Απορίες για χρεωστική

jammy377

Νεοφερμένος

Ο jammy377 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα στην παρέα.
Έχω κάποιες απορίες και θα ήταν πολύ ευχάριστο αν κάποιος έχει τις πληροφορίες για να τις λύσει.
Λοιπόν έχω ακυρώσει την χρεωστική μου στην Εθνική Τράπεζα εδω και κάποιο καιρό.Θέλω να ενεργοποιήσω νέα κάρτα αλλά πλεόν δεν μπορώ να μετακινηθώ εκτός της κατοικίας μου και δεν έχω κάποιον κοντινό μου να εξουσιοδοτησω για να ασχοληθεί με το θέμα.
Γνωρίζει κάποιος εάν μέσω τηλεφώνου με τα στοιχεία μου θα μπορούσαν να μου στείλουν την νέα μου χρεωστικη στην διεύθυνση μου.
Έχω φορολογική δήλωση φετινή και γενικά όλα τακτοποιημενα.
Αν μπορούσατε να με διαφωτίσετε θα το εκτιμούσα
ευχαριστώ πολύ.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εθνικη τραπεζα :rofl:
Περαστικα.
Με πληρεξουσιο και δεν με αφηνουν να βγαλω καρτα για κοντινο μου προσωπο.
Παρε ενα τηλεφωνο και ρωτα, αλλα το πιο πιθανο ειναι να χρειαστει να πας. Μη ξεχνας οτι για να ενεργοποιησεις την νεα καρτα πρεπει να την πας στο ΑΤΜ για να θεσεις κωδικο.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αν έχεις ibank, πάτα στην καρτέλα "κάρτες">έκδοση χρεωστικής και στη συνέχεια συμπλήρωσε τα στοιχεία και αποδέξου τους όρους. Θα σου την στείλουν ταχυδρομικά. Όσο για την ενεργοποίηση στο ΑΤΜ, μπορείς να στείλεις ένα φιλικό πρόσωπο εμπιστοσύνης, που απλά θα πάει (δεν χρειάζεται εξουσιοδότηση :P).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top