Αλλαγή του calling tune στο κινητό

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδιά θέλω την βοήθεια σας όποιος ξέρει πως αλλάζουμε στο κινητό όταν σε παίρνουν να ακούγεται κανονικά και όχι το τραγούδι που έχω βάλει.Θέλω να το αλλάξω. Σας παρακαλώ βοηθήστε με. Έχω κοσμοτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
https://callingtunes.cosmote.gr/web/public/home.jsf?
εδώ θα τα βρεις όλα
τηλέφωνο 14014
Μπορείς να αγοράσεις ένα Calling Tune με 2 τρόπους:

Καλώντας στο 14014 και ακολουθώντας τις φωνητικές οδηγίες.
Στέλνοντας SMS με τη λέξη ΑΓΟΡΑ στο 14014 και τον SMS κωδικό που αντιστοιχεί στο Calling Tune που σου αρέσει. To SMS προς το 14014 πρέπει να έχει τη δομή: ΑΓΟΡΑ(κενό)SMS Κωδικός.
Πληροφορίες για τους κωδικούς μπορείς να βρεις από το site της υπηρεσίας (https://callingtunes.COSMOTE.gr) καθώς και από την κατηγορία Music στο COSMOTE my view.
πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εγώ όμως θέλω να χτυπάει κανονικά και όχι με το τραγούδι που έβαλα.Μπορώ να το κάνω ; ( να χτυπάει δηλαδή με το μπιμπ μπιμπ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικά στο 14014 θα έχει αντίστοιχη επιλογή. :}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Στο 14014 και ακολουθεις τις ηχογραφημένες οδηγίες για την απενεργοποίηση της υπηρεσίας..
Ή στο 13838 να μιλησεις με κάποιο υπάλληλο της cosmote και να ζητήσεις απενεργοποίηση της υπηρεσίας calling tunes...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minasmiler

Νεοφερμένος

Ο minasmiler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια στο καρτοσυμβόλαιο γινετε να βαλω calling tune?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
γίνεται να βάλει κανείς σαν calling tune έναν δικό του ήχο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top