Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στην αρχή ήμουν πολύ θανατικός με Simpsons, τώρα με έχουν κουράσει. Ειδικά μετά από την ταινία ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
θανατικός ή φανατικός; Όχι τίποτα άλλο, αλλά δεν είναι και κοντά τα γράμματα στο πληκτρολόγιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εννοει οτι του αρεσουνε του θανατα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα ζωγραφιστά μ' αρέσουν πιο πολύ απ' τα ψηφιακά για να πω την αλήθεια. :redface:



Μεγάλος λάτρης των Ducktales παρεμπιπτώντως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Τα ζωγραφιστά μ' αρέσουν πιο πολύ απ' τα ψηφιακά για να πω την αλήθεια. :redface:



Μεγάλος λάτρης των Ducktales παρεμπιπτώντως! :D


Aχ, ξερεις που μπορουμε να βρουμε κανενα επεισοδιο απο το Ducktales;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Aχ, ξερεις που μπορουμε να βρουμε κανενα επεισοδιο απο το Ducktales;
Μπορείς προφανώς να αγοράσεις τα DVDs με τα επεισόδιά τους, πχ από το amazon. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μπορείς προφανώς να αγοράσεις τα DVDs με τα επεισόδιά τους, πχ από το amazon. :)

Να' σαι καλα, αυριο πρωϊ- πρωϊ θα τα παραγγειλω:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παρακολουθούσα πολύ τα : φρουτοπιά, κάντι, το μικρό μου πόνυ, τους
Thunder.. thunder.. thunercats!!!:D

και αυτό που μου έχει μείνει πολύ έντονα.. σε σημείο που ακόμα και τώρα να πιάνω τον εαυτό μου.. να σιγοτραγουδάω το τραγουδάκι της εισαγωγής.. είναι το " του κουτιού τα παραμύθια"




Τι να κάνει η Παρασκευούλα; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Thundercats ftw
Transformers (ναι ήμουν λίγο αγοροκόριτσο :P)
Talespin (Αυτό με τον κάπταιν Μπαλού)
Darkwing Duck (Ετσι γράφεται;;;:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
και αυτό που μου έχει μείνει πολύ έντονα.. σε σημείο που ακόμα και τώρα να πιάνω τον εαυτό μου.. να σιγοτραγουδάω το τραγουδάκι της εισαγωγής.. είναι το " του κουτιού τα παραμύθια"
Ήταν πακέτο με το "Κάποιος, κάπου, κάποτε" που είχε επίσης ωραία εισαγωγή :D

Η Φρουτοπία πάντως, ήταν αρκετά τρομακτική τότε που την έβλεπα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ναι, όταν εισαι μικρός είναι λίγο τραυματική εμπειρία indeed :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Δν εχω προβλημα.Και το κλασικο σκιτσο μου αρεσει αλλα και τα ψηφιακα. Βεβαια ο συνδυασμος τους ειναι οτι καλυτερο σε ορισμενα ανιμε πχ (βλεπε steamboy).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
International day of cartoon - Διεθνής ημέρα κινούμενων σχεδίων στις 28 Οκτωβρίου

Η 28η Οκτωβρίου 1892 θεωρείται σημαδιακή ημερομηνία για το είδος, επειδή στο Παρίσι προβλήθηκε η δεκαπεντάλεπτη ταινία του Εμίλ Ρενό «Ο φτωχός κλόουν» (Pauvre Pierrot (1892) Dir: Emile Reynaud) , που θεωρείται η πρώτη ταινία κινουμένων σχεδίων.



πηγή



πηγή

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ έχω τρέλα με τα κινούμενα σχέδια

Τα αγαπημένα μου είναι:
1.Spongebob Squarepants
2.Family Guy
3.Duck Dodgers

εσάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
μπομπ σφουγκαρακης. τομ και τζερυ, μικυ μαους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tιμον και Πουμπα
Μαρσουπιλαμι
Διαλλειμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Aπο κινουμενα σχεδια μονο το Βaby Looney Tunes μου αρεσε... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
λοιπον για ενα διαστημα εβλεπα μανιωδως "skooby doo".:redface:βεβαια μετα παρατηρησα οτι σχεδον ολα τα επεισοδια ειναι πανω κατω τα ιδια και το σταματησα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ έχω τρέλα με τα κινούμενα σχέδια

Τα αγαπημένα μου είναι:
1.Spongebob Squarepants
2.Family Guy
3.Duck Dodgers

εσάς;

Προφανος αναφερεσε και σε "παιδικα" και σε "μεγαλων"
Οι animated σειρες λοιπον μ'αρεσουν πολυ! Τα παιδικα τα εχω βαρεθει πλεων, τα καινουργια δεν μ'αρεσουν και αυτα που εβλεπα παλιοτερα ειτε εχω δει τοσες φορες το καθε επεισοδιο που παυει να εχει ενδιαφερων, ειτε το χιουμορ τους δεν ταιριαζει με το δικο μου πλεων.

Οποτε, εχουμε και λεμε:
South park
Family Guy
American Dad
Futurama
Cleaveland show
Metalocalypse
Ugly Americans


Βασικα οτι εχω δει μεχρι στιγμης εκτος απο Simpsons! Αυτους τους βαριεμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Βασικα οτι εχω δει μεχρι στιγμης εκτος απο Simpsons! Αυτους τους βαριεμε:P

Μου εχουν πει να δω αλλα ακομα δεν εχω ασχοληθει καθολου..

Πιστευω οτι δεν θα ειναι οπως το Family Guy.

Επισης τελευταια εχω κολλησει με anime. Ειδα το Death Note και το λατρεψα!
Και τωρα εχω αρχισει Naruto.

Αναφερομαι σε οτιδηποτε. Απο Looney Tunes μεχρι Death Note ολα αποδεκτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top