Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Σωστα γιατι ειναι και απο τα σκηνικα που περνάνε απαρατηρητα .... :D δεν μυριζει κιολας...
Αν έχουν παρθεί προφυλάξεις, δεν είναι δύσκολο να περάσει απαρατήρητο. Σε διαφορετική περιπτώση μπορεί να πλυθεί διακριτικά. Πάντως, και αντιληπτό να γίνει, δεν ωφελεί σε κάτι και δεν είναι και σωστό να αρχίσει να φωνάζει "Α! Με λέρωσες με μερέντα!".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Σε διαφορετική περίπτωση, οξεία ουρολοίμωξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Αν έχουν παρθεί προφυλάξεις, δεν είναι δύσκολο να περάσει απαρατήρητο. Σε διαφορετική περιπτώση μπορεί να πλυθεί διακριτικά. Πάντως, και αντιληπτό να γίνει, δεν ωφελεί σε κάτι και δεν είναι και σωστό να αρχίσει να φωνάζει "Α! Με λέρωσες με μερέντα!".



ναι εννοείται ότι δεν θα την βρισει κιολας! Δεν λεω αυτό. Απλά οι περιεργες μυρωδιες και ειδικα η συγκεκριμενη είναι δυσκολο να μη γινει αντιληπτη. Το συγκεκριμενο άθλημα μπορει να έχει και τα ατυχήματα του. Δεν τρέχει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
ναι εννοείται ότι δεν θα την βρισει κιολας! Δεν λεω αυτό. Απλά οι περιεργες μυρωδιες και ειδικα η συγκεκριμενη είναι δυσκολο να μη γινει αντιληπτη. Το συγκεκριμενο άθλημα μπορει να έχει και τα ατυχήματα του. Δεν τρέχει τιποτα.
Λέω απλά ότι και αντιληπτό να γίνει, δεν χρειάζεται να ειπωθεί. Είναι πιο κόσμια στάση όσο να 'ναι και δεν δημιουργεί και την εντύπωση ότι κατηγορεί/ενοχλήθηκε απ' αυτό. Το ιδανικό, σε κάθε περιπτώση, είναι να γίνεται η κατάλληλη προετοιμασία, ώστε να αποφεύγονται οι δυσάρεστες εκπλήξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω σεξ από την.. πίσω πόρτα, όμως δεν λέω ποτέ όχι σε ότι αφορά τις σεξουαλικές εμπειρίες με τον συντροφό μου πχ αν εκείνος μου ζητήσει να κάνουμε κάτι τέτοιο και δώ πως όντως το κατέχει και δεν θα με πονέσει υπερβολικά η οτιδήποτε, τότε θα ήμουν θετική:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να κάνω σεξ από την.. πίσω πόρτα, όμως δεν λέω ποτέ όχι σε ότι αφορά τις σεξουαλικές εμπειρίες με τον συντροφό μου πχ αν εκείνος μου ζητήσει να κάνουμε κάτι τέτοιο και δώ πως όντως το κατέχει και δεν θα με πονέσει υπερβολικά η οτιδήποτε, τότε θα ήμουν θετική:happy:
Με λίγα λόγια ο σύντροφός σου δεν πρέπει να γρατζουνάει την όπισθεν....Επίσης ενδιαφέρον....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Με λίγα λόγια ο σύντροφός σου δεν πρέπει να γρατζουνάει την όπισθεν....Επίσης ενδιαφέρον....:hmm:

δεν με πειράζει και αν την γρατζουνάει την όπισθεν, αρκεί να έχει τρόπο, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Αν γίνει προσεκτικά και με χρήση λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Αν γίνει προσεκτικά και με χρήση λιπαντικού, δεν υπάρχει πόνος.


Διοτι ως γνωστον,το ερως ειναι θεμα χημειας,το σεξ θεμα φυσικης και ξερεις πολυ καλα τα περι τριβης :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εμένα λόγω πάχους δυστυχώς δε με παίζουν τα κορίτσια στην πίσω πόρτα ....


Κανε διαιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.
Οι εμπειρίες μου έχουν να κάνουν με ταγαροφέρουσες μπουχέσες. :yes:

Ομολογώ ότι ήταν πιο δεκτικές από τις αντίστοιχες σλιμ-λάινερς.

Εκπαιδεύτηκα όμως πάνω τους και πλέον κατέχω το αντικείμενο.

Τις ευχαριστώ.

(από κάπου έπρεπε να ξεκινήσω κι εγώ, μην βαράτε)

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.
Έχω διαβάσει γενικά, ότι το πρωκτικό σεξ είναι η περισσότερο ριψοκίνδυνη στάση για ανεπιθύμητα ΣΜΝ. Βέβαια, με την κατάλληλη προετοιμασία και με τις αντίστοιχες προφυλάξεις, όσο και με την τήρηση της υγιεινής, οι πιθανότητες για κάτι τέτοιο μειώνονται κατά πολύ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μόνο τι ακριβώς βγαίνει από πίσω... περί ορέξεως στους πρωκτολάγνους και κόπριδες. :D
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,966 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλές σεξουαλικές ανησυχίες σας έχουν πιάσει τελευταία :bleh:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μετά φίλε wonderkid τους πείραζε γιατί μοσχομύριζε η ΚαλιΏπη όταν έκαναν στρατιωτική εκπαίδευση τουαλέτας.

https://c.tenor.com/FtQwUw8sk0QAAAAd/train-hole.gif

@ilias90 από όσο ξέρω σε μεγάλο ποσοστό μιλφ, αποτελεί είδος σεξουαλικής φαντασίωσης το προφίλ Κασιδιάρης όταν ξεσπάει στον Κοντομηνά, Αλαφούζο κτλ στις εξεταστικές επιτροπές της Βουλής.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Το πρωκτικό σεξ είναι μια ξεχωριστή εμπειρία. Θέλει όμως τους κανόνες του: Καθαριότητα, χαλάρωση, λίπανση. Όταν μιλάτε για πρωκτικό σεξ, φαντάζομαι εννοείτε ΚΑΙ παραβίαση της πίσω πόρτας του άντρα.

1635688803048.png

1635688982092.png
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,298 μηνύματα.
.........
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Δια, η Ελληνοχριστιανική ηθική δεν επιτρέπει το ρυζόγαλο με κανέλα και βουτυράκι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top