19χρονη διχάζει το διαδίκτυο και την παγκόσμια κοινή γνώμη

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μπράβο GIlda, το έπιασες αμέσως το νόημα, το μακιγιάζ κάνει όλη την δουλειά, γι αυτό και η Aναστασία στο βιντεάκι που υπάρχει στο πρώτο μου μήνυμα, δείχνει με υπομονή πως γίνεται η μεταμόρφωση!
Βέβαια, όποια καταφέρει να γίνει έτσι να μη παραλείψει να μου στείλει φωτογραφία της, θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα! :)


Όποια καταφέρει να γίνει έτσι, καλό θα ήταν να μην παρελείψει να επικοινωνήσει με ένα ψυχαναλυτή.
Νομίζω πως η επικοινωνία μαζί σου έπεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Όποια καταφέρει να γίνει έτσι, καλό θα ήταν να μην παρελείψει να επικοινωνήσει με ένα ψυχαναλυτή.
Νομίζω πως η επικοινωνία μαζί σου έπεται..
Λες ότι η κοπέλα διακατέχεται από διανοητική διαταραχή; Είναι...επιστημονική διάγνωση αυτή που βασίζεται σε φωτογραφίες του "ασθενή", έχεις συνομιλήσει μαζί της, την ξέρεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
φιλε Καρτούν,
επειδη σε κοβω λίγο ...φεησμπουκάκια, λίγο αλάνι-για-πάντα-στο-λιμάνι,
έχω να σε προτείνω ρε παιδί μια λύση η οποία, κοινή συναινέσει,
θα σε βοηθησει και εσενα να ικανοποιήσεις το φετιχ για το ...ψευτοκουκλέ,
και θα γλιτώσει μια αθώα κοπέλα από την ανορεξία+τις πλαστικές επεμβάσεις.

Η λύση βρίσκεται στη σελίδα ρεαλδολλ.κομ

ορίστε τι εννοω: ποσο ρεαλ ειναι αυτό?



Να μια κούκλα σε όλα της, η οποία μάλιστα δεν έχει όλα τα αρνητικά
που έχουν τα ζωντανά δείγματα του είδους.
(γκρίνια, ανασφάλειες κλπ :P )

Παραγγέλνεις μία και είσαι ...king of your castle, που λέμε στο χωριό μ'.
Είναι και πιο οικονομικό από το να έχεις την ψευτοκούκλα, βάλτα κάτω με τις ημερήσιες
κοκαϊνες και θα δεις :P
Αν πάλι ενοχλείσαι από την ιδέα του να πληρώσεις, εχμ... Τι να κανουμε ρε μαν.
Τα φετιχ κοστίζουν. Ρωτα και μένα :(
2 ευρώ έδωσα για το βιονικό βραχιολάκι α λα Τζορτζ Παπαντρέου...


Eγείρεται βέβαια το φιλοσοφικό ζήτημα, που φτάνουμε όταν αρχίζει να σταματά
ο άνθρωπος και να ξεκινά η ψευτο-κούκλα, κλπ κλπ.
Μα αυτά δε φαντάζομαι να σε ενοχλούν, καθως οι κούκλες, το αντικείμενο του
πόθου σου, έχουν μόνο μια χρήση ξέρεις.
Και γι' αυτο τις προτιμάς, ίσως :P

Τεσπαλολ. Μπον σανς

υγ. το σουτιεν το έβαλα εγώ με το Mspaint.
Γιατι,
πλαστικό στηθος ή όχι,
τα τιμημένα ελληνοχριστιανικά μας ήθη,
πρέπει να έρχονται πρώτα και πάνω απο ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
(Καλά σοβαρά, αυτό δεν είναι αληθινή γυναίκα? Μπράβο τους πάντως, την έκαναν φοβερή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
εχμ,
σε πληροφορώ πως, ο κοπος και η προσπαθεια,
βρίσκονται στις... ανατομικές λεπτομέρειες :P
γιατί οι κατασκευαστές έχουν ως ...ταργκετ γκρουπ
τη, γνωστή απο παλαιότερα μοντέλα, αυτο-ηδονιστική τους πελατεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
φιλε Καρτούν, επειδη σε κοβω
Λάθος!!!!!!!!!! Πίσω από την τέλεια εικόνα, υπάρχει η αγωνία και η προσπάθεια για ψυχική τελειότητα, αλλά είναι νωρίς να τα λέμε αυτά, τα παιδιά ακόμη ψάχνουν το...μακιγιάζ, μη βιάζεσαι.
Και, παράκληση θερμή, μη μεταβάλλουμε κάτι σεμνό σε χυδαίο, δεν έχουν θέση οι φουσκωτές κούκλες με ανοιχτά πόδια στο θέμα :)
Aν και γέλασα, το ομολογώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Λοιπόν... Τίτλος θέματος.....:offtopic:..... To "Sailor moon" πιο πολύ πέραση θα είχε!!!!

Δεύτερον.... Έλα πες το... πήγαινες γυρεύοντας για κράξιμο και ήθελες να βρεις έναν καλό λόγο....

Τρίτον.... Αμα θέλεις τόσο πολύ να γίνεις σαν το avatar σου έχω ενός πολύ καλού μακιγιέρ το τηλ... Αμα είσαι τυχερός μπορεί να σου ανοίξει τα φτερά η γνωριμία σου μαζί του... Μην περιμένεις την Αναστασία , από ζήλια δεν σου λέει τα κόλπα της!!

Τέταρτον .... και πού να σφίξουν οι ζέστες!!!!
Εγώ το είπα... για όλα οι κλιματικές αλλαγές φταίνε!!!:devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
έλα μωρέ μην ακούς τον Ρεμπ, ζηλεύει επειδή προσπαθεί κι εκείνος να γίνει σαν το avatar του :P

Πίσω από την τέλεια εικόνα, υπάρχει η αγωνία και η προσπάθεια για ψυχική τελειότητα[...]

η ψυχική τελειότητα τι σχέση έχει με την τέλεια εικόνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ωω ναι,οι <<αληθινες>> κουκλες...:redface:

υ.γ.μαν αν τελικα φτασεις τα 60,70,80 χρονια πανω σε τουτο τον πλανητη,θα κατανοησεις οτι ουδεις αντεχει να ζει και να συμβιωνει μαζι με μια πορσελανη.
Οι ανθρωποι σπανε,η εξωτερικη ομορφια τσαλακωνεται και αυτο που αφηνει ο χρονος στο περασμα του δεν βρισκεται στην επιφανεια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Για κάποιους άλλους είναι τρόπος ζωής, άστους λοιπόν να το χαρακτηρίσουν όπως το νοιώθουν αυτοί, που δημιούργησαν άλλωστε και το...νήμα!
Σοβαρά τώρα;Και ποιο είναι το νόημα σε όλο αυτό;

Και για να πω την αμαρτία μου, η πρώτη σκέψη μου φιλαράκο μόλις είδα τη φωτο της τύπισσας ήταν "ΔΕΣ ΕΔΩ ΖΩΟ".Πείσε με για κάτι διαφορετικό αν μπορείς.

ΥΓ. Εγώ βασικά αν θέλω να γίνω σαν το άβαταρ δε θέλω και πολύ δουλειά, την ομορφιά την έχω, το μ**νι μου λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα;Και ποιο είναι το νόημα σε όλο αυτό;
Και για να πω την αμαρτία μου, η πρώτη σκέψη μου φιλαράκο μόλις είδα τη φωτο της τύπισσας ήταν "ΔΕΣ ΕΔΩ ΖΩΟ".Πείσε με για κάτι διαφορετικό αν μπορείς.
Δεν μπορώ φίλε, δεν έχω την ικανότητα και δεν θέλω να αλλάζω σκέψεις! :worry:
Όσο για το νόημα, αν εννοείς το "κέρδος", είναι νομίζω καθαρά προσωπική ικανοποίηση και επιλογή, όπως διάφορες δικές σου!

η εξωτερικη ομορφια τσαλακωνεται και αυτο που αφηνει ο χρονος στο περασμα του δεν βρισκεται στην επιφανεια...:/:
Δεν ισχυρίστηκα ποτέ το αντίθετο ReDeM, στις τοποθετήσεις σου γενικά συμφωνώ και...επαυξάνω! Ναι, ο χρόνος με αυτά που κουβαλάει μαζί του, αλλάζει και την περιβόητη εσωτερική "ομορφιά", ειδικά αυτή θα έλεγα, μερικές φορές τραγικά άσχημα!
Όμως, ζούμε το σήμερα έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Όμως, ζούμε το σήμερα έτσι δεν είναι;
νοου μαν,αμφισβητουμε το σημερα,ζουμε το αυριο(λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η κοπέλα αυτή, όπως και πολλές άλλες που κατά καιρούς φωτογραφίζονται και ανεβάζουν βιντεάκια στο γιουτιουμπ με συμβουλές μακιγιάζ κτλ. έχουν μια ολόκληρη εμπορική ομάδα από πίσω τους που τις πληρώνουν και τις χρησιμοποιούν για να διαφημίσουν τα καλλυντικά, τα ρούχα και τα αξεσουάρ τους.
Οπότε υπάρχει για εμπορικούς λόγους και όχι τόσο επειδή είναι τρελή, ψυχασθενής κτλ.

Δείτε πχ κι αυτήν την κούκλα που στην ουσία πλασάρει συγκεκριμένες μάρκες καλλυντικών και κοκκαλακίων(?) σε κάθε βίντεο.

Όλα γίνονται για το χρήμα.:eek:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δεν μπορώ φίλε, δεν έχω την ικανότητα και δεν θέλω να αλλάζω σκέψεις! :worry:
Όσο για το νόημα, αν εννοείς το "κέρδος", είναι νομίζω καθαρά προσωπική ικανοποίηση και επιλογή, όπως διάφορες δικές σου!
Εννοώ ότι όταν τρώω ένα γύρο μες στα λίπη και στις τυροσαλάτες, το στομάχι μου απολαμβάνει τον απόλυτο οργασμό.Το <<κέρδος>>(τέλος πάντων, όπως θες πες το) από αυτή την πράξη είναι αυτό, για μένα.Τρώω το γύρο για να βιώσω αυτό τον οργασμό.

Ένα γιατί βασικά μου έρχεται στο μυαλό.Γιατί;Γιατί ένιωσες την ανάγκη να γίνεις σαν το άβαταρ;Θα μου πεις, ξέρεις για να μου απαντήσεις;

Γενικά πιστεύω ότι είναι μια άρρωστη πράξη.Ποια είναι αυτή η ικανοποίηση;Γενικά δεν εξηγείς τίποτα, elaborate on the topic or i'll keep insulting you :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Με τέτοια βαρεμάρα που έχω αδερφέ, περισσότερο για εδώ με κόβω.
Eντάξει, πάντως ανεξάρτητα από το αν σε φρικάρει ή σου αρέσει το κουκλίστικο στιλ, πρέπει να παραδεχτείς ότι η Αναστασία έδωσε άλλη διάσταση στο θέμα, καμιά δεν είναι σαν αυτή! Kαι οι μοναδικοί άνθρωποι αξίζουν την προσοχή μας! Ναι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Eντάξει, πάντως ανεξάρτητα από το αν σε φρικάρει ή σου αρέσει το κουκλίστικο στιλ, πρέπει να παραδεχτείς ότι η Αναστασία έδωσε άλλη διάσταση στο θέμα, καμιά δεν είναι σαν αυτή! Kαι οι μοναδικοί άνθρωποι αξίζουν την προσοχή μας! Ναι; :)
Με φρικάρει, ναι.Προσωπικά τη βρίσκω αξιολύπητη, δε μπορώ να σου απαντήσω στο αν του "έδωσε άλλη διάσταση" του θέματος.Όσον αφορά αυτό που είπες για τους μοναδικούς ανθρώπους, σίγουρα λαμβάνουν την προσοχή μας, όμως δεν είναι απαραίτητα θετικό αυτό.Ναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Nαι! Γι αυτό κι εγώ ξεκίνησα δίνοντας δυο επιλογές, αν μου επιτρέπεται να το πω αυτό...
Μπορείτε να φρικάρετε ή να την ερωτευτείτε (ασχοληθείτε όμως μαζί της) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μονο τα ματια με μπερδεψαν,αλλα καταλαβα,,φακοι επαφης
αλλα λγοω του βαψιματος τα ματια φαινονται υπερβολικα ασπρα..

ποτε δεν μου αρεσαν τα γιαπωνεζικα..

υπερβολες και ψυχολογικες αρρωστιες της εποχης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Έχω προσωπική επικοινωνία μαζί της γιατί κι εγώ προσπαθώ να γίνω σαν το avatar μου :)

εγώ σε δυο μήνες ακόμα γίνομαι σαν το δικό μου avatar. 'Εχω επαφή με γέροντες που μου σύστησε ο Λιακόπουλος. Προσπαθεί το μούσι μου για μένα για να μην κουράζομαι. Μήπως μας λες μούσια εσύ ; Τι να ερωτευθείς από δαύτη ντε ; ίλεος που έλεγε και ένα παλιό μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*cartoon*

Νεοφερμένος

Ο *cartoon* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τι να ερωτευθείς από δαύτη ντε ; ίλεος που έλεγε και ένα παλιό μέλος.
Θα μου δανείσεις τα ...δικά σου γούστα φίλε μουσάτε; Εσύ δανείστηκες λόγια παλιού μέλους, μια δανεική ιστορία θα καταντήσουμε δάσκαλε! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top