Μα τι βλάκας είμαι ώρες ώρες

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
2 πολύ χαρακτηριστικά ηλίθια περιστατικά.

Το πρώτο συνέβη πριν 6-7 χρόνια. Μια φίλη της αδερφής μου πήρε τηλ. και το σήκωσα εγώ! Με την αδερφή μου στο τηλ. έχουμε όμοιες φωνές! Λέει η κοπέλα: "Κ (αδερφή) εσύ είσαι"; Κι εγώ επειδή ήμουν πολύ ζαβλακωμένη και δεν μπορούσα να εξηγώ "Όχι, λείπει", της λέω "Ναι, εγώ είμαι".:hehe: Βέβαια δεν σκέφτηκα ότι θα έπρεπε να κουβεντιάσουμε κιόλας.:whistle: Μόλις αρχίζει να μου λέει τα διάφορα παίρνω μπρος και λέω "Όχι, η Β είμαι"! :redface:

Το δεύτερο ήταν πριν 1-2 χρόνια. Ήθελα να βγάλω το μόντεμ και δεν μου έκοψε να πιέσω το κλιπάκι. Το τράβαγα και δεν έβγαινε. Οπότε λέω θέλει πολύ τράβηγμα να βγει όλο το άσπρο, αρχίζω να τραβάω σαν λυσσασμένη μέχρι που ξεκόλλησα την πρίζα!:lol: :lol: :redface:

Είμαι η γκαφατζού της ζούγκλας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχαχ, το πρωτο ειναι ολα τα λεφτα!
George, George, George of the jungle, George, George, George, George of the jungleeeeee :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μηπως κατα βαθος φταιει αυτο το κουτι που καποιος(πως τον λεγανε να δεις,πριν λιγο μου συστηθηκε....)το ονομασε pc;Οχι γιατι αν συμβαινει αυτο να το βγαλω επιτελους απ'την πριζα κ να παω για κυνηγι...:/: (Μα γιατι μπερδεψα παλι το μολυβι με τη σοκοφρεταμου;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ πάλι πήρα γαριδάκια αυτα με τις τάπες και πηγα να φάω και την τάπα μαζί!Επίσης χθες έψαχνα το κινητό μου και το είχα στο χέρι μου!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top