Sony Ericsson Vivaz Pro;

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μπορείς να πεις γιατί είναι τα χειρότερα; Εγώ sony ericsson έχω, όχι ξπίρια αλλά τι κακό έχουν; Όλα δουλεύουν καλά πάνω του (εώς στιγμής)
Εχουν χαμηλης ποιοτητας hardware και είναι καραπειραγμένο το firmware που φορανε.
Το κορυφαίο πρόβλημα που αντιμετώπισα με xperia (αυτό το μικρό, που δεν μπορεις να βγαλεις την μπαταρία)
είναι να αντιστραφεί ο ρόλος των πλήκτρων(!) και να μην ανταποκρινεται πάντα η αφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
και 2. Δεν έχουν υποστήριξη flash
flash δεν υποστηρίζει δυστυχώς πλέον κανένα συγχρονο λειτουργικό κινητού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εχουν χαμηλης ποιοτητας hardware και είναι καραπειραγμένο το firmware που φορανε.
Το κορυφαίο πρόβλημα που αντιμετώπισα με xperia (αυτό το μικρό, που δεν μπορεις να βγαλεις την μπαταρία)
είναι να αντιστραφεί ο ρόλος των πλήκτρων(!) και να μην ανταποκρινεται πάντα η αφή

Πφφφφ, είχα LG και το έπαθε αυτό, πολύ εκνευριστικό :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μόνο που τα xperia ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ πως είναι android...:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Γεια σας!!πέρασαν τα χρόνια και είπα #επιτέλους ν'αλλάξω το παλιό μου κινητούλι με ένα καινούριο!!Σκέφτομαι λοιπόν το sony ericsson vivaz pro! Είναι αρκετά ωραίο!Απλά θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να βάζω wallpapers μπροστά:confused:!Γιατί όσα βιντεάκια έχω δει όλοι κάτι μπλέ γραμμούλες έχουν!Αν έχετε την καλοσύνη όσοι έχουν ή ξέρουν απο το συγκεκριμένο κινητό να μου απαντήσουν γιατί με έχει φάει η αγωνία! :)


Καλώστην!

Δε σου κρύβω ότι το vivaz το καλόβλεπα κι εγώ όταν πρωτοβγήκε, όμως, όταν παίρνουμε τηλέφωνο εξετάζουμε πολλά πράγματα.
Π.χ. είπες για wall papers, το vivaz έχει λογισμικό τύπου symbian, αυτό σημαίνει ότι σαφώς έχει 4-5 εναλλακτικές λύσεις στις ταπετσαρίες, αλλά αυτό είναι, άλλες δεν έχει. Αν μπορείς να το δεις σε κάποιον γνωστό, γιατί π.χ. στο πλαίσιο που τα έχουν ανοιχτά δε νομίζω ότι υπάρχει πλέον...
Από την άλλη, θα πρέπει να ξεκαθαρίσεις πρώτα τί χρήση θα του κάνεις, και τί απαιτήσεις έχεις.
  • walkman?
  • καλή κάμερα?
  • θα έχεις τη δυνατότητα να μπαίνεις στο internet είτε λόγω προγράμματος χρήσης είτε από wifi όπου θα βρίσκεσαι?
  • θέλεις να βλέπεις π.χ. mails
  • ή είσαι του sms for ever?

Σε ρωτάω όλα αυτά όχι για να σε ρωτήσω φυσικά, αλλά γιατί στην ερώτηση σου δόθηκαν πολλές διαφορετικές απαντήσεις από πολλές διαφορετικές οπτικές γωνίες συν πάντα η παράμετρος του κόστους, αν δηλ. θα το πάρεις αξιοποιώντας κάποια επιδότηση, οπότε μπορείς να έχεις περισσότερες επιλογές ή τοις μετρητοίς, σε κάθε περίπτωση όμως, θα πρέπει να ξέρεις ότι ένα ακριβό κινητό σημαίνει μεγαλύτερο άγχος στο να μη χαθεί ή πάθει κάποια (συνήθως) χαζή ζημιά...

Aπό κει και μετά, ξεκινάει το γαϊτανάκι :P, δηλ. iphone, android, windows, που τα παιδιά το ξεκίνησαν ήδη και το γνωρίζουν καλύτερα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top