Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,977 μέλη και 2,478,850 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 170 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικό θέμα για τα Android

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε: στις 23:08, 02-04-14:

έχω το sony xperia u και έχει πρόβλημα το usb που συνδέεται για να το φορτίζω...δεν κάνει καλή επαφή και θέλει πίεση για να βγάλει ένδειξη ότι φορτίζει...ξέρει κανείς αν αυτό εδώ θα ταιριάξει ;; http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.013127
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 12:40, 03-04-14:

micro usb είναι το βύσμα σε όλα τα android.l Θα σου πρότεινα πριν αγοράσεις κάτι να δοκιμάσεις με κάποιας φίλης σου/ άποιου φίλου σου, γιατί μπορεί να μην φταίει ο φορτιστής αλλά το κινητό οπότε πρέπει να πας για service...
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 11:22, 05-08-14:

Τι γνώμες έχετε για το HTC Desire 610 ?
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 11:33, 05-08-14:

Για κανεναν απολυτως λογο. Σε αυτα τα λεφτα που διαθετεις τα κορυφαια ειναι τα Nexus 5 και LG G2.
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 12:02, 05-08-14:

Γενικά τα HTC πιστεύεις αξίζουν όσον αναφορά το τι προσφέρουν σε σχέση με την τιμή τους?
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,003 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 14:14, 05-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Γενικά τα HTC πιστεύεις αξίζουν όσον αναφορά το τι προσφέρουν σε σχέση με την τιμή τους?
Απο HTC αξιζουν τα πολυ ακριβα μοντελα. Τα αλλα θα σε ΠΕΙΞΟΥΝ στα ελαττωματα.
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 15:35, 05-08-14:

Παντως κι εγω με αυτα τα λεφτα θα επαιρνα το lg g2 το οποιο ειναι απιστευτο κινητο!
Εγω ημουν αναμεσα στο lg g2 και το samsung s4, αλλα πηρα το 2ο.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 23:31, 05-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS
Το One Μ8 ειναι πολυ καλο και το Μ7 αντεχει ακομα. Το μοντελο που ειπες ειναι μοντελο filler στην αγορα, μια mid-range συσκευη με μειωμενα χαρακτηριστικα που βγηκε για να καλυψει ενα κενο. Μακρια απο τετοια κινητα (τετοια ειναι και ολα τα μοντελα mini). Απο 250-300€ παιρνεις πολλες απο τις ναυαρχιδες του 2013 με τουμπανα χαρακτηριστικα, τετραπυρηνα, οθονη 1080p Full HD, Καμερα 13αρα και 2GB Ram για να μην εχεις κανενα κολλημα. Κοιτας LG G2, Nexus 5 (το hardware ειναι ιδιο σε αυτα τα δυο και το Nexus η LG το κατασκευαζει), Galaxy S4 (αν και υπαρχουν φημες για lag), Xperia Z1 και Galaxy Note 3 Neo.

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
Παντως κι εγω με αυτα τα λεφτα θα επαιρνα το lg g2 το οποιο ειναι απιστευτο κινητο!
Εγω ημουν αναμεσα στο lg g2 και το samsung s4, αλλα πηρα το 2ο.
Εχω το G2 εδω και 20 μερες και επιβεβαιωνω οτι ειναι φοβερο κινητο. Σε αυτα τα λεφτα το θεωρω κορυφη. Συναγωνιζεται στα ισια μοντελα του 2014
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε: στις 11:36, 14-09-14:

Είχα παρει ένα smartphone της Sony γύρω στο Φεβρουάριο.Πριν κάποιους μήνες και ενώ το είχα απενεργοποιήσει το βράδυ,το πρωί που το άνοιξα είχαν σβηστεί όλες οι επαφές μου.Κατάφερα να αποθηκεύσω μόνο τις επαφές με τις οποίες είχα στείλει μηνύματα αλλά και πάλι όταν μπαίνω στις "Επαφές" μου λέει ότι δεν υπάρχει καμία επαφή αποθηκευμένη στο κινητό ενώ όταν μπαίνω στα μηνύματα ή τις κλήσεις μου έχει κανονικά τα ονόματα των επαφών που είχα αποθηκεύσει τότε.Τι γίνεται;
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 18:51, 15-09-14:

Ρωτα στο καταλληλο thread στο myphone.gr που ειναι απευθειας για κινητα. Μπορει να το εχει παθει κι αλλος με το ιδιο μοντελο
Παράθεση

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O PinkFreud Let it Be έγραψε: στις 20:37, 21-12-14:

Γεια σας παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο G3 και στο Galaxy Alpha. Το G3 έχει μεν καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά πολλούς να λένε ότι έχει θέματα με overheating και lag. Εσείς τι λέτε?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PinkFreud : 21-12-14 στις 20:42.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 20:44, 21-12-14:

iPhone Μόνο !
2
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 20:59, 21-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από PinkFreud
Γεια σας παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο G3 και στο Galaxy Alpha. Το G3 έχει μεν καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά πολλούς να λένε ότι έχει θέματα με overheating και lag. Εσείς τι λέτε?
Aν εννοείς το LG G3,αυτό σκεφτόμουν να πάρω στον εαυτό μου τα x-mas. Samsung Galaxy Alpha? Δε θα μπορουσα ποτε να'χα κινητο samsung. Δεν μου αρέσει το μενού του.
Παράθεση

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O PinkFreud Let it Be έγραψε: στις 21:14, 21-12-14:

θύμα του marketing

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Aν εννοείς το LG G3,αυτό σκεφτόμουν να πάρω στον εαυτό μου τα x-mas. Samsung Galaxy Alpha? Δε θα μπορουσα ποτε να'χα κινητο samsung. Δεν μου αρέσει το μενού του.
Θα το πάρεις τελικά?
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 21:16, 21-12-14:

Θα το πάρεις τελικά?
Δεν ξέρω.Έχω ακόμα ενδοιασμούς!
Παράθεση

PinkFreud

Νεοφερμένος

O PinkFreud Let it Be έγραψε: στις 21:20, 21-12-14:

Δεν ξέρω.Έχω ακόμα ενδοιασμούς!
Same. Έχω φοβηθεί λίγο με όλα αυτά που λένε για το lag.
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 22:21, 21-12-14:

Αφου εχεις αρκετα λεφτα να διαθεσεις -> iPhone 5S. Δεν χρειαζεται να εισαι θυμα του μαρκετινγκ για να αγορασεις Apple, ειναι εξαιρετικα τηλεφωνα.

Το G3 εχει οντως θεματα, η μπαταρια του καμια σχεση με το G2 (λογω της οθονης) και απο smoothness βραστα.

Σκεψου και το Nexus.

Αλλα επαναλαμβανω οτι αν εχεις λεφτα παρε το 5S να ξενοιασεις για 2-3 χρονακια.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 22:24, 21-12-14:

Μονο αν παρεις το 32Gb αξιζει. Αλλιως δωσε λιγοτερα και παρε το G2. Δεν θα εχεις την σουπερ ντουπερ οθονη αλλα θα εχεις ενα κινητο που θα τρεχει καλυτερα και θα κραταει περισσοτερο η μπαταρια του.
Παράθεση

PinkFreud

Νεοφερμένος

O PinkFreud Let it Be έγραψε: στις 22:38, 21-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Αφου εχεις αρκετα λεφτα να διαθεσεις -> iPhone 5S. Δεν χρειαζεται να εισαι θυμα του μαρκετινγκ για να αγορασεις Apple, ειναι εξαιρετικα τηλεφωνα.

Το G3 εχει οντως θεματα, η μπαταρια του καμια σχεση με το G2 (λογω της οθονης) και απο smoothness βραστα.

Σκεψου και το Nexus.

Αλλα επαναλαμβανω οτι αν εχεις λεφτα παρε το 5S να ξενοιασεις για 2-3 χρονακια.
Δύσκολα το 5s με 480 αρχική στο skroutz. Μάλλον στο Alpha θα καταλήξω τελικά.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε: στις 23:06, 21-12-14:

Δύσκολα το 5s με 480 αρχική στο skroutz. Μάλλον στο Alpha θα καταλήξω τελικά.
Κοιτα ειναι εξαιρετικο τηλεφωνο. Τωρα το αγκαθι ειναι η τιμη. Για το Alpha γενικα εχω ακουσει καλα λογια εκτος απο την μπαταρια του...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια