Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,770 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 348 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διαφημιστικές Καμπάνιες Diesel

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:17, 28-01-08:

Για τη δευτερη καμπανια δεν ειδα το βιδεο οποτε επιφυλασσομαι, αλλα ρε συ Niyia πως εξυψωνει τα ελαττωματα των αλλων-απ'τα-μοντελα-της-διαφημισης-ανθρωπων, οταν τα νουμερα της φτανουν μεχρι extra small (γιατι ξεκινανε απο extra extra extra super duber extra small) ? Εννοω οτι στην πραξη ειναι αλλ'αντ'αλλων. Και για την πρωτη οπως ειπα μου φαινεται αλλ'αντ'αλλων και η ιδεα, στη δευτερη τουλαχιστον υπαρχει!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 842 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 23:44, 28-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Για τη δευτερη καμπανια δεν ειδα το βιδεο οποτε επιφυλασσομαι, αλλα ρε συ Niyia πως εξυψωνει τα ελαττωματα των αλλων-απ'τα-μοντελα-της-διαφημισης-ανθρωπων, οταν τα νουμερα της φτανουν μεχρι extra small (γιατι ξεκινανε απο extra extra extra super duber extra small) ? Εννοω οτι στην πραξη ειναι αλλ'αντ'αλλων. Και για την πρωτη οπως ειπα μου φαινεται αλλ'αντ'αλλων και η ιδεα, στη δευτερη τουλαχιστον υπαρχει!
Αρχική Δημοσίευση από Niyia
[...] δηλώνει ότι ως εταιρεία απευθύνεται σε όλους. Μάλιστα, θεωρώ πως δεν τους ειρωνεύεται καθόλου, ίσα ίσα τους "εξυψώνει" (αν κ προσπαθεί να εξισώσει αυτά που στην ουσία δεν εξισώνονται=κενές υποσχέσεις, αλλά αυτό είναι μιά άλλη υπόθεση).
[...]
Το εξυψώνει το έβαλα σε εισαγωγικά, δεν το εννοώ εννοείται κυριολεκτικά, απλά ήθελα να τονίσω πως ο σκοπός της εταιρείας ήταν να δηλώσει την ιδιαιτερότητα κ τη διαφορετικότητα των ρούχων της (τότε) no matter how we look. [τι να σας πω, δεν είμαι κ ο ιδιοκτήτης της Ντίζελ, απλός καταναλωτής είμαι ]

Όσο για τα χχχχχχχχsmall, δεν είμαι το αρμόδιο άτομο να το υποστηρίξει αυτό (σορρυ)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Niyia : 03-02-08 στις 21:02. Αιτία: σβήσιμο υ.γ. ως εκτός τόπικ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια