Μαρία η Άσχημη vs. Γιάννης ο Όμορφος

Τι σας αρέσει ποιο πολύ?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

hippi

Νεοφερμένος

Η hippi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλοοοοοο μεσημέρι σε όλη την παρέα και καλή σας όρεξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα μη με βγάλετε, δε θέλω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
καλέ μου όλοι έχουμε αγκάθια στη ζωή μας.η τηλεόραση είναι παρέα αλλά αυτή είναι.την ποιότητα θα την βρεις αλλου....σε επιλεκτικά πράγματα όχι στην πληθώρα.κι ένας καλός φίλος κι ένας καλός σύντροφος δεν έρχεται στο σπίτι,πρέπει να τον αναζητήσεις....:)

Οριστε;
Εγω δεν μιλαω εαν καποιος εχει αγκαθια ή οχι.Εμενα την παρουσα στιγμη ή καλυτερα "τοτε" τα δικα μου "αγκαθια" με εδιεφεραν και μονο.
Και απο την τηλεοραση δεν ζητησα την ανυπερβλητη ποιοτητα που θα καταφερει να με κανει να ξεχασω τα παντα και για παντα, και το "που" πραγματικα βρισκεται το "ξεχωριστο".
Ενα διαλειμμα "ζηταω" μεσω αυτης οταν οι αλλες μου επιλογες ειναι για τον οποινδηποτε λογο περιορισμενες.Ακομα και οταν στο φιναλε ειμαι κουρασμενος απο την δουλεια και θελω να αποκοιμηθω χαζευοντας κατι σε αυτην.:)
Απλα πραγματα.
Το αλλο που λες για τον φιλο και τον συντροφο εχεις απολυτο δικιο δεν κολλαει σε αυτα τουλαχιστον που ειπα εγω...
Φιλικα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Την έχω καταβρεί με την τροπή που έχει πάρει η συζήτηση:D
Το σχόλιο του DrStrangelove ότι δυο γυναίκες του δήλωσαν πως δεν θα έχουν κοινό σημείο αναφοράς επειδή δεν βλέπει τηλεόραση είναι νομίζω το πιο χαρακτηριστικό της εποχής μας(δυστυχώς).
Η δήλωση του πειρατή "ποιοι είναι αυτοί;" καθόλου δεν είναι για γέλια.
Είναι τώρα αυτοί τίτλοι για σειρές;Απο το πόσο ευφάνταστοι είναι καταλαβαίνεις πόση έμπνευση έχουν ρίξει και στο σενάριο.
Μαρία η Άσχημη
Γιάννης ο Όμορφος

και προσεχώς
dooo η Στριπτιτζού
Μάριος ο Αρχάριος
Γιάννης Αγιάννης (απλή συνωνυμία)
mara η Κορμάρα
kleftra η Ψεύτρα
Τίμος ο Άτιμος
Valder και Hunter (εκ του Χαρτ και Χαρτ)
Νana να ένα μήλο(εκπαιδευτικό πρόγραμμα)


....και μην μου πείτε πως είμαι οφτόπικ γιατί τίποτα στα τλτ 10 μνμ δεν είναι εντός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Dooo η κοπανατζού. Η στριπτιτζού. Η περιπτερατζού.
άκου δοσατζού, αίσχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top