Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,984 μηνύματα σε 79,003 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 523 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[solved] Δίλημμα κατοικίας...Γλυφάδα VS Αμπελόκηποι

Τι λέτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)
Μείνε Γλυφάδα
4
14,29%
Μετακόμισε Αμπελόκηπους
24
85,71%

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 21:38, 29-08-07:

αμπελόκηποι φορ εβερ

θα σε πάρω τηλ να σου τα πω αυριο γιατί τωρα παω να δω ποδοσφαιρο .... πάντος ψηφίζω αμπελοκήπους
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 29-08-07 στις 21:46. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων :)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:56, 30-08-07:

Βρε παιδιά, έχω ξαναμείνει μόνη μου, 2 χρόνια στη Θεσ/νίκη μόνη μου ζούσα.
Μη μου μιλάτε λες και θα είναι η πρώτη φορά που θα φύγω απο τη ...μητρική αγκαλιά

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 06:58, 30-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
ναι καλο μ, την ξερω τη διαδρομη, και ειμαι σιγουρη οτι περναει απο κει.
οσο για το θεμα ανεξαρτησιας, κατι που κανει πολυς κοσμος ειναι να πηγαινει σε αλλο σπιτι για να ζησει μονος και φοιτητικη ζωη, σαν καλος ενηλικας που ειναι πλαον και σουπερ ντουπερ πραγματα, αλλα απο την αλλη θελει και τη μηνιαια επιχορηγηση απο γονεις..

αυτο σε πολλες κραυγαλεες περιπτωσεις βεβαια. δεν αποδοκιμαζω οσους βοηθιουνται
'

Gio, εγώ ουδέποτε ζήτησα να μείνω μόνη μου, δεδομένου οτι πέρασα Αθήνα. Ο πατέρας μου προσφέρθηκε. Επίσης ουδέποτε ζήτησα χρήματα, το θεωρούν δεδομένο να μου δίνουν απο τη στιγμή που σπουδάζω και είναι σημαντικότερο να έχω καλούς βαθμούς παρά να βγάζω όοοολα μου τα χρήματα μόνη μου. Οπότε δεν βρίσκω λόγο να τους το αρνηθώ απλά για να νιώσω πιο ανεξάρτητη, το θεωρώ λίγο χαζό.

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 06:59, 30-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Μένω Αμπελοκήπους και σπουδάζω στην ΑΣΟΕΕ... Με κλειστά τα μάτια έλα να γίνουμε και γείτονες. Για τις κατσαρίδες θα σου δείξω μια πατέντα που χω κάνει και δεν έχω δει καμία εδώ και 5 μήνες!
Γιααα στείλε πμ με την πατέντα...

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:31, 30-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
'

Gio, εγώ ουδέποτε ζήτησα να μείνω μόνη μου, δεδομένου οτι πέρασα Αθήνα. Ο πατέρας μου προσφέρθηκε. Επίσης ουδέποτε ζήτησα χρήματα, το θεωρούν δεδομένο να μου δίνουν απο τη στιγμή που σπουδάζω και είναι σημαντικότερο να έχω καλούς βαθμούς παρά να βγάζω όοοολα μου τα χρήματα μόνη μου. Οπότε δεν βρίσκω λόγο να τους το αρνηθώ απλά για να νιώσω πιο ανεξάρτητη, το θεωρώ λίγο χαζό.

αυτα ειναι νεα στοιχεια ως προς την υπερασπιση
ΟΠΩς ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ...ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:33, 30-08-07:

Τζο εγω θελω τη μαρκα της μαγικης σκονιτσας.
Θα κανω κατσαριδομαχιες και θα στοιχηματιζουμε ποια θα τις φαει ολες. Στο τελος με περιμενει αγωνας με τη γιγαντια κατσαριδα, γιεγ!

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 14:36, 30-08-07:

ΛΟΛ!!! θα ρωτησω και θα σας πω. πωλειται παντως νομιζω καπου στο κεντρο και καπου στο παγρατι, σε ενα μαγαζι στη φιλολαου. για σιγουρα θα σας πω οταν μαθω..

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 15:13, 30-08-07:

ΛΙΑ εφόσων οι γονείς σου σου βάζουν κεφτα στο λογαριασμό σου πλήρωνε από εκεί τους λογαριασμούς του σπιτιου

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 13:42, 31-08-07:

Τέρμα το δίλημμα.
Μόλις μου είπε ο πατέρας μου οτι ...περιμένει να του πληρώνει η μαμά μου κανονικότατα ενοίκιο για το σπίτι αν πάω εκεί!!!!
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:44, 31-08-07:

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:54, 31-08-07:

which means ότι... "μένουμε" Γλυφάδα????

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 13:56, 31-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
which means ότι... "μένουμε" Γλυφάδα????
Δυστυχώς ναι.

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:59, 31-08-07:

Έλα μη στεναχωριέσαι! Ευκαιρία να μου φτιάχνεις εκείνη την μακαρονάδα και να σας φτιάχνω κοτόπουλο και να πηγαίνουμε και βόλτες! (νι, εγώ είμαι να δίνω σκοινί στον κρεμασμένο.. αλλά γέλασες, δεν γέλασες; )

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:59, 31-08-07:

Αμπελλόκηπους +1000.
Δεν καταλαβαίνω, γιατί λες οτι θα είσαι μόνη σου;
Δεν έχεις φίλους; συμφοιτητές;
Το σπίτι του φοιτητή δεν είναι ποτέ άδειο.......

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:02, 31-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Έλα μη στεναχωριέσαι! Ευκαιρία να μου φτιάχνεις εκείνη την μακαρονάδα και να σας φτιάχνω κοτόπουλο και να πηγαίνουμε και βόλτες! (νι, εγώ είμαι να δίνω σκοινί στον κρεμασμένο.. αλλά γέλασες, δεν γέλασες; )
Χαχα, να σου πω, ξέρεις πότε θα γίνουν οι στάσεις της κόκκινης γραμμής προς Γλυφάδα;
Ξέρω οτι η τελευταία στο Ελληνικό θα γίνει τέλη 2009...
Η πρώτη όμως μετά τον Αγ. Δημήτριο, πότε θα γίνει;

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:03, 31-08-07:

Πειρατή δες εδώ.

Μισέλ δεν έχω ιδέα.. αλλά και μέχρι τον Αγ. Δημήτριο σχετικά γρήγορα φτάνεις! (τι να πω κι εγώ που όταν ξεκίνησα σχολή είχε μόνο λεωφορείο για ΟΛΗ την διαδρομή! )

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 14:05, 31-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Πειρατή δες εδώ.

Μισέλ δεν έχω ιδέα.. αλλά και μέχρι τον Αγ. Δημήτριο σχετικά γρήγορα φτάνεις! (τι να πω κι εγώ που όταν ξεκίνησα σχολή είχε μόνο λεωφορείο για ΟΛΗ την διαδρομή! )

Και τι σημαίνει αυτό;
Θα πληρώνει ενοίκιο για να μένει στο σπίτι του πατέρα της;

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 14:07, 31-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate

Και τι σημαίνει αυτό;
Θα πληρώνει ενοίκιο για να μένει στο σπίτι του πατέρα της;
ΑΝ πήγαινα τελικά εκεί, ναι.
Ναι, ξέρω οτι είναι κουλό, αλλά τι να κάνουμε, δεν τους διαλέγουμε τους γονείς

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 14:11, 31-08-07:

υπαρχουν κ χειρωτερα δεν λες που το εμαθες τωρα?
φαντασου να μετακομιζες εκει κ μετα να το μαθενες?

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:18, 31-08-07:

αλήθεια λία, τώρα που ξαναγίνεσαι φοιτήτρια, θα σου δίνει χαρτζηλίκι ο πατέρας σου, όπως σου έδινε στη θεσσαλονίκη?
γιατί, αν ναι, τότε πεστου ότι δε το θες, αρκεί να μένεις στους αμπελόκηπους.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια