Αποχαιρετισμός για λίγο...ελπίζω!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup:


Και σύντομα να σε ξαναδούμε στην παρέα μας! Ελπίζω όλα να πάνε καλά κουμπάρα!!!!!!:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ κουμπάραααααααααααα! 8)

Κι εσύ καλό πτυχίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Σ'ευχαριστώ κουμπάραααααααααααα! 8)

Κι εσύ καλό πτυχίο!

παρακαλώ, αλλά με το δευτερο πέτυχες ευαίσθητη χορδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
παρακαλώ, αλλά με το δευτερο πέτυχες ευαίσθητη χορδή!

ουπς...προβλήματα με τον γνωστό καθηγητή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
ουπς...προβλήματα με τον γνωστό καθηγητή;

Μόνο με αυτόν?? το θέμα έφτασε στον πρόεδρο του τμήματος! Και το καλύτερο ήταν ότι σήμερα μου ανακοίνωσαν οι άλλες, ότι δεν θέλουν να παραδώσουμε διπλωματική τωρα! κεραμίδα....πανικος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάνε καλά εκεί μέσα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Πάνε καλά εκεί μέσα; :confused:

Μαλλον όχι! δεν ξέρω πια τι άλλο να κάνω!Σημερα παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό!

Σου έβγαλα και off τοπικ μέσα στο θέμα σου! Η συνεχεια στην "κουβεντούλα" ε?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τα είπαμε ήδη αλλά σου εύχομαι καλη σταδιοδρομία και μη μας ξεχάσεις εκεί! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Iftitάκο μου...μην ξεχνάς την υπόσχεση που έδωσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Παλί αργά το είδα το θέμα.................Βικουλάκι καλή τύχη και όλα να πάνε όπως τα φαντάζεσαι στο νέο σου ξεκίνημα :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θερμά συγχαρητήρια Βικούλα! Όλα να σου πανε καλά και εύχομαι πολύ πολύ πολύ γρήγορη προσαρμογή. Όποτε νιώσεις μοναξιές, ξέρεις που θα μας βρεις!

Πολλά φιλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πολύ χάρηκα με αυτά που διάβασα.
μπράβο βρε Βίκυ.
Κανένα νέο της απο τότε έχετε να μου πείτε κι εμένα καλε?
έλειψα κι έχασα επεισόδια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θερμά συγχαρητήρια και απο εμενα :clapup: !

Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Μπράβο Βικάκι!!!!
Υ.Γ. Μην αρχίσεις μόνο να γράφεις με το "νιιιιιι" (θέλει sound αυτό, αλλά θα το καταλάβεις όταν πας εκεί):)
Υ.Γ:και εγω πατρινος ειμαι αλλα το νιιιιιι κα το λιιιιι δεν το λεω:bleh: :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από openopen:
PS:και εγω πατρινος ειμαι αλλα το νιιιιιι κα το λιιιιι δεν το λεω:bleh: :bleh: :bleh:

για πες: "ο Γιάννης ο υδραυλικός απ'την Κομοτηνή" :P:P:P:P

(ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ©)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Βικάκι :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
για πες: "ο Γιάννης ο υδραυλικός απ'την Κομοτηνή" :P:P:P:P

(ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ©)
:rofl: :rofl: καλό καλό


Εγώ για το Αγρίνιο ξέρω πως είναι έτσι και άτομα που γνωρίζω

Γιατί έχω ένα προα'ισθημα πως θα φάω μπάν για πάντα????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά, λήξις τέλος πιστεύω, το γυρίσατε εκτός θέματος σε ενα θέμα που έχει λήξει!:P

Πάμε κουβεντούλααααααααααααα!!!!!!!

Λουκετέησιον all over the nation!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top