Κινηματογραφικές σκηνές που μας έκαναν να κλάψουμε

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Πέρα από το ισχυρό ράπισμα στη παιδική ψυχούλα μου και το κλάμα με λυγμούς τότε,μάλλον έχει μείνει κουσούρι γιατί και τώρα που ποστάρω τη σκηνή με επηρεάζει κάπως :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
η απόλυτα λυπηρή αποδοχή μιας μοίρας δέσμιας του διαφορετικού, του ασυνήθιστου, που η ανθρώπινη φύση αρνείται να δεχτεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Interstellar: 23 years of messages scene.

Δεν μπορώ να βρω ένα καλό βίντεο για να τη βάλω. Αλλά ήταν ένα mess. O Cooper έκλαιγε. Η Murph έκλαιγε. Εγώ έκλαιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Interstellar: 23 years of messages scene.

Δεν μπορώ να βρω ένα καλό βίντεο για να τη βάλω. Αλλά ήταν ένα mess. O Cooper έκλαιγε. Η Murph έκλαιγε. Εγώ έκλαιγα.


Σταθερή επιθυμία χωρίς αντίκρυσμα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.

Τσάρλι Τσάπλιν Ο Μεγάλος Δικτάτωρ​

Ο Λόγος του τέλους​




Αφιερώνεται στα φασιστοειδή που ζουν ανάμεσά μας...
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 819 μηνύματα.

Όσες φορές το δω, θα πλαντάξω στο κλάμα!
Η ταινία αυτή πέρασε στα ...ψιλά σαν μια κωμωδία. Οι κωμωδίες δυστυχώς δεν πιάνουν πολλά αστέρια.
Ήταν όμως μια ...πικρή κωμωδία, με όλο τον αγώνα της ζωής μέσα. Βέβαια εδώ τα παληκάρια παίρνουν ένα χειροκρότημα. Στη ζωή παίρνουν συνήθως όχι. Όμως, έχοντας σχέση και με αθλητισμό, ξέρω πως τουλάχιστο σe ολυμπιάδα, θα υπήρχε μια αναγνώριση.
Και ο φοβερός διάλογος στην πρωηγούμενη σκηνή κόουτς με Deris:
Deris: πώς θα ξέρω αν αξίζω;
κοουτς: Αύριο περνώντας τη γραμμή του τερματισμού, θα το ξέρεις
:clover:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Μέγιστος Al Pacino

 

Δροσουλίτης

Δραστήριο μέλος

Ο Δροσουλίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Big Fish.

f9b1d6b0a35043e6a3d2235fd667a364.gif
 

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η κάλπικη λίρα. Στο τελευταίο μέρος, που είναι το ζευγάρι και στο μέρος με τη Φανή το κοριτσάκι, είχα μπήξει τα κλάματα. Ειδικά, το μέρος με τη Φανή που πεθαίνει ο πατέρας της ήταν πολύ συγκινητική. :/:
Και που το θυμάμαι, βουρκώνω.
Κι εγώ το ίδιο ήθελα να πω , στο τέλος δεν μπορούσα να σταματήσω να κλαίω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.
Τα λόγια είναι περιττά

 

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top