• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Kάνναβη και παρενέργειες

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι, αλλα εσυ τους εβαλες ολους σε ενα τσουβαλι..
Μιλας για ναρκωτικα και αναφερεις βελονες..
Ναρκωτικα δεν ειναι μονο η ηρωινη.. Ενας χρηστης ηρωινης εχει χασει το νοημα της ζωης γιατι ζει μονο γι'αυτο.. Με αλλα ναρκωτικα τα πραγματα ειναι εντελως διαφορετικα..
Ας ενημερωνομαστε λιγο πριν πουμε κατι..

Ενημερωσε μας ντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι εννοείς σούπερσταρ; Τι το διαφορετικό δηλαδή έχουν τα άλλα ναρκωτικά;
Η ουσία είναι η ίδια, πεθαίνεις και πεθαίνεις συνειδητά!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Νομιζω πως οτι χρειαζεσαι γι'αυτο το θεμα υπαρχει στο διαδικτυο.. wikipedia και τετοια πραγματα.. :D
Δε θελω να παρεξηγηθω εδω μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν αναφέρεσαι σε μένα, δεν ήταν το δικό μου μήνυμα που πρωτοαναφέρθηκε σε σκληρά ναρκωτικά. Πιο πολύ απαντούσα στην toulip.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τι εννοείς σούπερσταρ; Τι το διαφορετικό δηλαδή έχουν τα άλλα ναρκωτικά;
Η ουσία είναι η ίδια, πεθαίνεις και πεθαίνεις συνειδητά!!!!!!!

Μου κανει εντυπωση το οτι εισαι 31 χρονων και ενω βρισκομαστε στο 2008 δεν εχεις ψαξει και δεν εχεις ενημερωθει για το θεμα.. Τα ναρκωτικα σημερα ειναι ενα πολυ μεγαλο προβλημα για τους νεους και πιστευω πως ολοι πρεπει καποια στιγμη να ενημερωθουν γι'αυτα..

Νομιζω πως η αποψη σου ειναι εντελως λαθος..
Φιλικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αν όντως ήταν ακίνδυνα δε θα πέθαινε τόσος κόσμος από αυτά. Ίσως η ηρωΐνη να είναι το πιο ισχυρό από αυτά αλλά το γεγονός αυτό δεν κάνει τα άλλα ακίνδυνα. Για αυτό το θέμα πια ενημερωνόμαστε από το δημοτικό. Δεν μπορεί να μη γνωρίζουν που μπλέκουν όσοι αποφασίζουν να κάνουν χρήση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω πως οτι χρειαζεσαι γι'αυτο το θεμα υπαρχει στο διαδικτυο.. wikipedia και τετοια πραγματα.. :D
Δε θελω να παρεξηγηθω εδω μεσα..

Δε θα παρεξηγηθεις εαν υποστηριξεις την αποψη σου....απεναντιας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν σε παρεξηγεί κανείς! Απλά εξέφρασες την άποψή σου, αλλά νομίζω (ή τουλάχιστον για μένα) δεν ήταν σαφές το τι εννοούσες! Γι ' αυτό ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι τα αλλα ειναι ακινδυνα εννοειται.. Ουτε και τα υποστηριζω..
Αλλα οχι οτι θα πεθανεις κιολας αν ξερεις τι κανεις.. Εκτος αν εισαι χρηστης ηρωινης οπου εισαι νεκρος κατα 99%..
cibyllian, αυτο που εννοουσα ηταν οτι δεν πεθαινεις, ουτε γινεσαι ζομπι με ολα τα ναρκωτικα..

Αυτο το εγραψα γιατι με ενοχλει το γεγονος οτι μερικοι ανθρωποι μαθαινουν για καποιον οτι πινει ενα τσιγαρο και τον βαζουν στο μυαλο τους ως ζομπι, νεκρο σε λιγα χρονια και ζητιανο στην Ομονοια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, αναφέρεσαι σε άλλα στερεότυπα.
Εδώ δε λέμε ότι το χασίς ανήκει στα σκληρά ναρκωτικά. Απλά μεσολάβησαν κάποια σχόλια για τους χρήστες σκληρών ναρκωτικών.

Ωστόσο το χασίς δεν είναι 100% αποδεκτό, κι ας μην οδηγεί στο θάνατο τόσο άμεσα, όσο η ηρωΐνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι τα αλλα ειναι ακινδυνα εννοειται.. Ουτε και τα υποστηριζω..
Αλλα οχι οτι θα πεθανεις κιολας αν ξερεις τι κανεις.. Εκτος αν εισαι χρηστης ηρωινης οπου εισαι νεκρος κατα 99%..
cibyllian, αυτο που εννοουσα ηταν οτι δεν πεθαινεις, ουτε γινεσαι ζομπι με ολα τα ναρκωτικα..

Αυτο το εγραψα γιατι με ενοχλει το γεγονος οτι μερικοι ανθρωποι μαθαινουν για καποιον οτι πινει ενα τσιγαρο και τον βαζουν στο μυαλο τους ως ζομπι, νεκρο σε λιγα χρονια και ζητιανο στην Ομονοια..


Όχι σούπερσταρ δεν γίνεται κανείς με ένα τσιγάριλικι ζόμπι, ούτε ζητιάνος στην Ομόνοια, όμως καίει εγκεφαλικά κύτταρα!
Και ο μεγάλος κίνδυνος είναι ότι θα είναι εύκολο να κυλήσει παρακάτω. Δεν είναι απόλυτο, αλλά πάντα υπάρχει ο κίνδυνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Νομίζω ότι το θέμα έχει πάρει πολλές διαφορετικές διαστάσεις...

Αυτά που θέλω να πω είναι:

1. Έχω δοκιμάσει μαριχουάνα και έχω υπάρξει σε παρέες που πίνουν αρκετά. Η αλήθεια είναι ότι εχω συναντήσει ανθρώπους που τελικά ξέφυγαν, δοκίμασαν κι άλλα πράματα και ουσιαστικά είναι πλέον εξαρτημένοι..Παρολαυτά ξέρω κι άλλους που ενώ πίνουν αρκετά είναι άνθρωποι που μπορείς να επικοινήσεις μαζί τους. Είναι ανθρωποι που σπούδασαν, πήραν πτυχίο, δουλεύουν, ταξιδεύουν, ενδιαφέρονται για το τι γίνεται στον κόσμο..

2. Όσο για τους ανθρώπους που έχουν μπλέξει με αυτά που όλοι γνωρίζουμε σα σκληρά ναρκωτικά....δε νομίζω πως είναι σημαντικό να δούμε πως έφτασαν εκεί αλλά τι μπορούμε να κάνουμε τώρα για να τους βοηθήσουμε.. ΄Οσοι λοιπόν από σας λέτε ότι δεν έχουν καμία δικαιολογία να φτάσουν εκεί που έφτασαν και πως με τέτοια ενημέρωση που υπάρχει είναι αδύνατο να συμβεί.. Απλά σκεφτείτε για ένα λεπτό τι θα κάνατε αν το παιδί σας ήτανε σε μια τέτοια κατάσταση...Θα είσασταν το ίδιο σκληροί?Και αν από μέσα σας πείτε το δικό μου παιδι αποκλείεται τότε κάνετε πολύ μεγαλο λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν καταφέρω να μεγαλώσω το παιδί μου όπως οι δικοί μου εμένα, θα κλονηστώ πολύ σκληρά, σχετικά με την όλη μου στάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
. Απλά σκεφτείτε για ένα λεπτό τι θα κάνατε αν το παιδί σας ήτανε σε μια τέτοια κατάσταση...Θα είσασταν το ίδιο σκληροί?Και αν από μέσα σας πείτε το δικό μου παιδι αποκλείεται τότε κάνετε πολύ μεγαλο λάθος!
Αν είχα ποτέ παιδί και βρισκόταν σε μια τέτοια κατάσταση, θα είχα αποτύχει πρώτα εγώ ως γονέας.
Θα πρέπει να έχεις φροντίσει να το προστατεύσεις από την πρώτη στιγμή αυτό.
Και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς, όταν αναρωτιέσαι τι θα κάναμε;
Εχεις μήπως την εντύπωση οτι θα αλλάζαμε γνώμη; Εγώ πάντως σίγουρα όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν είχα ποτέ παιδί και βρισκόταν σε μια τέτοια κατάσταση, θα είχα αποτύχει πρώτα εγώ ως γονέας.
Θα πρέπει να έχεις φροντίσει να το προστατεύσεις από την πρώτη στιγμή αυτό.
Και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς, όταν αναρωτιέσαι τι θα κάναμε;
Εχεις μήπως την εντύπωση οτι θα αλλάζαμε γνώμη; Εγώ πάντως σίγουρα όχι.

Εννοεί ότι αν το παιδί σου για κάποιο λόγο εμπλέκονταν σε ναρκωτικά (και με τον όρο ναρκωτικά εννοώ κόκα, ηρωίνη) κάτι το οποίο δεν είναι διόλου απίθανο για οποιοδήποτε μιας και δε ζούμε σε γυάλες αλλά αλληλεπιδρούμε με άλλα άτομα θα έδινες χίλιες δικαιολογίες στο παιδί σου (τον έμπλεξαν, είχε προβλήματα στο σπίτι, φταίω και εγώ) και δεν θα τον αφόριζες. Αν το αφόριζες να ξέρεις ότι το αποτελείωσες. Οποισδήποτε μπορεί να πάθει οτιδήποτε ακόμη και αν έχει τους καλύτερους ή και τους πιο συντηρητικούς γονείς πάνω σε αυτό το θέμα. Το ερώτημα παραμένει υποθετικό και ακραίο. Αυτό που μένει είναι ότι πρέπει να υπάρχει κατανόηση για αυτά τα άτομα και να μη νομίζουμε ότι συμβαίνει μόνο σε αυτούς οι οποιοί δεν είχαν σωστή ενημέρωση.

Ο τυπάς που καπνίζει τσιγάρα από τα 16 του στα 25 του ήδη έχει ήδη τις πρώτες συνέπειες και τις είχε ακούσει από πριν. Με τον ίδιο τρόπο και ο τυπάς που θα πάρει κόκα ή ηρωίνη ξέρει ότι παίζει με τη φωτιά. Το κάνει όμως για κάποιο λόγο. Να ξεφύγει... Η αναλογία είναι εκ πείρας και έχω αποτρέψει άτομο (πολύ καλό μου φίλο) να πάρει κόκα. Αλλά όχι με τη καλλιέργεια του φόβου. Με επιχειρήματα που ταιριάζουν στη κουλτούρα του και στη σκέψη του. Ο φόβος και το επικίνδυνο προκαλούν έλξη. Just know it αν κάνεις παιδί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duffy

Νεοφερμένος

Η duffy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους!
Πιστευω οτι η lala εδωσε την καλυτερη απαντηση για ολα τα ερωτηματα σας κ για το τι αποψη θα επρεπε να εχει ο καθενας σ'αυτο το θεμα.
Κ σχετικα με το οτι θα ειχες αποτυχει σαν πατερας,deadhead,δεν παιζει κατι τετοιο.Δεν εχει να κανει με την ανατροφη κ με το περιβαλλον στο οποιο εχει μεγαλωσει ο καθενας μονο.Παιζουν πολλα ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εννοεί ότι αν το παιδί σου για κάποιο λόγο εμπλέκονταν σε ναρκωτικά (και με τον όρο ναρκωτικά εννοώ κόκα, ηρωίνη) κάτι το οποίο δεν είναι διόλου απίθανο για οποιοδήποτε μιας και δε ζούμε σε γυάλες αλλά αλληλεπιδρούμε με άλλα άτομα θα έδινες χίλιες δικαιολογίες στο παιδί σου (τον έμπλεξαν, είχε προβλήματα στο σπίτι, φταίω και εγώ) και δεν θα τον αφόριζες. Αν το αφόριζες να ξέρεις ότι το αποτελείωσες. Οποισδήποτε μπορεί να πάθει οτιδήποτε ακόμη και αν έχει τους καλύτερους ή και τους πιο συντηρητικούς γονείς πάνω σε αυτό το θέμα. Το ερώτημα παραμένει υποθετικό και ακραίο. Αυτό που μένει είναι ότι πρέπει να υπάρχει κατανόηση για αυτά τα άτομα και να μη νομίζουμε ότι συμβαίνει μόνο σε αυτούς οι οποιοί δεν είχαν σωστή ενημέρωση.

Ο τυπάς που καπνίζει τσιγάρα από τα 16 του στα 25 του ήδη έχει ήδη τις πρώτες συνέπειες και τις είχε ακούσει από πριν. Με τον ίδιο τρόπο και ο τυπάς που θα πάρει κόκα ή ηρωίνη ξέρει ότι παίζει με τη φωτιά. Το κάνει όμως για κάποιο λόγο. Να ξεφύγει... Η αναλογία είναι εκ πείρας και έχω αποτρέψει άτομο (πολύ καλό μου φίλο) να πάρει κόκα. Αλλά όχι με τη καλλιέργεια του φόβου. Με επιχειρήματα που ταιριάζουν στη κουλτούρα του και στη σκέψη του. Ο φόβος και το επικίνδυνο προκαλούν έλξη. Just know it αν κάνεις παιδί...
Φίλε μου εγώ δεν μίλησα πουθενά, ούτε για συντηρητισμό, ούτε για φόβο. Υπάρχουν σίγουρα πολλοί άλλοι τρόποι για να μπορέσεις να αποτρέψεις το παιδί σου από αυτά. Δεν ζούμε πια στο 1960 να τρομάζουμε τα παιδιά και να τα κλείνουμε στο δωμάτιο τιμωρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Βασίλισσα Βικτόρια..Πομπερτ Μιτσαμ..Στιβεν Σαρα..Τζορτζ Ουασινγκτον…Μπιλ Κλιντον..Και αλλά πρόσωπα παγκόσμιου φήμης και άξια ..Μερική από αυτούς όχι μόνο είχαν δοκιμάσει αλλά διατηρούσαν και φυτείες…Ως γνώμονα ερευνών που γίνανε και που ο ίδιος έψαξα. ανακάλυψα πως το να κανείς πρώτη φορά χόρτο δεν θα σε οδηγήσει στα σκληρά ούτε θα σου προκαλέσει σημαντικά προβλήματα…σε ορισμένες περιπτώσεις και μετα από μακροχρόνια χρίση ίσος παρατηρηθεί μικρή εξασθενήσει του ειρμού σου πράγμα που θα είναι πρόσχερο και θα αποσβηστεί μετά το πέρας λιγον μερών από την αποχή… έρευνες έχουν αποδείξει πως μπορεί να σε οδηγήσει σε ψύχωση όχι όμως εάν εσι δεν έχεις κάποιο σοβαρό λόγο….το ότι αν λιάσουν ένα χρήστη με κοκαΐνη και ένα με κανναβίς θα τιμωρήσουν περισσότερο αυτόν με την κάνναβη για τον λόγο τον οπίων δεν είναι εθιστικη..το μόνο κακό του χόρτου είναι πως είναι παράνομο και αν σε πιάσουν εδω στην Ελλάδα θα φας πρόστιμο λίγα ευρο …στην Ολλανδία τυπωτά κανναβίς Bless And Love
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Α, εντάξει αν είναι έτσι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα..
Μα μόνο όσα μόνος σου αναφέρεις, είναι τουλάχιστον τραγικά.
Επίσης θα ήταν πολύ ενδιαφέρον αν μπορούσες να μας παραθέσεις τις πηγές σου για όσα λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Θα το ήθελα πολλή να παραθέσω πήγες στο Internet αλλά τα περισσότερα τα έχω διαβάσει από βιβλία και μιλώντας με άτομα που έχουν κάνει…ωστόσο υπάρχει αυτή η σελίδα που απάντησαν σε κάποιες ερωτήσεις.. καθηγητές ψυχιατρικής σε πανεπιστημιακό επίπεδο..
https://web4health.info/el/answers/add-cann-psychosis.htm
όσον αφορά τα ψυχιατρικά προβλήματα γιατί για τα σωματικά δεν υπάρχουν αποδείξεις παρά μόνο αυτό που ανέφερα και είναι σε όλους γνωστό..λεγετε χαλάρωση και που λεσσσς πάντα με συχνή USE και όχι μια στο τόσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top