Οι δημοφιλέστερες σειρές της δεκαετίας

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Οι παρακάτω σειρές είναι οι σειρές που έχουν σημειώση την μεγαλύτερη τηλεθέαση των τελευταίων ετών. Μην απορίσετε το παρακάτω αναφέρεται μόνο σε σειρές και για αυτό δεν περιλαμβάνονται αγώνες σόου κτλ. Το νούμερο είναι σε σύνολο τηλεθέασης ανα εκπομπή

1. Στο Παρα Πέντε 2.740,210
2. Το καφέ της Χαράς 2.571.328
3. Μη μου λες αντίο 2.264.869
4. Ψίθυροι καρδιάς 2.059.111
5. Λένη 1.972.068
6. Είσαι το ταίρι μου 1.929.012
7. Της Αγάπης Μαχαιριά 1.854.428
8. Η ώρα η καλή 1.729.436
9. Πενήντα πενήντα 1.752.290
10. Θα βρείς το δάσκαλο σου 1.718.443
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περίεργο που δεν είναι μέσα το "Δύο ξένοι"... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εισαι το ταιρι μου :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Που ειναι το Κωνστατνινου και Ελενης ωρε; Παντος με εξερεση το ψυθιροι καρδιας ειναι ολα καινουργια ουσιαστικα. ΤΟ Λενη αν δεν κανω λαθος ητανε περσυ η προπερσυ, το εισαι το ταιρι μου το 2002-2003 και το καφε της Χαρας αρχισε το 2003-2004 και ολα τα αλλα ειναι φετινα και περσυνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
@Michelle Το 2 ξένοι είναι στην 20άδα με 1.383.116 θεατές

@Dark Kronos Το κωνσταντίνου και Ελένης δεν είναι στην 20άδα είναι πιο κάτω. Το Λένη πρέπει να είναι πάνω απο 4ετίας αν δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγω είμαι περίεργος να δω την πηγή των στατιστικών!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
1. Στο Παρα Πέντε 2.740,210
6. Είσαι το ταίρι μου 1.929.012


Οοοοοολα τα λεφτα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εγω είμαι περίεργος να δω την πηγή των στατιστικών!:D

AGB! Τι άλλο, άλλωστε το παρα πέντε να έχει κάνει τέτοια νούμερα δεν νομίζω ότι ακούγετε και τελειώς κουλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι ασχετο??Εχει κανένας σπίτι του τέτοιο μηχανάκι της AGB???¨Η εστω κάποιος γνωστός σας?Γιατί όλο ακούω για μετρήσεις της AGB αλλά ποτέ δεν εχω βρει ατομο που να εχει τετοιο μηχανημα σπίτι του:hmm: :hmm: .Υπάρχουν πράγματι αραγε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειναι 1000 μηχανηματα μονο, και σε τοσα εκατομμυρια κοσμο ειναι δυσκολο να βρεις τους τυχερους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Ρε παιδιά εγώ να ρωτήσω κάτι ασχετο??Εχει κανένας σπίτι του τέτοιο μηχανάκι της AGB???¨Η εστω κάποιος γνωστός σας?Γιατί όλο ακούω για μετρήσεις της AGB αλλά ποτέ δεν εχω βρει ατομο που να εχει τετοιο μηχανημα σπίτι του:hmm: :hmm: .Υπάρχουν πράγματι αραγε???

Και ούτε πρόκεται να βρείς γιατί έχουν υπογράψει συμβόλαιο ανωνυμίας, αν παραδεχθεί ότι έχει μηχάνιμα έχει κυρώσεις μπορεί και ποινικές.

@misslittledevil Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Και ούτε πρόκεται να βρείς γιατί έχουν υπογράψει συμβόλαιο ανωνυμίας, αν παραδεχθεί ότι έχει μηχάνιμα έχει κυρώσεις μπορεί και ποινικές.

@misslittledevil Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές.

Αλήθεια??? Και...γιατί αυτό??? Για να μην τους προσεγγίζουν κανάλια κτλ ώστε κ καλά να ειναι αμερόληπτο/αντιπροσωπευτικό το αποτέλεσμα???

Επίσης...δεν θα ήταν σωστό να υπάρχει και κάποιο άλλο ποσοστό πχ επί ανοικτών δεκτών, επί δεκτών γενικά... αλλιώς η νοοτροπία του "βλέπειν τηλεόραση" πριν 10 χρόνια και αλλιώς σήμερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Αλήθεια??? Και...γιατί αυτό??? Για να μην τους προσεγγίζουν κανάλια κτλ ώστε κ καλά να ειναι αμερόληπτο/αντιπροσωπευτικό το αποτέλεσμα???

Επίσης...δεν θα ήταν σωστό να υπάρχει και κάποιο άλλο ποσοστό πχ επί ανοικτών δεκτών, επί δεκτών γενικά... αλλιώς η νοοτροπία του "βλέπειν τηλεόραση" πριν 10 χρόνια και αλλιώς σήμερα!!!

Τα στοιχεία που βγάζει η AGB καθορίζουν την κοστολόγιση την κάθε εκπομπής στην διαφημιστική αγορά, μεγαλύτερη τηλεθέαση μεγαλύτερη τιμή ανα δευτερόλεπτο.
Αν ξέραν ποιός έχει το μηχάνημα δεν θα ήταν και τρελό έξοδο να σκάσουν απο 500 ευρώ στον καθε ένα να δεί την συγκεκριμένη εκπομπή.
Στην θεωρία πάντα είναι το θέμα για το αμερόληπτο/αντιπροσωπευτικό πάντος!;)

Τα άτομα που περιέχονται στα στοιχεία της AGB είναι μικρόγραφείς (πλυθισμιακή, πνευματική) του συνόλου του πληθισμού δεν μπορείς να ελένξεις γενικά πόσες τηλεοράσεις είναι αναμένες φαντάζεσαι να μπορούσαν να δουν αν η τηλεόραση σου είναι αναμένη η όχι ! Είναι προσωπικά δεδομένα το τι κάνεις σπίτι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
@misslittledevil Το δείγμα της AGB αριθμεί 1200 νοικοκυριά αντιπροσωπευτικού του πληθυσμού, κατανεμημένα στην ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη, καλύπτοντας όλες τις περιοχές της χώρας αστικές, ημιαστικές και αγροτικές.


Ναι? Και να ρωτησω κατι.. Αν ενα νοικοκυριο εχει ας πουμε 4 τηλεορασεις η μετρηση γινεται σε μια απο αυτες η' σε ολες? Κι αν γινεται σε ολες, και ο καθενας εχει ανοιχτες και τις 4 στο ιδιο καναλι, μπορει να θεωρηθει σωστη μετρηση? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Ναι? Και να ρωτησω κατι.. Αν ενα νοικοκυριο εχει ας πουμε 4 τηλεορασεις η μετρηση γινεται σε μια απο αυτες η' σε ολες? Κι αν γινεται σε ολες, και ο καθενας εχει ανοιχτες και τις 4 στο ιδιο καναλι, μπορει να θεωρηθει σωστη μετρηση? :hmm:

Η μέτρηση γίνεται ανα συσκευή και πάντα βάζουν την κοινή συσκευή (σαλόνι δλδ) θέλουν να ξέρουν τι βλέπει το νοικοκυριό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top