Να σου πω τον espresso;;;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αλλα τακτοποιηθηκε κι αυτη!:D

βουντού? :P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Φτοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!:/:
Δεν το σκεφτηκα τοτε....:wall: :wall:
Οχι απλως πηγα στο μαγαζι της να ψωνισω δωρο και αυτη αντι να τσακιστει να με εξυπηρετισει διαβαζε ζωδια!!!!:mad:
Βεβια ειχε μια αλλη κοπελιτσα, αλλα τι να πρωτοπρολαβει κι εκεινη...ειχε και κοσμο!
ετσι κι εγω βρηκα τον τροπο και οχι μονο της την ειπα μπροστα σε ολους επειδη αξυνε τα μπουτια της, αλλα και οτι ασχολειτε με χαζομαρες...;) :D
Αχ...μιλαμε το φχαριστηθηκα γιατι ειχε κανει πολλα στην π.κοπελα μου!!!Αλλαπ ολλα και χοντρα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μία μόνο φορά μου έχουν πει τον καφέ, και μάλιστα θυμάμαι είχαμε οργανώσει βραδιά καφέ, μια και είχαμε μαζευτεί 4-5 άτομα, είχαμε βάλει κάτω την καφετζού και της είχαμε αλλάξει τον αδόξαστο!!!!! (στις ερωτήσεις βρε κουτά ;) )

Θυμάμαι που λέτε, ότι στην ουσία, περισσότερα της έλεγα εγώ, όσο και αν προσπαθούσα να μην μιλάω, παρά εκείνη. Έλεγε τόσο γενικά πράγματα, που ήταν αδύνατον να μην πέσει μέσα σε κάποια από αυτά, και μόλις πετύχενε διάνα, και έβλεπε ότι το "θύμα" (εγώ) τσίμπαγε, με πολύ πλάγιο τρόπο, σου έκανε τόσο άσχετες ερωτήσεις, που χωρίς να καταλαβαίνεις της έστρωνες τον δρόμο για να σου πει αυτά που έπρεπε να σου πει προκειμένου να σε πείσει.
Στο παρελθόν μου λοιπόν έπεσε μέσα 100%. Μου είπε πολύ προσωπικά πράγματα, που δεν ήξερε πραγματικά κανείς, αν και τελικά είμαι σίγουρη ή ότι τα είπα μόνη μου ή ότι δεν τα είπε ποτέ, αλλά άφηνε τόσο γενικά υπονοούμενα που νόμιζα ότι τα άκουσα, γιατί ταίριαζαν απόλυτα με την περίπτωση μου (αλλά και με όλες τις άλλες περιπτώσεις εντέλει).
Σχετικά με το μέλλον.....τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! Μου είπε αυτά που ΗΘΕΛΑ να ακούσω έτσι ώστε η βραδιά να τελειώσει ευχάριστα και να είμαι απόλυτα ικανοποιημένη από εκείνη. Δεν συνέβει τίποτα από όσα άκουσα εκείνη τη νύχτα, και έχουν περάσει περισσότερα από 4 χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει να ξαναλένε τον εσπρέσσο αλλα τελος πάντων.:)
Συνήθως γίνεται ότι λεει ο μοναχός, δλδ κάποιες γενικότητες στις οποίες εσύ δίνεις καθοδήγηση για το που θα κινηθούνε.
Πάντως υπάρχουν κι άτομα που πετυχαίνουν γεγονότα όχι με λεπτομέρειες αλλά τα χοντρά-χοντρά.Βέβαιοι οι περισσότεροι απλά λένε γενικότητες, εξάλλου συνήθως τι απασχολεί το ανθρώπινο μυαλό:ο έρωτας, τα λεφτά και η υγεία.Ε σου πετάνε ορισμένες γενικότητες σχετικά με αυτά.
Νομίζω πως τα άτομα που δεν πληρώνονται(δλδ κάποιος γνωστός που θα το κάνει απλά για να σου πει) έχει πιο πολλές πιθανότητες για να σου βρει πράγματα απο κάποιον που το έχει κάνει επάγγελμα.
Έχει τύχει να μου πουν αρκετές φορές τα χαρτιά(ούτως ή άλλως η τράπουλα δεν φτιάχτηκε εξαρχής για παιχνίδια αλλα για αυτό το λόγο) αλλα σπάνια να πετύχουν κάτι συγκεκριμένο.Όμως πιστεύω πως υπάρχουν κι άνθρωποι με χάρισμα(όχι μέντιουμ) άλλα χάρισμα να ερμηνεύουν σωστά τα "σημάδια" πχ. έχετε δει ποτέ τράπουλα ταρώ;Το καθε φύλλο της είναι σαν μια ολόκληρη ιστορία και μπορεί να δώσει πάνω απο 10 ερμηνείες, όλα τα φύλλα είναι 78, αν κάποιος μπορεί να κατανοήσει και να διαβάσει σωστά τον συνδυασμό με τον οποίο θα εμφανιστούν μπορεί να σκιαγραφήσει μια ολόκληρη ζωή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν τα πιστεύω αυτά με τις χειρομαντίες,τα espresso κλπ
Πώς μπορεί ο άλλος μόνο απ'τον καφέ σου να σου πει τη ζωή σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όποιος θέλει του λέω τσάμπα τα χαρτιά ε; Έχω αποκτήσει φήμη στην Πάτρα :P

Στο θέμα μας, αν και λέω τα χαρτιά, νομίζω ότι αυτό που μου βγαίνουν είναι οι επιθυμίες και οι φόβοι γι'αυτον που ρίχνω και ως επι το πλείστον κάτι θα βγει....Απλά εγώ είμαι ο διαμεσολαβητής....

Δεν ξέρω αν πρέπει να τα πιστεύω ή όχι....Έχω πολλές φορές αναρωτηθεί...Η ίδια δεν έχω πάει ποτέ σε καφετζού ή χαρτορίχτρα και ούτε πρόκειτε ενώ σε εμένα σχεδόν ποτέ δεν μου βγαίνουν γιατί δεν μπορώ να τα δω αντικειμενικά....

Βέβαια ρε γμτ εκεί που μπερδεύομαι είναι ότι όντως μου βγαίνουν....Με ακρίβεια...Και άντε όταν τα ρίχνω στην κολλητή μου οκ ξέρω και τι παίζει λογικό είναι να μαντέψω σωστά...Αλλά όταν τα ρίχνω σε άσχετο που δεν ξέρω τίποτα πως; :confused: Χαρακτηριστικό παράδειγμα, έριχνα σε ένα παιδί και του λέω "ένας φίλος σου, τάδε ηλικίας και χρωμάτων έχει κάποιο πρόβλημα και το συζητάτε συνέχεια" με κοιτάει με ένα στόμα ανοιχτό και λέει ναι, χθες ειδικά το ξημερωβραδιάσαμε στο τηλέφωνο...Μένω μ@λάκας....βλέπω ότι μία κολλητή μου θα χωρίσει εξαιτίας τρίτης την περίοδο που στην σχέση της ήταν στα όπα όπα...κι όμως σε μια βδομάδα τέλος λόγω κέρατος :confused: Ρίχνω στο γείτονα μου πριν μου πει ότι είναι gay και μου βγαίνουν ΜΟΝΟ ερωτικά με άντρες...ΠΟΥΘΕΝΑ γυναίκες :confused: και άλλα τόσα....

Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει πριν με κλείσουν σε ψυχιατρείο! :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Σωστός ο μοναχός. Βέβαια αυτό που λες είναι για τα ζώδια των περιοδικών που είναι απάτη 100%, δεν το συζητώ. Το θέμα είναι με τους αστρολογικούς χάρτες κλπ που πραγματικά εστιάζει ο αστρολόγος στη μοναδικότητα σου.

Από περιέργεια είχα κάνει τον αστρολογικό μου χάρτη και στο επάγγελμα πχ. μου είχει πει ότι θα γίνω: ψυχολός, αρχιτέκτωνας, μάνατζερ ή καλλιτέχνης. Με λίγα λόγια πείρε κάτι σχεδόν από τον κάθε κλάδο. Έτσι μπορώ να παίξω και στοιχημα. Θα λέω το παιχνίδι θα έρθει 1 ή 2 αλλά μπορεί και Χ και μάλιστα αν πάει Χ και είναι κύπελο μπορεί να πάει και στα πέναλτι. Αλλα με λίγη προσοχή της ομάδας που παίζει έδρα όλα θα πάνε καλά. Έγινα αστρολόγος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
με αυτα που διαβασα μου θυμισατε κατι.. παλιοτερα η μαμα μου ειχε κατι φιλες που ηξεραν τον Σεβαν (αν τον θυμαστε που εβγαινε στην Κορομηλα, ενας φαλακρος με γαλαζια ματια).. τεσπα και τον ειχε συναντησει η μαμα μου τοτε, δλδ πριν καμια 15αριά χρόνια, δημοτικο πηγαινα εγω.. και της ειπε να τον ρωτησει για οποιον θελει και αυτη ρωτησε για εμενα,τον αδερφο μου και την ξαδερφη μου. ειπε μονο τις ημερομηνιες γεννησης.. και της ειπε για εμενα οτι καποια στιγμη στη ζωη μου θα εχω προβλημα με το γόνατό μου αλλα τιποτα σημαντικο, θα ξεπεραστει. πριν απο 2 χρονια περιπου εκανα εγχειριση για ενα καταγμα στην επιγονατιδα και τοτε μου το ειπε.. απλα το θυμηθηκα και ειπα να το πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Όποιος θέλει του λέω τσάμπα τα χαρτιά ε;

Θέλω.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:

οκ θα σου κλείσω δωρεάν ραντεβού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
οκ θα σου κλείσω δωρεάν ραντεβού :P

Απογευματινές ώρες please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Απογευματινές ώρες please!

Εννοείται!Το πρωί έχω την νόμιμη δουλειά....Το απόγευμα ανοίγω το καταγώγι και μασάω φύλλα δάφνης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top