλια παλιομαλακισμένο'' (πιθανότητα καθώς γελώ με στυλ σοβαρού) ή ''και για πες μου για αυτό το μπούτι μου..''
Φίλο μου που έχω δει όλα ήταν οκ. Συνεχίζαμε κανονικά και μιλούσαμε.
Και έτσι τυχαία στο κινητό που έχω δει έχω ανταποκριθεί με ένα ''τι είναι αυτό ρε; για ποια φωτογραφιζόσουν πάλι; πάντως είσαι αρκετότα κομπλέ. τουλάχιστον δεν τους κακοπέφτεις''.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως θα το διακωμωδούσα, το σώμα μας δεν είναι ντροπή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunflower_

Νεοφερμένος

Η sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δε θα είχα κανένα πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Αν με εβλεπε γυμνο θα ντρεπομουν, οποτε θα της ζητουσα ευγενικα να γδυθει κι εκεινη για να... μην αισθανομαστε αβολα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Μου'χει τυχει να δω φιλες και φιλους γυμνους σε hangover φαση και σε αποδυτηρια. Δεν νομιζω οτι πρέπει να υπάρχει λόγος ντροπής..άλλο το τι νιώθουμε βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Λοιπόν θα σας μίλησω από προσωπική εμπειρία , και θέλω τις απόψεις σας επί του θέματος. Πείτε πως κάποια στιγμή βλέπατε καταλάθος (ή όχι :Ρ ) γυμνό τον φίλο σας ( όχι το αγόρι σας ) ή να σας έχει δει γυμνη καποιος φίλος σας , σας έχει τύχει ?? πως αντιδράσατε ?? και αν όχι πως πιστευεται θα αντιδρούσατε ??? Ακόμα σας έχει τύχει να σας δεί κάποιος (άγνωστος) γυμνή ???

Ίσως να του έλεγα κάτι τύπου «μμμ αυτός είναι πολυδιαφημισμένος βοας για τον οποίο καυχιοσοθν;».
Παντως όχι δεν μου έχει τύχει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Το καταλάθος ξεφεύγει από τα χέρια μας και σίγουρα, οι αντιδράσεις ποικίλλουν. Μεταξύ ιδίου φύλου, προφανώς είναι πιο χαλαρές έως και ανύπαρκτες. Από εκεί και πέρα, είναι ζήτημα επιπέδου. Το κατ'απαίτηση όμως, είναι που με εξαγριώνει. Και μου έχει συμβεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,348 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί και με το ίδιο φύλο και με το αντίθετο. Με το ίδιο φύλο ήταν πολύ κουλ η αντίδραση, γιατί την είχα ξαναδεί γυμνή και απλά της είπα ένα "Ουυπς" και γύρισα την πλάτη μου.

Ας περάσουμε τώρα στο τίμιο 2018 και στην πενθήμερη που πήγαμε την άνοιξη. Για να μην πολυλογώ δώσαμε το δωμάτιο μας (δυο κορίτσια και γω) σε έναν φίλο μας για να πλυθεί, γιατί στο δικό του γινόταν πανζουρλισμός. Ε και κάπως μπερδεύτηκε η φάση εμείς νομίζαμε ότι είχε φύγει και αυτός ήταν μέσα στο μπάνιο και σκουπιζόταν και η μια κοπέλα άνοιξε την πόρτα και έγινε η αποκάλυψη :hehe:
Εγώ δεν είδα και κάτι τρομερό απλά άκουσα την τσιρίδα της κοπέλας και όπως γύρισα τον είδα να κράτα σε ένα πολύ συγκεκριμένο σημείο την πετσέτα. Ενιωσα φουλ άβολα και δεν μπορώ να διανοηθώ πως ένιωσε αυτός. Αυτά :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top