Μυώντας έναν άπιστο στο "Friends"

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε φανταζομαι τη phoebe?? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγώ πάντως ποτέ δεν κατάφερα να δω αυτήν την σειρά

με ενοχλεί το "γέλιο" που σου δείχνει πότε ακούγεται το αστείο


γιαυτο και μονο δεν τα ειδα ΠΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δε φανταζομαι τη phoebe?? :devil:

Η phoebe ειναι θεα καλη μου....απο ολες τις αποψεις.
Και πολυ ομορφη σαν γυναικα και απιστευτη στον ρολο της...απιστευτος ρολος και μονο αυτη θα τον εβγαζε περα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Could I BE more tired? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Look at me, I'm Chandler! Could I BE wearing any more clothes???
Maybe if I wasn't going... COMMANDO!!!

Θα προτεινα κι εγω να τον ξεκινησεις απο την αρχη, μου φαινεται πολυ δυσκολο να ξεχωρισω καποια επεισοδια (αν και τα εχω δει ΟΛΑ απο 4-5 φορες) αλλα οι επιλογες της Angie_Ann ειναι πολυ καλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
hehe, thanx! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α επισης νομιζω οτι το επεισοδιο που παιρνουν το κοτοπουλο και την παπια εχει πολυ γελιο. Και τα επεισοδια στην παραλια. Α και το πρωτο επεισοδιο με την Τζανις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, κι εκεί που τσακώνεται η Ρέητσελ με τη Μόνικα για τον Βαν Νταμ, και αφού κάνουν μία μάχη με κάλτσες και τσάντες να την πληρώνουν, τις βουτάει η Φοίβη από το αυτί... και, θυμάστε την ατάκα μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλά, κι εκεί που τσακώνεται η Ρέητσελ με τη Μόνικα για τον Βαν Νταμ, και αφού κάνουν μία μάχη με κάλτσες και τσάντες να την πληρώνουν, τις βουτάει η Φοίβη από το αυτί... και, θυμάστε την ατάκα μετά;

χαχαχα ναι δίκιο έχεις. πολύ καλή ατάκα, μου έχει μείνει :hehe:
το επεισόδιο γενικότερα είναι θεικό ειδικά μετά με τον τσάντλερ και την τζούλια ρόμπερτς και τα pantiesss :hehe: Ίσως πρέπει να δείξεις αυτό ;)

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata:
Look at me, I'm Chandler! Could I BE wearing any more clothes???
Maybe if I wasn't going... COMMANDO!!!

:worship: :worship: :worship:

Αυτό μου έρχεται σε διάφορες άσχετες φάσεις και γελάω μόνη μου... :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κατι σαν "if we were in prison you 2 would be my bitches"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:clapup:

sth like that! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
"And just so you know, it's NOT that common, it DOESN'T happen to every guy, and it IS a big deal!!!"
"I KNEW it!!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Phoebe: We could eat the wax! It's organic.
Chandler: Oh great, food with hair on it.
Phoebe: No, not the used wax.
Chandler: Because that would be crazy?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
:D:D:D
Πάντως δε νομίζω ότι θα δυσκολευτείς να τον βάλεις στο παιχνίδι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Τί λες για το επεισόδιο που τα ρεμάλια (Τσάντλερ-Τζόι) αγοράζουν πολυθρόνες και δεν σηκώνονται με τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
"Joey: So youʼre playing a little Playstation, huh? Thatʼs whack! Playstation is whack! ʽSup with the whack Playstation, ʽsup?! Huh? Come on, am I 19 or what?!
Chandler: Yes, on a scale from 1 to 10, 10 being the dumbest a person can look, you are definitely 19."



https://www.youtube.com/watch?v=d4jp408wuhY&mode=related&search=



:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
(Sorry, θα το σκοτώσω στα αγγλικά):
-Τζόι (στον αδερφό της Φοίβης, για τη γριά γκόμενά του): Είσαι 18 κι αυτή 36. Όταν θα είσαι 48, αυτή θα είναιο... 96!
-Αδερφός Φοίβης (σκεφτικός): Λες να μην το ξέρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top