Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,841 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 351 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχουμε το δικαίωμα να εγκαλούμε κάποιον για το βάρος του;

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 12:04, 23-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
Νομίζω πως αυτό που εννοούσε η Nelliel είναι πως άπαξ και ξεκινήσεις να τρως σωστά, πέρα από το ότι σου γίνονται συνήθεια οι νέες γεύσεις, αποζητάς το υγιεινό φαγητό γιατί δεν έχεις πλέον ανάγκη να τραφείς με κάτι που ξέρεις ότι είναι επιζήμιο για τον οργανισμό σου. Όπως είπες κι εσύ αυτές οι τροφές είναι εθιστικες, αν τις κόψεις σιγά σιγά και ίσως και τελείως, λογικό να μην τις θες μετά γιατί σταματάς να "εξαρτασαι" από αυτές.
(Nelliel, μάλλον πήγα ένα βήμα παραπέρα αυτό που είπες αλλά νομίζω συμφωνούμε
)

Ετσι και αλλιως οποιος θέλει να πηγαινει γυμναστηριο - τρεξιμο - ποδηλατο δεν μπορει να τρωει σαβουρες. Τον βαραινουν στην προπονηση. Η προπονηση μας δινει ευεξια και ξεσπάμε και τα νευρα μας - ορμες μας οποτε δεν γινεται να μην κάνουμε. Εχω κάτι μικρες ενοχλησεις στον αγκωνα απο την Κυριακη και εχω κοψει λιγο τα βάρη αλλα κανω τρεξιμο και ποδια.Μου λεει ο γιατρος μεινε 1 βδομαδα ξεκουραση μπορει και παραπανω.... ελα ρε γιατρε του λεω τωρα τι παραπανω μου λες ελεος.

Το αγαπημενο μου ειναι να έχω ρεπο ή άδεια να ξεκινησω απο το πρωι βολτα-ψωνια να γυρισω μεσημερι-απογευμα να ριξω εναν 2ωρο υπνο μετά να σηκωθω να κάνω καμια 10αρια χιλιομετρα ποδηλατο να γυρισω να φάω τα κοτοπουλο ρυζια μου και μετά μπανάκι και δρομο για νυχτερινο ποτάκι. Αυτη ειναι μια καλη μέρα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil : 23-05-19 στις 12:12.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 12:16, 23-05-19:

Kαλό είναι να συνδυάζεται η γυμναστική με τη διατροφή, αλλά μη λέμε και ότι δεν γίνεται αλλιώς. Πόσος κόσμος όταν γυρνάει σπίτι από προπόνηση το ρίχνει στη σαβούρα; Πολύς.
Έχω μία φίλη που κάνει spinning και μου έλεγε για κάτι ξένους που έχουν φουλ γυμνασμένα πόδια και από πάνω μπάκα γιατί το ρίχνουν στη μάσα μετά.

Εξάλλου, ξαναλέμε, δεν γυμνάζεται όλος ο κόσμος για να "φτιάξει" σώμα. Προσωπικά τον βρίσκω τον χειρότερο λόγο για να γυμνάζεται κανείς αλλά οκ, σκασίλα μου κιόλας.
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 12:30, 23-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Kαλό είναι να συνδυάζεται η γυμναστική με τη διατροφή, αλλά μη λέμε και ότι δεν γίνεται αλλιώς. Πόσος κόσμος όταν γυρνάει σπίτι από προπόνηση το ρίχνει στη σαβούρα; Πολύς.
Έχω μία φίλη που κάνει spinning και μου έλεγε για κάτι ξένους που έχουν φουλ γυμνασμένα πόδια και από πάνω μπάκα γιατί το ρίχνουν στη μάσα μετά.

Εξάλλου, ξαναλέμε, δεν γυμνάζεται όλος ο κόσμος για να "φτιάξει" σώμα. Προσωπικά τον βρίσκω τον χειρότερο λόγο για να γυμνάζεται κανείς αλλά οκ, σκασίλα μου κιόλας.

Ναι μετά την προπονηση. Για δοκιμασε να φάς πριν. Εκει που έτρεχες 5 χιλιομετρα θα τρέξεις 4 ή 3 και θα εχεις φουσκωματα , ρεψιματα κτλπ. εκτος αυτου οι "για τον γαϊδαρο καβαλα" υδατανθρακες οπως πατατακια και κρουασανακια δεν προκειται να σου δωσουν το boost να ολοκληρωσεις σοβαρη προπονηση στο γυμναστηριο.

Μολις βγάλει την μπλουζα στην παραλια να του πεις οτι ηταν ο χειροτερος λογος
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,346 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:34, 23-05-19:

1
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 12:49, 23-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Ναι μετά την προπονηση. Για δοκιμασε να φάς πριν. Εκει που έτρεχες 5 χιλιομετρα θα τρέξεις 4 ή 3 και θα εχεις φουσκωματα , ρεψιματα κτλπ. εκτος αυτου οι "για τον γαϊδαρο καβαλα" υδατανθρακες οπως πατατακια και κρουασανακια δεν προκειται να σου δωσουν το boost να ολοκληρωσεις σοβαρη προπονηση στο γυμναστηριο.

Αντιτίθεσαι σε κάτι που δεν είπα.

Οκ, δεν συνηθίζω να πηγαίνω παραλία με γνωστούς φίλων μου αλλά αν κάτσει θα του το πω.
1
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 13:21, 23-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Αντιτίθεσαι σε κάτι που δεν είπα.

Οκ, δεν συνηθίζω να πηγαίνω παραλία με γνωστούς φίλων μου αλλά αν κάτσει θα του το πω.

Οχι απλα σχολιασα.
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,911 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 16:29, 23-05-19:

Ναι.Ο καθένας έχει το δικαίωμα να κριτικάρει και να πει ό,τι θέλει. Το ''είσαι χοντρός,χάσε κιλά'' ή το ''είσαι λεπτός,πάρε κιλά'' ή το ''γυμνάσου,είσαι weak fuck'' δεν είναι βρισιά.
Το αν είναι ευγενικό να πούμε κάτι τέτοιο δεν είναι το θέμα μας στην προκειμένη περίπτωση.Υπάρχουν δύο επιλογές.Ή αγνοείς εξ'ολοκλήρου οτιδήποτε λέγεται και λες άντε γαμήσου ή παίρνεις το feedback των γύρω σου(είτε αυτό είναι''Έχεις γίνει σαν τον σνορλαξ μαλάκα'' είτε είναι ''μου φαίνεται έχεις πάρει παραπανίσια κιλά''),ελέγχεις αν όντως σε ενοχλεί και συνεχίζεις τη ζωή σου κάνοντας(ή όχι) αλλαγές.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια