Κινητά τηλέφωνα: Μόδα ή ανάγκη;

Κινητά τηλέφωνα:Μόδα ή ανάγκη;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Μόδα.

    Ψήφοι: 6 12.8%
  • Ανάγκη.

    Ψήφοι: 13 27.7%
  • Μόδα και ανάγκη.

    Ψήφοι: 28 59.6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εχετε πολυ πλακα.

Απο την αλλη,εχουμε ολα τα κοριτσακια που απαντανε λες κ τους εκλεψαν το παγωτο.
Το κανουμε για να σας αποφυγουμε,διαβαζουμε κτλ κτλ.

Διακρίνω χλευασμό; Συζήτηση -προσπαθούμε να- κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τι έγινε κύριε Μανους;
Κάποιες σας χαλάνε τη σούπα με τη χρήση των κινητών τους;
Αν ήταν και σε σχήμα μπανάνας τα κινητά δεν θα σας είχαν ανάγκη ούτε και για σεξ;
Όποτε συμβιβαστειτε :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διακρίνω χλευασμό; Συζήτηση -προσπαθούμε να- κάνουμε...


ιιιισως την επομενη φορα γελασω...


εσυ το λες χλευασμο,εγω ωμη πραγματικοτητα....:give_rose:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Διακρίνω χλευασμό; Συζήτηση -προσπαθούμε να- κάνουμε...

Διακρίνω ειρωνεία; Συζήτηση -προσπαθείτε να- κάνετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχω κοπι ραιτς...γατακια:kitty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ιιιισως την επομενη φορα γελασω...
εσυ το λες χλευασμο,εγω ωμη πραγματικοτητα....:give_rose:
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λες κοριτσάκια. Τα αγοράκια δεν ασχολούνται με τα κινητά τους; Χλωμό το κόβω. :P Πάντως και να λέμε για άτομο που είναι σε παρέα και κοιτάει συνέχεια το κινητό του δεν καταλαβαίνω εμάς τι μας νοιάζει. Δηλαδή ο άλλος πιθανόν να μη περνάει καλά εκεί που είναι πρόβλημα του, ας πάει σπίτι του ας αλλάξει παρέες ή ότι άλλο θέλει. Τώρα αν λέμε να είσαι σε λεωφορείο, μόνος σου κάπου γιατί να μη κοιτάξεις το κινητό σου ή να ακούσεις μουσική από αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λες κοριτσάκια. Τα αγοράκια δεν ασχολούνται με τα κινητά τους; Χλωμό το κόβω. :P Πάντως και να λέμε για άτομο που είναι σε παρέα και κοιτάει συνέχεια το κινητό του δεν καταλαβαίνω εμάς τι μας νοιάζει. Δηλαδή ο άλλος πιθανόν να μη περνάει καλά εκεί που είναι πρόβλημα του, ας πάει σπίτι του ας αλλάξει παρέες ή ότι άλλο θέλει. Τώρα αν λέμε να είσαι σε λεωφορείο, μόνος σου κάπου γιατί να μη κοιτάξεις το κινητό σου ή να ακούσεις μουσική από αυτό;


Στα αγοράκια δε μας πειράζει ντε ;-)

Προφανώς, το κάνουν και τα δύο φύλα και έχει σχέση τόσο με έλλειψη ενδιαφέροντος στην παρέα, αλλά και με το γεγονός ότι τα κινητά είναι πλέον πολύ χρηστικά, όπως είπε και ο akikos λίγα ποστ πριν.

Άραγε ενοχλεί τόσο και όταν βλέπουμε κάποιον με εφημερίδα ή βιβλίο ή έχει το κινητό την πρωτοκαθεδρία?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στα αγοράκια δε μας πειράζει ντε ;-)
Προφανώς, το κάνουν και τα δύο φύλα και έχει σχέση τόσο με έλλειψη ενδιαφέροντος στην παρέα, αλλά και με το γεγονός ότι τα κινητά είναι πλέον πολύ χρηστικά, όπως είπε και ο akikos λίγα ποστ πριν.
Άραγε ενοχλεί τόσο και όταν βλέπουμε κάποιον με εφημερίδα ή βιβλίο ή έχει το κινητό την πρωτοκαθεδρία?!
Όταν είναι κάποιος σε παρέα και κοιτάει το κινητό συνεχώς χωρίς να επικοινωνεί με τους γύρω του είναι ένα δείγμα ότι δεν περνάει καλά απλά εφόσον αυτός ο κάποιος επέλεξε να βγει εκεί είναι δικό του θέμα αυτό προς διόρθωση (να βρει παρέα που να περνάει καλά). Τώρα να βγαίνουν άτομα και να προσπαθούν επί ώρες να βγάλουν μια τέλεια σέλφι το βρίσκω και εγώ κουλό, δεν το κάνω αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας ο χαβάς του καθενός. :P
Απλά με κάνει εντύπωση η μανία κατά των κινητών. Όταν είμαι στη σχολή και λείπει ή παρέα μου ή στο λεωφορείο το κινητό είναι μια παρέα γιατί μπορείς να ακούσεις μουσική, να χαζέψεις λίγο τα σόσιαλ μίντια ακόμα και να μιλήσεις (σοκ) με κάποιον. Οπότε που είναι το κακό; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Το τι ειναι αναγκη ή μοδα οριζεται απο τον ανθρωπο,τον τροπο που επιλεγει να ζει και το περιβαλλον του(φυσικο & κοινωνικο).Σοφος ειναι ο ανθρωπος που ξερει να εκτιμαει τα θετικα του καινουριου αλλα και δεν υποτιμα το παλιο . Στον 21ο αιωνα ο Παρθενωνας δεν εκτιμαται για την τεχνολογικη του πρωτοπορεια εναντι των σημερινων μεθοδων ετσι δεν ειναι ; Μερικες φορες αξεπεραστο ειναι το "πνευμα" και το οραμα πισω απο κατι,παρα το ιδιο το επιτευγμα , διοτι αυτα φθειρονται μεσα στα χρονια , οι ιδεες ομως που αντιπροσωπευουν οχι ;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λες κοριτσάκια. Τα αγοράκια δεν ασχολούνται με τα κινητά τους; Χλωμό το κόβω. :P Πάντως και να λέμε για άτομο που είναι σε παρέα και κοιτάει συνέχεια το κινητό του δεν καταλαβαίνω εμάς τι μας νοιάζει. Δηλαδή ο άλλος πιθανόν να μη περνάει καλά εκεί που είναι πρόβλημα του, ας πάει σπίτι του ας αλλάξει παρέες ή ότι άλλο θέλει. Τώρα αν λέμε να είσαι σε λεωφορείο, μόνος σου κάπου γιατί να μη κοιτάξεις το κινητό σου ή να ακούσεις μουσική από αυτό;


Γιατι το λέω εγώ :)

https://www.koyzoylo.gr/mpar-apagor...efonon-mporoun-milisoun-anthropoi-xalarosoun/

To δικο μας μπάρ! Δυστυχως δεν ειναι Ελλάδα.

Ειναι το μπαρ των απροσδοκητων γνωριμιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λες κοριτσάκια. Τα αγοράκια δεν ασχολούνται με τα κινητά τους; Χλωμό το κόβω. :P Πάντως και να λέμε για άτομο που είναι σε παρέα και κοιτάει συνέχεια το κινητό του δεν καταλαβαίνω εμάς τι μας νοιάζει. Δηλαδή ο άλλος πιθανόν να μη περνάει καλά εκεί που είναι πρόβλημα του, ας πάει σπίτι του ας αλλάξει παρέες ή ότι άλλο θέλει. Τώρα αν λέμε να είσαι σε λεωφορείο, μόνος σου κάπου γιατί να μη κοιτάξεις το κινητό σου ή να ακούσεις μουσική από αυτό;
Ας βγαλουμε απο την μυγα..ξυγκι λοιπον..το κοριτσακια δεν το ειπα υποτιμητικα αλλα ...οπως θες.

Ειπα

Απο την μια πλευρα εχουμε τον μανους που κραζει για ενα -αληθινο- φαινομενο. Κραζει τις γυναικες,εξηγωντας γιατι.


Και αναρωτιεμαι που ζω.
Φημες λενε οτι ζω στην ελλαδα εν ετη 2019.
Πραγματι,ο μανους εχει δικαιο. Συμβαινει και απο τους δυο.

Τοσα χρονια νομιζα οτι οι ανθρωποι του νετ ειναι αυτοι που βλεπω εξω. Ελα χριστε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Διακρινω εκνευρισμο; Συζητηση -προσπαθουμε να- κανουμε...

Ισως τοτε να εκανε πιο ουσιαστικες παρεες...Νο επιδερμικες..
Δεν είναι εκνευρισμός, είναι η ωμή πραγματικότητα!
Όταν κάθε δεύτερο μήνυμα σου είναι γεμάτο χολή, μην περιμένεις πως δεν θα βρεθεί κάποιος να σου απαντήσει ανάλογα.

Ον τοπικ. Οκ, η λύση είναι να κάνει ουσιαστικοτερες φιλίες. Σωστό. Τι μπορούμε εμείς να κάνουμε πάνω σε αυτό; Να του πάρουμε το κινητό από τα χέρια; Να καθόμαστε να γκρινιάζουμε άνευ λόγου και αιτίας; Ίσως να φροντίσουμε να κάνουμε εμείς οι ίδιοι ουσιαστικες σχέσεις με τους γύρω μας πρώτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Τοσα χρονια νομιζα οτι οι ανθρωποι του νετ ειναι αυτοι που βλεπω εξω. Ελα χριστε μου

Πρωτη φορα βλεπω παραθεση για να απαντησει καποιος στο ιδιο του το ποστ
Σαν να απαντας στον παρελθοντικο εαυτο σου
Ποσο ινσεψιον
Αν γινοταν στην πραγματικη ζωη θα απαντουσα στον 14χρονο εαυτο μου για καθε μαλακια που εκανε κ ελεγε ανα δεκατο του δευτερολεπτου
Ας δωσουμε ενα λεπτο να εκτιμησουμε την τεχνολογια γι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι εκνευρισμός, είναι η ωμή πραγματικότητα!
Όταν κάθε δεύτερο μήνυμα σου είναι γεμάτο χολή, μην περιμένεις πως δεν θα βρεθεί κάποιος να σου απαντήσει ανάλογα.

Ον τοπικ. Οκ, η λύση είναι να κάνει ουσιαστικοτερες φιλίες. Σωστό. Τι μπορούμε εμείς να κάνουμε πάνω σε αυτό; Να του πάρουμε το κινητό από τα χέρια; Να καθόμαστε να γκρινιάζουμε άνευ λόγου και αιτίας; Ίσως να φροντίσουμε να κάνουμε εμείς οι ίδιοι ουσιαστικες σχέσεις με τους γύρω μας πρώτα;


αν θες να μου την πεις΄,,μην αναμασας τις.... χολες μου.

κ ξανα λεω

Τοσα χρονια νομιζα οτι οι ανθρωποι του νετ ειναι αυτοι που βλεπω εξω. Ελα χριστε μου

σο,εκανα λαθοος.

σορρυ

Πρωτη φορα βλεπω παραθεση για να απαντησει καποιος στο ιδιο του το ποστ
Σαν να απαντας στον παρελθοντικο εαυτο σου
Ποσο ινσεψιον
Αν γινοταν στην πραγματικη ζωη θα απαντουσα στον 14χρονο εαυτο μου για καθε μαλακια που εκανε κ ελεγε ανα δεκατο του δευτερολεπτου
Ας δωσουμε ενα λεπτο να εκτιμησουμε την τεχνολογια γι αυτο

εδειξα στη σοφη τι ακριβως ειπα,ιιιιιιιλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατι το λέω εγώ :)

https://www.koyzoylo.gr/mpar-apagoreuse-xrisi-kiniton-tilefonon-mporoun-milisoun-anthropoi-xalarosoun/

To δικο μας μπάρ! Δυστυχως δεν ειναι Ελλάδα.

Ειναι το μπαρ των απροσδοκητων γνωριμιων.
Ξέρεις ότι με ή χωρίς κινητό αν κάποιος δεν έχει όρεξη να μιλήσει (ειδικά σε κάποιον άγνωστο) δεν θα το κάνει ε; Επίσης μπορεί εσένα ένα άτομο προσκολλημένο στο κινητό του να σε δημιουργεί κάπως αποκρουστικά αισθήματα οπότε να μη το πλησιαζες οπότε όλοι για τα γούστα τους βγαίνουν κερδισμένοι.
Τώρα με βάζεις πάλι μπαρ ενώ είπα ότι για να είσαι έξω με παρέα και να μη κουνάς βλέφαρο από το κινητό σημαίνει ότι δεν περνάς καλά με την παρέα που έχεις βγει. Έλεγα φάσεις όπως δεν έχω παρέα στη σχολή/περιμένω λεωφορείο/είμαι στο λεωφορείο/περιμένω κάποιον να έρθει είναι λογικό κάποιος να χαζεύει το κινητό του ή να ακούσει μουσική να περάσει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
Ξέρεις ότι με ή χωρίς κινητό αν κάποιος δεν έχει όρεξη να μιλήσει (ειδικά σε κάποιον άγνωστο) δεν θα το κάνει ε; Επίσης μπορεί εσένα ένα άτομο προσκολλημένο στο κινητό του να σε δημιουργεί κάπως αποκρουστικά αισθήματα οπότε να μη το πλησιαζες οπότε όλοι για τα γούστα τους βγαίνουν κερδισμένοι.
Τώρα με βάζεις πάλι μπαρ ενώ είπα ότι για να είσαι έξω με παρέα και να μη κουνάς βλέφαρο από το κινητό σημαίνει ότι δεν περνάς καλά με την παρέα που έχεις βγει. Έλεγα φάσεις όπως δεν έχω παρέα στη σχολή/περιμένω λεωφορείο/είμαι στο λεωφορείο/περιμένω κάποιον να έρθει είναι λογικό κάποιος να χαζεύει το κινητό του ή να ακούσει μουσική να περάσει η ώρα.


Δεν μου έχει τυχει. Ακομα και σε περιπτώσεις που δεν προχώρησε το σκηνικό.

Αυτα τα θέματα ειναι για τους ερασιτέχνες :D με εμάς βρισκουν την ορεξη. Ειναι και το ποιος θα σου μιλησει :o


Eιναι αλλο να σου μιλησει αυτοπροσωπως ο δημιουργος του θρεντ των απροσδοκητων γνωριμιων του φορουμ e-steki.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν μου έχει τυχει. Ακομα και σε περιπτώσεις που δεν προχώρησε το σκηνικό.

Αυτα τα θέματα ειναι για τους ερασιτέχνες :D
Σωστά γιατί 8 το πρωί στο σάπιο λεωφορείο με τη τσίμπλα στο μάτι είναι καλή φάση για να πεις την ιστορία της ζωής σου. Υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω που δεν ενθουσιάζονται με τον κάθε άγνωστο ή δεν είναι σε μουντ για αυτό και δεν φταίει το κινητό. Τώρα περί εξόδων και κινητού δεν βλέπω ότι διαφωνούμε κάπου για να έχεις ένσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αν θες να μου την πεις΄,,μην αναμασας τις.... χολες μου.

κ ξανα λεω

Τοσα χρονια νομιζα οτι οι ανθρωποι του νετ ειναι αυτοι που βλεπω εξω. Ελα χριστε μου

σο,εκανα λαθοος
Χρησιμοποίησα την δική σου έκφραση ώστε να δεις ότι αυτό που λες είναι αβάσιμο. Ίσως για εσένα οι απόψεις σου να είναι θεσφατα και ωμές αλήθειες, για τους αναγνώστες σου ίσως να είναι μια ακόμη άποψη για όλα τα κακά που έχουν φέρει τα κινητά και τα σοσιαλ μίντια.

Ξαναδιάβασα δύο τρεις φορές το κοντεξτ στο οποίο έγραψες αυτό
Τοσα χρονια νομιζα οτι οι ανθρωποι του νετ ειναι αυτοι που βλεπω εξω. Ελα χριστε μου
Αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,965 μηνύματα.
Σωστά γιατί 8 το πρωί στο σάπιο λεωφορείο με τη τσίμπλα στο μάτι είναι καλή φάση για να πεις την ιστορία της ζωής σου. Υπάρχουν άνθρωποι εκεί έξω που δεν ενθουσιάζονται με τον κάθε άγνωστο ή δεν είναι σε μουντ για αυτό και δεν φταίει το κινητό. Τώρα περί εξόδων και κινητού δεν βλέπω ότι διαφωνούμε κάπου για να έχεις ένσταση.


Γιατι εσυ με τις τσιμπλες στο μάτι βγαινεις το πρωί;;;; δεν πλενεσαι;;; :D

ΑΣΕ ΡΕ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΤΕ με τη τσιμπλα στο μάτι εγω μια χαρα περιποιημένες τις έβλεπα ολες στο μετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατι εσυ με τις τσιμπλες στο μάτι βγαινεις το πρωί;;;; δεν πλενεσαι;;; :D

ΑΣΕ ΡΕ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΤΕ με τη τσιμπλα στο μάτι εγω μια χαρα περιποιημένες τις έβλεπα ολες στο μετρο.
Η τσίμπλα στο μάτι είναι έκφραση και εννοώ μόλις ξύπνησες και κουτουλάς από τη νύστα. Αυτονόητο τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top