Παρά 5 vs Σαββατογεννημένες

Παρά 5 ή Σαββατογεννημένες;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Παρά 5

  • Σαββατογεννημένες

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Το παρα 5 μακραν οτι καλυτερο.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σαββατογεννημένες και γω!!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,551 μηνύματα.
Θα πω Σαββατογεννημένες, και οι δύο σειρές είναι πολύ αγαπημένες αλλά το Παρά 5 πλέον το έχω βαρεθεί, τις Σαββατογεννημένες μπορώ να τις βλέπω σε επανάληψη για πάντα!
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το "Παρά πέντε" ήταν η μοναδική σειρά που, ενώ με καθήλωσε στην πρώτη προβολή της, δεν ξαναείδα ποτέ, και όποτε τύχαινε να βρεθώ μπροστά σε τηλεόραση και να παίζει, σκεφτόμουν "καλά, είναι δυνατόν να γελούσα με αυτά τα πράγματα;"... θεωρώ ότι έπεσα θύμα κάποιας μαγικής τελετουργίας του Καπουτζίδη.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρώ τον Καπουτζίδη μοναδικό ταλέντο.
Αδικήθηκε στην Ελλάδα.Στο εξωτερικό θα είχε κάνει φοβερή καριέρα.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.
Το "Παρά πέντε" ήταν η μοναδική σειρά που, ενώ με καθήλωσε στην πρώτη προβολή της, δεν ξαναείδα ποτέ, και όποτε τύχαινε να βρεθώ μπροστά σε τηλεόραση και να παίζει, σκεφτόμουν "καλά, είναι δυνατόν να γελούσα με αυτά τα πράγματα;"... θεωρώ ότι έπεσα θύμα κάποιας μαγικής τελετουργίας του Καπουτζίδη.
Ακριβως το ιδιο κι εγω
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,860 μηνύματα.
ιιιοοοουυυυυυυυ και οι 2 σειρές! :oops:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,575 μηνύματα.
Εγώ γενικά δεν μπορώ να δω για δεύτερη φορά μια σειρά ή ταινία. Όλα είναι για μια φορά. Θα πω Παρά 5. Σαββατογεννημένες για εμένα όλα τα λεφτά ήταν μέσα στη τάξη ( Κρασσάς for the win ). Παρά 5 όμως ήτο άλλη φάση, όχι απαραίτητα από άποψη χιούμορ αλλά γενικότερα σαν σειρά.
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ γενικά δεν μπορώ να δω για δεύτερη φορά μια σειρά ή ταινία. Όλα είναι για μια φορά. Θα πω Παρά 5. Σαββατογεννημένες για εμένα όλα τα λεφτά ήταν μέσα στη τάξη ( Κρασσάς for the win ). Παρά 5 όμως ήτο άλλη φάση, όχι απαραίτητα από άποψη χιούμορ αλλά γενικότερα σαν σειρά.
Σου ξέφυγε :ropalo:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,575 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,330 μηνύματα.
Εννοειται Σαβ/νημενες! :hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θεωρώ τον Καπουτζίδη μοναδικό ταλέντο.
Αδικήθηκε στην Ελλάδα.Στο εξωτερικό θα είχε κάνει φοβερή καριέρα.
Ποσο πιο πετυχημενη απ αυτη που εχει εδω; Καργα πετυχημενος ειναι.

Δεν ειναι και ριτσαρντ μπαρτον.
Μια χαρα τα εχει καταφερει!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Παρά πέντε φυσικά!!
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Παρά 5 καθώς ως σενάριο είναι πολύ πιο έξυπνο και καλά δεμένο, όπως επίσης έχει και πιο χαρακτηριστικούς ρόλους. Προσωπικά είχα αγαπήσει και το Εθνική Ελλάδος, αλλά λάθος εποχή γυρίστηκε δυστυχώς.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Προτιμώ το παρά-5, έχει μια θετική ατμόσφαιρα και ροή. :)
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Η Εθνική Ελλάδος δεν βλεπόταν λόγω political correctness νοοτροπίας.

Παρά 5 έχει γεράσει κακά. Το ίδιο και οι Σαββατογεννημένες αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,102 μηνύματα.
Παρά πέντε κριντζάρω περισσότερο να δω σήμερα σε σχέση με Σαββατογεννημένες.
Η καλύτερη δουλειά του Καπουτζίδη (αν και δεν έχω δει την παράσταση, αλλά δύσκολο μου φαίνεται) ωστόσο ήταν η Εθνική Ελλάδος.
 

xrisamikol

Νεοφερμένος

Η ΛΙΝΑ - ΧΡΥΣΑ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Το Πάρα πέντε είναι πιο ωραία σειρά καθώς το σενάριο της είναι αρκετά έξυπνο και καλοσχηματισμένο. Κάθε φορά που το βλέπω συγκρίνουμε.... Από την άλλη οι Σαββατογεννημένες είναι μια ακόμη εξαιρετική σειρά αλλά δεν μπορώ να την βλέπω ξανά και ξανά όπως την πρώτη. Δεν ξέρω το γιατί. Πάντως ακόμα κι τώρα βλέπω Παρά Πέντε....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top