Πρόβλημα με τον εκτυπωτή

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
You're welcome! Την επομενη φορα αγορασε laser για να μην εχεις προβληματα με μελανακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansy.agel

Νεοφερμένος

Η nansy.agel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Έχω πρόβλημα με έναν εκτυπωτή hp που έχω...Κάθε φορά που πατάω το κουμπί εκκίνησης εκτυπώνει δοκιμαστικό φύλλο. Μπορεί να μου πει κάποιος γνώστης γιατί γίνετε αυτό;
Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Έχω πρόβλημα με έναν εκτυπωτή hp που έχω...Κάθε φορά που πατάω το κουμπί εκκίνησης εκτυπώνει δοκιμαστικό φύλλο. Μπορεί να μου πει κάποιος γνώστης γιατί γίνετε αυτό;
Ευχαριστώ! :)

Μήπως πρέπει να κάνουν ευθυγράμμιση τα δοχεία με το μελάνι; Το δοκιμαστικό φύλλο συνηθως γι’αυτο είναι. Το βαζεις εκεί που σκανάρεις έγγραφα και το χρησιμοποιεί ο εκτυπωτής για να κάνει ευθυγράμμιση. Τουλάχιστον στον δικό μου αυτό γίνεται. Να το κανεις για να σταματήσει να σου το εκτυπώνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansy.agel

Νεοφερμένος

Η nansy.agel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μήπως πρέπει να κάνουν ευθυγράμμιση τα δοχεία με το μελάνι; Το δοκιμαστικό φύλλο συνηθως γι’αυτο είναι. Το βαζεις εκεί που σκανάρεις έγγραφα και το χρησιμοποιεί ο εκτυπωτής για να κάνει ευθυγράμμιση. Τουλάχιστον στον δικό μου αυτό γίνεται. Να το κανεις για να σταματήσει να σου το εκτυπώνει :P

αχα, ναι μπορεί :P Μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα ξεκίνησα και πάλι να το χρησιμοποιώ αλλά έχασα τις οδηγίες και δεν θυμόμουν τι έπρεπε να κάνω..Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top