Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,190 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 540 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτική στη Gillette για την επιλογή υπέρβαρου μοντέλου

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,157 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 22:31, 21-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Πέρα από λίγες περιπτώσεις όπου οι γονείς σου σου βάρεσαν ένεση κλπ οι ναρκομανείς δεν αξίζουν ιδιαίτερη μεταχείριση.

Εδώ παιδιά πεθαίνουν από καρκίνο και θα ασχοληθούμε με αυτούς που στο κάτω κάτω το επιλέγουν κάθε μέρα;
Ειναι λίγο αφελής βέβαια αυτή η γενίκευση, αν ήταν απλά μια επιλογή τόσα κέντρα απεξάρτησης θα είχαν βάλει λουκέτο (που μακάρι δηλαδή...).

Χιμέλα οίκτος δεν χρειάζεται σε καμία περίπτωση. Βοήθεια και υποστήριξη χρειάζεται.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 23:27, 21-04-19:

Τα κέντρα απεξάρτησης δεν μπορούν να σου γεννήσουν θέληση και σοβαρότητα για την απεξάρτηση σου.

Όσοι είναι σοβαροί θα απεξαρτηθούν με ή χωρίς αυτά.

Να θυμήσω πως τα πρεζάκια βανδαλίζουν πανεπιστήμια.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κριτική για τις φωτογραφίες μας - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 351 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φωτογραφία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-05-16 στις 18:57.
    • Μια κριτική στα Ψυχομετρικά τέστ - Από DreamStealer
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-01-12 στις 21:40.
    • Κριτική στους Κριτικούς - Από duke nukem
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-10 στις 16:11.
    • Κριτική ταινιών Οικονομίδη... - Από Δεσμώτης
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-09-08 στις 23:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα