Θα μπορούσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 άτομα ταυτόχρονα;

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πεστα.
Συμφωνω. Και οταν εχεις οντως ερωτευτει δεν αμφιταλαντευεσαι αναμεσα σε 2, ουτε σκεφτεσαι λογικα τι σε συμφερει σα να διαλεγεις που θα αγορασεις οικοπεδο.

Το "ερωτευτηκα 2 ταυτοχρονα" ειναι απο πολυ απιθανο εως αδυνατο και ως εκ τουτου επιπολαιο σαν δηλωση.

δεν το σκέφτεσαι. 'Εχεις ήδη χωρίσει, και τότε σου έρχεται η άλλη. Είσαι ακόμα ερωτευμένος με την πρώτη, αλλά έχετε χωρίσει και αυτό δεν αλλάζει. Γιατί μου απαγορεύεις να ερωτευθώ και δεύτερη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το "ερωτευτηκα 2 ταυτοχρονα" ειναι απο πολυ απιθανο εως αδυνατο και ως εκ τουτου επιπολαιο σαν δηλωση.


Προφανως, δεν εχει γινει αντιληπτο πως αλλο πραμα ο ερωτας, αλλο ο ενθουσιασμος, αλλο ο ποθος.
Για να γινει αντιληπτο πρεπει να περασεις ολα αυτα τα σταδια ωστε να μπορεις να ξεχωριζεις καθε φορα τι σου συμβαινει. Θεωρω ειναι μαγκια κατι τετοιο, θελει πληρη επαφη με την πραγματικοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τον παράλληλο έρωτα δεν μπορεί να τον νοιώσει ο μη ερωτικός άνθρωπος. Μπορεί να είστε σεξουαλικοί, ορμητικοί, αγαπησιάρηδες ή δεν ξέρω γω τι άλλο, αλλά άμα δεν είστε ερωτευμένοι με το "σύμπαν" δεν μπορείτε να το καταλάβετε, γι'αυτό σας φαίνεται παράλογο και εκτός πραγματικότητας. Μπορείς να νοιώσεις έρωτα και για μια δεσποινίδα στο λεοφωρείο για 10 λεπτά και να μην την ξαναδείς ποτέ και να σε εμπνεύσει να της γράψεις ένα ποίημα. Δεν θα κόψεις τις φλέβες σου, αλλά αυτό είναι το ερωτικό συναίσθημα. Δεν θα την αγαπούσα όπως την σύντροφό μου, ούτε ερωτευόμουν έτσι, αλλά ο έρωτας εκφράζεται από ανοιχτές καρδιές ανεξαιρέτως και δεν είναι κά@@λα απαραιτήτως ούτε αγάπη φυσικά. Ενθουσιασμός ναι, στο μετρό σκεφτόμουν την άλλη και στεναχωριόμουν, ό,τι και να μου ζητούσε θα το έκανα, άλλη ένταση, όμως σκίρτισε η καρδιά μου και με την άλλη, έστω όσο πατάει η γάτα. Η ομορφιά όπως την εννοώ, πολύ σπάνια την διακρίνω όπως την εννοώ, δεν με αφήνει ασυγκίνητο. Κα@@@δες είστε οι περισσότεροι, ερωτικοί πολύ αμφιβάλλω. Εμείς τα ζώδια του αέρα είμαστε ερωτικά, όχι φλογερά, αλλά άμα μας κλείσετε σε ένα δωμάτιο τετ α τετ σου λέω εγώ πυρ και πάθος. Οχι με την κάθε άγνωστη φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τον παράλληλο έρωτα δεν μπορεί να τον νοιώσει ο μη ερωτικός άνθρωπος. Μπορεί να είστε σεξουαλικοί, ορμητικοί, αγαπησιάρηδες ή δεν ξέρω γω τι άλλο, αλλά άμα δεν είστε ερωτευμένοι με το "σύμπαν" δεν μπορείτε να το καταλάβετε, γι'αυτό σας φαίνεται παράλογο και εκτός πραγματικότητας. Μπορείς να νοιώσεις έρωτα και για μια δεσποινίδα στο λεοφωρείο για 10 λεπτά και να μην την ξαναδείς ποτέ και να σε εμπνεύσει να της γράψεις ένα ποίημα. Δεν θα κόψεις τις φλέβες σου, αλλά αυτό είναι το ερωτικό συναίσθημα. Δεν θα την αγαπούσα όπως την σύντροφό μου, ούτε ερωτευόμουν έτσι, αλλά ο έρωτας εκφράζεται από ανοιχτές καρδιές ανεξαιρέτως και δεν είναι κά@@λα απαραιτήτως ούτε αγάπη φυσικά. Ενθουσιασμός ναι, στο μετρό σκεφτόμουν την άλλη και στεναχωριόμουν, ό,τι και να μου ζητούσε θα το έκανα, άλλη ένταση, όμως σκίρτισε η καρδιά μου και με την άλλη, έστω όσο πατάει η γάτα. Η ομορφιά όπως την εννοώ, πολύ σπάνια την διακρίνω όπως την εννοώ, δεν με αφήνει ασυγκίνητο. Κα@@@δες είστε οι περισσότεροι, ερωτικοί πολύ αμφιβάλλω. Εμείς τα ζώδια του αέρα είμαστε ερωτικά, όχι φλογερά, αλλά άμα μας κλείσετε σε ένα δωμάτιο τετ α τετ σου λέω εγώ πυρ και πάθος. Οχι με την κάθε άγνωστη φυσικά.
H απλά με το ερωτευτηκα δεν μιλαμε για κατι που θα σε σαγηνεψει στο μετρό και θα σε κανει να νιωσεις καπως... Τα φευγαλεά δλδ, μπορει να ειναι εντονα, αλλά δεν ειναι ερωτας. Και οχι ρε φιλε, για 10 λεπτα που γνωρισες καποια στο μετρό και σε ενεπνευσε να γραψει ποιημα, ή να λε ςοτι θα εκανες τα παντα γιαυτην, δεν ειναι ερωτας. Επιπολαιοτητα ειναι που παταει πανω σε φευγαλεο συναισθημα και μαλιστα της πρωτης (αρα και οχι απαραιτητα πραγματικης) εικονας που αποκομιζεις με το που συναντησες καποιο ατομο. Μη τρελαθουμε τωρα και τους βγαλουμε ολους υποδεεστερους καψουρηδες επειδη εσυ νομιζεις οτι αυτο ειναι η ενωση με το συμπαν. Και να ειναι, δεν ειναι ερωτας. Εκτος αν ερωτα ονομαζεις καθετι που εστω φευγαλεα θα σε κανει να νιωσεις με ενα Χ τροπο. Τοτε οκ, συμφωνουμε.


δεν το σκέφτεσαι. 'Εχεις ήδη χωρίσει, και τότε σου έρχεται η άλλη. Είσαι ακόμα ερωτευμένος με την πρώτη, αλλά έχετε χωρίσει και αυτό δεν αλλάζει. Γιατί μου απαγορεύεις να ερωτευθώ και δεύτερη ;
αυτη ειναι μια ειδικη περιπτωση. Και θα πρεπει να εχεις χωρισει για συγκεκριμενους λογους, δλδ πιθανοτατα να σε χωρισαν, οποτε δε το εχεις ξεπερασει ακομα. Σε τετοια περιπτωση, εαν οντως πραγματικα ερωτευθεις αλλο ατομο, τοτε αυτοματως παυεις να εισαι ερωτευμενος με το προηγουμενο. Μπορει να εχεις αναμνησεις κατα καιρους και αποηχα συναισθηματα, αλλά ο πραγματικος ερωτας, δε θα σε αφηνει να ασχολεισαι με το παρελθον.

Δεν σου απαγορευω τιποτα.Δεν μπορω αλλωστε. Απλά συζηταμε τι ειναι το ενα και τι το αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
H απλά με το ερωτευτηκα δεν μιλαμε για κατι που θα σε σαγηνεψει στο μετρό και θα σε κανει να νιωσεις καπως... Τα φευγαλεά δλδ, μπορει να ειναι εντονα, αλλά δεν ειναι ερωτας. Και οχι ρε φιλε, για 10 λεπτα που γνωρισες καποια στο μετρό και σε ενεπνευσε να γραψει ποιημα

Δεν διαβάζεις ότι γράφω, οπότε κι εγώ δεν διάβασα καν τι έγραψες μετα το σημείο που έκανα quote. 'Εγραψα ότι θα έκανα τα πάντα για την γυναίκα που έζησα μαζί της , και αυτή σκεφτόμουν, όχι για το κορίτσι του μετρό. Δεν μου είναι και ό,τι πιο ευχάριστο να παραποιούν τα γραφόμενα μου, και τις υπεραναλύσεις τις έχω βαρεθεί. Καλό απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν διαβάζεις ότι γράφω,
1ο λαθος. Δε σου περναει απο το μυαλο να παρεμνηνευσα κατι ειτε λογω ταχυτητας ειτε λογω αφηρημαδας, ειτε λογω συνταξης ; :down:

οπότε κι εγώ δεν διάβασα καν τι έγραψες μετα το σημείο που έκανα quote.
Στο δημοτικο ειμαστε ; Κι εγω θα σου παρω τα αυτοκινητακια σου για να μαθεις! :P

'Εγραψα ότι θα έκανα τα πάντα για την γυναίκα που έζησα μαζί της , και αυτή σκεφτόμουν, όχι για το κορίτσι του μετρό.
Ναι καταλαβα λαθος, ζητω συγνωμη. Ομως δεν αλλαζει το συνολικο της αποψης σου, αρα ουτε της απαντησής μου. (την οποια, οπως λες, δεν διαβασες)

Δεν μου είναι και ό,τι πιο ευχάριστο να παραποιούν τα γραφόμενα μου, και τις υπεραναλύσεις τις έχω βαρεθεί. Καλό απόγευμα.
Ποιες υπεραναλυσεις, αφου ειπες οτι δε διαβασες το ποστ μου.:whistle:

Για αλλους η εξηγηση μιας θεσης ειναι ευκολη υποθεση απ'οτι φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Τον παράλληλο έρωτα δεν μπορεί να τον νοιώσει ο μη ερωτικός άνθρωπος. Μπορεί να είστε σεξουαλικοί, ορμητικοί, αγαπησιάρηδες ή δεν ξέρω γω τι άλλο, αλλά άμα δεν είστε ερωτευμένοι με το "σύμπαν" δεν μπορείτε να το καταλάβετε, γι'αυτό σας φαίνεται παράλογο και εκτός πραγματικότητας. Μπορείς να νοιώσεις έρωτα και για μια δεσποινίδα στο λεοφωρείο για 10 λεπτά και να μην την ξαναδείς ποτέ και να σε εμπνεύσει να της γράψεις ένα ποίημα. Δεν θα κόψεις τις φλέβες σου, αλλά αυτό είναι το ερωτικό συναίσθημα. Δεν θα την αγαπούσα όπως την σύντροφό μου, ούτε ερωτευόμουν έτσι, αλλά ο έρωτας εκφράζεται από ανοιχτές καρδιές ανεξαιρέτως και δεν είναι κά@@λα απαραιτήτως ούτε αγάπη φυσικά. Ενθουσιασμός ναι, στο μετρό σκεφτόμουν την άλλη και στεναχωριόμουν, ό,τι και να μου ζητούσε θα το έκανα, άλλη ένταση, όμως σκίρτισε η καρδιά μου και με την άλλη, έστω όσο πατάει η γάτα. Η ομορφιά όπως την εννοώ, πολύ σπάνια την διακρίνω όπως την εννοώ, δεν με αφήνει ασυγκίνητο. Κα@@@δες είστε οι περισσότεροι, ερωτικοί πολύ αμφιβάλλω. Εμείς τα ζώδια του αέρα είμαστε ερωτικά, όχι φλογερά, αλλά άμα μας κλείσετε σε ένα δωμάτιο τετ α τετ σου λέω εγώ πυρ και πάθος. Οχι με την κάθε άγνωστη φυσικά.

Με αυτή τη λογική εγώ που μένω σε μεγάλη πολή μπορεί να ερωτευτώ έως και 30-40 φορές την ημέρα.. Θα αρχίσω να χρησιμοποιώ περισσότερο τα μέσα μεταφοράς..
ΓΑΜΑΤΟ

Υ.Γ. Ερωτευόμαστε τα χαρίσματα του άλλου και όχι τη φάτσα του.. Στο μετρό αν μπορείς να ανακαλύψεις και χαρίσματα θα σου φέρω να μου πεις και το φλιτζάνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με αυτή τη λογική εγώ που μένω σε μεγάλη πολή μπορεί να ερωτευτώ έως και 30-40 φορές την ημέρα.. Θα αρχίσω να χρησιμοποιώ περισσότερο τα μέσα μεταφοράς..
ΓΑΜΑΤΟ

Υ.Γ. Ερωτευόμαστε τα χαρίσματα του άλλου και όχι τη φάτσα του.. Στο μετρό αν μπορείς να ανακαλύψεις και χαρίσματα θα σου φέρω να μου πεις και το φλιτζάνι...

'Ο,που θέλω ερωτεύομαι, δεν θα μου βάλει κανείς ερωτόμετρο. 'Αμα μου ξυπνήσει κάτι στο μετρό, θα μου ξυπνήσει εκεί. Ποιός σου είπε ότι ερωτεύομαι κάθε μέρα στο μετρό οποιαδήποτε ; Και να'σαι ειλικρινής με τον εαυτό σου, δεν ερωτεύεσαι χαρίσματα, ερωτεύεσαι αυτό που νοιώθεις και που βλέπεις. Τι θα πει χαρίοσματα ; Ερωτεύεσαι το χάρισμα του να ζωγραφίζει, να τραγουδάει ; ή μήπως το κληρονομικό της χάρισμα ; Εκτός αν εννοείς τον τρόπο που μιλάει και γελάει και άλλα τέτοια χαρίσματα, κι αυτά εμφάνιση είναι κατά βάθος. Δεν ερωτεύεσαι χαρίσματα αγόρι, αυτό που βλέπεις και νοιώθεις ερωτεύεσαι, και ένας ευαίσθητος άντρας μπορεί να "πάρει" πολλά από μια γυναίκα και σε μια τυχαία συνάντηση στο δρόμο. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Πολλοί γνωρίστηκαμε στο δρόμο άγνωστοι τελείως. Αγαπάς χαρακτήρα και χαρίσματα, αλλά το φαίνεσθαι και αυτά που νοιώθεις αόριστα ερωτεύεσαι. Ο έρωτας είναι έμπνευση, πηγές έμπνευσης μπορείς να'χεις παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Hellen Fisher πάντως που ασχολείται με τις λειτουργίες του εγκεφάλου όταν είμαστε ερωτευμένοι, λέει:

Σ' αυτά τα τρία εγκεφαλικά συστήματα, επιθυμία για σεξ, ρομαντική αγάπη και προσκόλληση - δεν πάνε πάντα μαζί. Μπορούν, όμως να συνυπάρχουν. Γι' αυτό και το ευκαιριακό σεξ δεν είναι τόσο ευκαιριακό. Με τον οργασμό έχουμε μια αύξηση της ντοπαμίνης. Η ντοπαμίνη συνδέεται με την ρομαντική αγάπη, και μπορούμε να ερωτευθούμε κάποιον με τον οποίο κάνουμε σεξ. Με τον οργασμό έχουμε μια αύξηση της οξυτοκίνης και της βασοπρεσίνης - αυτές συνδέονται με την προσκόλληση. Γι' αυτό αισθανόμαστε αυτό το αίσθημα της κοσμικής ένωσης με κάποιον αφού κάναμε σεξ μαζί του.

Αλλά αυτά τα τρία εγκεφαλικά συστήματα, η επιθυμία για σεξ, η ρομαντική αγάπη και η προσκόλληση, δεν είναι πάντα συνδεδεμένα μεταξύ τους. Μπορεί να αισθάνεστε μια βαθιά προσκόλληση με ένα μόνιμο σύντροφο ενώ ταυτόχρονα αισθάνεστε έντονη ρομαντική αγάπη για κάποιον άλλο, ενώ αισθάνεστε σεξουαλική παρόρμηση για ανθρώπους που δεν σχετίζονται με τους άλλους συντρόφους. Εν συντομία, είμαστε ικανοί να αγαπάμε περισσότερους από έναν ανθρώπους ταυτόχρονα. [...]

Ο ερωτευμένος εγκέφαλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και να'σαι ειλικρινής με τον εαυτό σου, δεν ερωτεύεσαι χαρίσματα, ερωτεύεσαι αυτό που νοιώθεις και που βλέπεις.
Δλδ ο ερωτας εχει να κανει με την επιφανεια ; Οψη, κινηση, εκφρασεις προσωπου....δε μας τα λες καλαααα..

Αγαπάς χαρακτήρα και χαρίσματα, αλλά το φαίνεσθαι και αυτά που νοιώθεις αόριστα ερωτεύεσαι. Ο έρωτας είναι έμπνευση, πηγές έμπνευσης μπορείς να'χεις παντού.
Λειπει το ΔΕΝ στην αρχη της προτασης.

Αρα δεν ερωτευομαστε, δεν αγαπαμε χαρακτηρα....αλλά εμφανιση και κατι που θα νιωσουμε και δε ξερουμε που αποδιδεται...

..τι μαθαινει κανείς...εσεις παιδια τι λετε ; συμφωνειτε μ'αυτο ; Ή εμενα μου φαινεται 20% σωστο και 80% λαθος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Δλδ ο ερωτας εχει να κανει με την επιφανεια ; Οψη, κινηση, εκφρασεις προσωπου....δε μας τα λες καλαααα..

Λειπει το ΔΕΝ στην αρχη της προτασης.

Αρα δεν ερωτευομαστε, δεν αγαπαμε χαρακτηρα....αλλά εμφανιση και κατι που θα νιωσουμε και δε ξερουμε που αποδιδεται...

..τι μαθαινει κανείς...εσεις παιδια τι λετε ; συμφωνειτε μ'αυτο ; Ή εμενα μου φαινεται 20% σωστο και 80% λαθος ;

Δεν χρειάζεσαι γνώμες.. Υπάρχει μία κοινή λογική.. Δεν θα προσπαθήσουμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δλδ ο ερωτας εχει να κανει με την επιφανεια ; Οψη, κινηση, εκφρασεις προσωπου....δε μας τα λες καλαααα..

Λειπει το ΔΕΝ στην αρχη της προτασης.

Αρα δεν ερωτευομαστε, δεν αγαπαμε χαρακτηρα....αλλά εμφανιση και κατι που θα νιωσουμε και δε ξερουμε που αποδιδεται...

..τι μαθαινει κανείς...εσεις παιδια τι λετε ; συμφωνειτε μ'αυτο ; Ή εμενα μου φαινεται 20% σωστο και 80% λαθος ;

Λοριεν ,τα δικά μου δημοσιεύματα δεν θα τα αλλάζεις, στο είπα και χθες !! 'Εγραψα ΑΓΑΠΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !! όχι : "ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !!" Από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι λείπει το ΔΕΝ ? 'Αλλο αγάπη, άλλο έρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μέχρι και σήμερα όταν είμαι ερωτευμένος δεν έχω μάτια για άλλη.

Και λέω μέχρι και σήμερα γιατί ποτέ μη λες ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοριεν ,τα δικά μου δημοσιεύματα δεν θα τα αλλάζεις, στο είπα και χθες !! 'Εγραψα ΑΓΑΠΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !! όχι : "ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ !!" Από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι λείπει το ΔΕΝ ? 'Αλλο αγάπη, άλλο έρωτας.
Απο τα συμφραζομενα καταλαβα οτι σα να ελειπε ενα "δεν".Ισως γιατι υπεθεσα οτι δε θα μπλεξουμε παλι με τις λεξεις "αγαπη","ερωτας","ερωτικη αγαπη",κλπ.΄και μιλουσαμε για ενα πραγμα. Εαν καταλαβα λαθος, δεν εχεις παρα να το πεις πολιτισμενα!

Οσο για το ποστ επι του θεματος, αντι να κολλας σε κατι που κατα λαθος παρεμνηνευσα απο το ποστ σου, προσπαθησε να αντικρουσεις τα υπολοιπα που κανεις πως δε βλεπεις και που ειναι η ουσια. Σε προκαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είναι δυνατόν ένας άντρας να είναι ερωτευμένος με δυο γυναίκες ταυτόχρονα ; 'Εχετε ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο στο περιβάλλον σας; Το επιτρέπουν οι νόμοι της ψυχολογίας, της χημείας και της λογικής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είναι δυνατόν ένας άντρας να είναι ερωτευμένος με δυο γυναίκες ταυτόχρονα ; 'Εχετε ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο στο περιβάλλον σας; Το επιτρέπουν οι νόμοι της ψυχολογίας, της χημείας και της λογικής
;
Στον ερωτα(coup de foudre..λενε οι φιλοι μας οι γαλλοι...πρωτομαστορες του ερωτα) δεν υπεισερχονται νομοι ;););)μιλαει η καρδια;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Πού πήγες κι έμπλεξες πάλι βρε καλό μου;:/:

Για μένα όχι, δε θεωρώ οτι μπορεί εμένα τουλάχιστον να μου συμβεί. Τη στιγμή που νιώσω αισθήματα για άλλον καταλαβαίνω οτι μου τελείωσε με τον προηγούμενο. Αλλά οι άντρες αλλιώς τα ορίζετε τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
απο δω η γυναικα μου και απο δω το αισθημα μου, απο δω ο αντρας μου και απο δω ο γκομενος μου :smoke:
στον τοπο μου λενε την εξης φραση='παπας που λειτουργει σε δυο εκκλησιες της μιας θα της γελασει'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...

Για μένα όχι, ... Αλλά οι άντρες αλλιώς τα ορίζετε τα πράγματα.
Παρομοίως, αν και αυτοσυμπεριλαμβάνομαι στους άντρες...Ο έρωτας, αν κυριολεκτούμε, είναι εγωπαθητικός και...μονοπωλιακός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πού πήγες κι έμπλεξες πάλι βρε καλό μου;:/:

ποιός σου'πε ότι αφορά εμένα ; λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top