Σειρές για καθημερινή χαλάρωση!

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ξεκίνησα σήμερα την ελληνική σειρά Πέτα τη φριτέζα :redface:

Θα την έλεγα καλούτσικη, αν και δεν έχει τίποτα πολύ φοβερό σε ατάκες. Ωστόσο είναι ό,τι πρέπει για χαλάρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Τι θεά είναι αυτή η ηθοποιός η Κοντογεώργη! Πέρα από κωμικός είναι και φωνάρα, εγώ τη βρίσκω και γυναικάρα <3

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τι θεά είναι αυτή η ηθοποιός η Κοντογεώργη! Πέρα από κωμικός είναι και φωνάρα, εγώ τη βρίσκω και γυναικάρα <3


Ναι πρωτοεφμανίστηκε στο Κάτω Παρτάλι και μετά ήρθε το τέλος του mega και των ελληνικών σειρών. Την είδα στη μελωδία της ευτυχίας και επαιζε πολύ καλα. Το μόνο σίγουρος είναι όταν προωεμφανιζόταν 10 χρόνια πιο πριν θα ήταν γνωστή σε όλους τώρα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.


Πολύ καλή σειρά για χαλάρωση. Μικρά επεισόδια παρωδία του startrek. Aπό τις καλύτερες κωμικές σειρές.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Έχω παρει σβαρνα όλες τις σειρές που έχουν παιχτει στην ελληνική τηλεόραση. Σχεδόν όλες δε μ'αρέσουν όλες φυσικά. Έχετε να προτεινετε κάποιες? Σοβαρές σειρές αν είναι δραματικές ακόμα καλυτερα!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Πολύ καλή οικογενειακή σειρά φέτος είναι τα καλύτερα μας χρόνια. Στο ertflix.

Επίσης μπορείς στο ertflix να δεις το μικρό σπίτι στο λιβάδι. Πρώτη φορά στην ελληνική τηλεόραση σε hd.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Κόλλησα με τις μέλισσες και περιμενω να ξαναρχίσουν. Ως τότε επιασα σασμο αλλά δεν.... Γλυκανάλατο για τα δεδομένα τα δικά μου. Εγώ θέλω η πολυ γέλιο σε μια σειρά η πολυ δράμα. Ο σασμος παραπηρε μπόνους χωρίς λόγο πιστευω, μάλλον ο κόσμος βαριέται και δεν έχει κάτι άλλο να δει, καλη ώρα όπως εγώ κι έτσι ανεβαίνει κ η τηλεθέαση, τι να πω.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κόλλησα με τις μέλισσες και περιμενω να ξαναρχίσουν. Ως τότε επιασα σασμο αλλά δεν.... Γλυκανάλατο για τα δεδομένα τα δικά μου. Εγώ θέλω η πολυ γέλιο σε μια σειρά η πολυ δράμα. Ο σασμος παραπηρε μπόνους χωρίς λόγο πιστευω, μάλλον ο κόσμος βαριέται και δεν έχει κάτι άλλο να δει, καλη ώρα όπως εγώ κι έτσι ανεβαίνει κ η τηλεθέαση, τι να πω.
Μέλισσες φέτος ξενερωμα τελείως, πολύ ψυχοπλακωμα βρε παιδί μου και κάπου τις παράτησα πλέον ,ίσως αργότερα να ξανά μπω να τα δω

Σασμο αν και πολύ διαφημισμενο και εμένα δεν με ενθουσίασε και κόλλησα με την Ελιά...

Πολλά χρόνια είχα να κολλήσω με καθημερινή σειρά, αλλά μου αρέσει γιατί παραλληλα γνωρίζω μέσα από αυτή έθιμα και παραδόσεις ενός πολύ ομορφου τόπου !
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top