Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.

    Ψήφοι: 70 32.1%
  • Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.

    Ψήφοι: 10 4.6%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.

    Ψήφοι: 24 11.0%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.

    Ψήφοι: 49 22.5%
  • Είμαι ο deadhead_pirate

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)

    Ψήφοι: 53 24.3%

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είναι ειρωνεία :)

Εννοώ με τα υψηλά εμφανισιακά standards.. Εμένα αυτό με έχει καταστρέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Όχι. Την αποκλειστικότητα την απαιτώ. Δεν αντέχω τα που ήσουν, με ποιον, γιατί κοίταξες κάπως περίεργα αυτόν και με ύφος κτητικότητας λες και είμαι κάνα οικόπεδο και το αγόρασε.

i see.... και συμφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εννοώ με τα υψηλά εμφανισιακά standards.. Εμένα αυτό με έχει καταστρέψει.

:D



Thats THE point

Ως προς αυτά που ζητάει η κοινωνία

Καλα βρε παιδια, η κοινωνια η βαζει standards αλλα ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος. Και οταν μιλαμε για σχεσεις, δεν αποφασιζει η κοινωνια αλλα οι δυο αμεσα ενδιαφερομενοι. Αν εσεις θεωρειτε τον εαυτο σας ασχημο, λιγο και δεν ξερω και εγω τι, σιγουρα δεν ειναι η εμφανιση που αποτρεπει καποιον να κανει σχεση μαζι σας, αλλα η ελλειψη αυτοπεποιθησης.

Δεν τα λεω για να κρινω, απλα στενοχωριεμαι να ακουω τετοιες αποψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δεν συμφωνω σε αυτο... τα αισθηματα σου δεν μπορεις να τα ελενξεις... δηλ.τι θαπεις στο εαυτο σου 'ε φιλαρακο λασκα εδω δεν ερωτευομαι,η κυρια δεν θελει σχεση?... εκτος αν εχει δουλεψει τοσο με τον εαυτο σου που μπορεις να τον κουμανταρεις τοσο καλα... αν κ παλι πιστευω οτι οσο κ να εχεις δουλεψει με τον εαυτο σου αυτα δεν ελενχονται....

O κεραυνοβόλος έρωτας απ'τα πρώτα λεπτά με υπονόμευσε πολλές φορές, ο καθαρός πόθος ποτέ. Τον κεραυνοβόλο έρωτα δεν τον κουμαντάρω γιατί ερωτεύομαι όπως και όλοι χωρίς να ξέρω γιατί ερωτεύομαι. Ο έρωτας είναι αγνότερος και έχει ένα στοιχείο απροσδιοριστίας και παιδικότητας. Το έχω ξαναγράψει. Μου ξυπνά μέσα μου τον ποιητή, αυτό το φριχτό ον που με υπονομεύει και με βασανίζει. Το πάθος μου αντίθετα είναι πολύ συγκεκριμένο και συχνά πρόστυχο : Στέλνει τον ποιητή για βρούβες και με ασφαλίζει. 'Οταν δεν νοιώσω την ανάγκη να γράψω ένα στίχο για κάποια γυναίκα ξέρω ότι δεν κινδυνεύω και ότι η σχέση πάει ντουγρού για ολοκλήρωση και ευτυχία, έστω και με ημερομηνία λήξης. 'Οταν εξ αρχής ποθώ χωρίς να έχω ερωτευθεί, είμαι πιο ασφαλής. 'Οταν κι εκείνη το ίδιο ζητά και μου ξεκαθαρίζει απ'την αρχή τί θέλει, χωρίς να μασάει τα λόγια της, τότε όλα πηγαίνουν καλά. Ακόμα δεν έχω πειστεί ότι μια γυναίκα μπορεί να με ποθεί χωρίς να τρομάξει από τον έρωτά μου. Διαχωρίστε στο μυαλό σας αυτά τα δυο : 'Ερωτα από πόθο, είναι η μέρα με τη νύχτα και οι περισσότεροι κάνουν αυτό το λάθος. Από έρωτα κινδυνεύεις, όχι από πόθο, τουλάχιστον εγώ, μέχρι αποδείξεως του εναντίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
O κεραυνοβόλος έρωτας απ'τα πρώτα λεπτά με υπονόμευσε πολλές φορές, ο καθαρός πόθος ποτέ. Τον κεραυνοβόλο έρωτα δεν τον κουμαντάρω γιατί ερωτεύομαι όπως και όλοι χωρίς να ξέρω γιατί ερωτεύομαι. Ο έρωτας είναι αγνότερος και έχει ένα στοιχείο απροσδιοριστίας και παιδικότητας. Το έχω ξαναγράψει. Μου ξυπνά μέσα μου τον ποιητή, αυτό το φριχτό ον που με υπονομεύει και με βασανίζει. Το πάθος μου αντίθετα είναι πολύ συγκεκριμένο και συχνά πρόστυχο : Στέλνει τον ποιητή για βρούβες και με ασφαλίζει. 'Οταν δεν νοιώσω την ανάγκη να γράψω ένα στίχο για κάποια γυναίκα ξέρω ότι δεν κινδυνεύω και ότι η σχέση πάει ντουγρού για ολοκλήρωση και ευτυχία, έστω και με ημερομηνία λήξης. 'Οταν εξ αρχής ποθώ χωρίς να έχω ερωτευθεί, είμαι πιο ασφαλής. 'Οταν κι εκείνη το ίδιο ζητά και μου ξεκαθαρίζει απ'την αρχή τί θέλει, χωρίς να μασάει τα λόγια της, τότε όλα πηγαίνουν καλά. Ακόμα δεν έχω πειστεί ότι μια γυναίκα μπορεί να με ποθεί χωρίς να τρομάξει από τον έρωτά μου. Διαχωρίστε στο μυαλό σας αυτά τα δυο : 'Ερωτα από πόθο, είναι η μέρα με τη νύχτα και οι περισσότεροι κάνουν αυτό το λάθος. Από έρωτα κινδυνεύεις, όχι από πόθο, τουλάχιστον εγώ, μέχρι αποδείξεως του εναντίου.

δηλ.ερωτας κ ποθος δεν πανε πακετο?:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλα βρε παιδια, η κοινωνια η βαζει standards αλλα ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος. Και οταν μιλαμε για σχεσεις, δεν αποφασιζει η κοινωνια αλλα οι δυο αμεσα ενδιαφερομενοι. Αν εσεις θεωρειτε τον εαυτο σας ασχημο, λιγο και δεν ξερω και εγω τι, σιγουρα δεν ειναι η εμφανιση που αποτρεπει καποιον να κανει σχεση μαζι σας, αλλα η ελλειψη αυτοπεποιθησης.

Δεν τα λεω για να κρινω, απλα στενοχωριεμαι να ακουω τετοιες αποψεις.

Προσωπικά, εννοούσα πως λόγω της κοινωνίας έχω υψηλά standards και δεν μου αρέσει εξωτερικά ένα 85% των ατόμων που βλέπω.

I'm cute enough. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
O κεραυνοβόλος έρωτας απ'τα πρώτα λεπτά με υπονόμευσε πολλές φορές, ο καθαρός πόθος ποτέ. Τον κεραυνοβόλο έρωτα δεν τον κουμαντάρω γιατί ερωτεύομαι όπως και όλοι χωρίς να ξέρω γιατί ερωτεύομαι. Ο έρωτας είναι αγνότερος και έχει ένα στοιχείο απροσδιοριστίας και παιδικότητας. Το έχω ξαναγράψει. Μου ξυπνά μέσα μου τον ποιητή, αυτό το φριχτό ον που με υπονομεύει και με βασανίζει. Το πάθος μου αντίθετα είναι πολύ συγκεκριμένο και συχνά πρόστυχο : Στέλνει τον ποιητή για βρούβες και με ασφαλίζει. 'Οταν δεν νοιώσω την ανάγκη να γράψω ένα στίχο για κάποια γυναίκα ξέρω ότι δεν κινδυνεύω και ότι η σχέση πάει ντουγρού για ολοκλήρωση και ευτυχία, έστω και με ημερομηνία λήξης. 'Οταν εξ αρχής ποθώ χωρίς να έχω ερωτευθεί, είμαι πιο ασφαλής. 'Οταν κι εκείνη το ίδιο ζητά και μου ξεκαθαρίζει απ'την αρχή τί θέλει, χωρίς να μασάει τα λόγια της, τότε όλα πηγαίνουν καλά. Ακόμα δεν έχω πειστεί ότι μια γυναίκα μπορεί να με ποθεί χωρίς να τρομάξει από τον έρωτά μου. Διαχωρίστε στο μυαλό σας αυτά τα δυο : 'Ερωτα από πόθο, είναι η μέρα με τη νύχτα και οι περισσότεροι κάνουν αυτό το λάθος. Από έρωτα κινδυνεύεις, όχι από πόθο, τουλάχιστον εγώ, μέχρι αποδείξεως του εναντίου.
Καλημέρα σ'όλους!!!:) Δεν χρειάζεται να προσθέσω κάτι άλλο, αφού ή άποψη του Dr με βρίσκει σύμφωνη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δηλ.ερωτας κ ποθος δεν πανε πακετο?:|

Ο έρωτας είναι αιφνιδιαστικός και προηγείται του σεξουαλικού πόθου όταν η γυναίκα που έχω απέναντί μου είναι ψυχικά και πνευματικά πάρα πολύ κοντά. 'Οταν θέλω να δωθώ και να δώσω οτιδήποτε, όχι μόνο σεξ. Ο έρωτας είναι συναίσθημα ολοκληρωτισμού και απόλυτος. Αναπτύσσεται ύστερα πόθος και σεξουαλικό πάθος, αλλά όχι με την πρώτη που θα την δω. 'Οταν ερωτεύεσαι, δεν ερωτεύεσαι κυρίως την εμφάνιση (η οποία μπορεί να είναι και πολύ μέτρια), αλλά την ψυχή και το πνεύμα. 'Οταν ποθείς σεξουαλικά, όταν ερεθίζεσαι και γίνεσαι περισσότερο άντρας ή γυναίκα, ποθείς κυρίως την εμφάνιση. Ο συνδυασμός έρωτα και πάθους δεν εμφανίζεται ποτέ με την πρώτη συνάντηση, εκτός αν είσαι πεινασμένος σεξουαλικά και ρίχνεσαι αμέσως σε κάποια άγνωστη, αλλά αν το κάνεις αυτό, τότε δεν είσαι πραγματικά ερωτευμένος. Ο έρωτας είναι ένα συναίσθημα οικειότητας από την πλευρά αυτού που ερωτεύεται, και ένα τελείως ανεξήγητο φαινόμενο που δεν έχει καμμιά σχέση με τα χαμηλά κέντρα του σώματος αλλά με τα υψηλά....Είναι ολοκληρωτισμός και προυποθέτει και ο άλλος να είναι απόλυτος και ολοκληρωτικός όπως και συ για να πετύχει. Το timing μάλιστα είναι το σημαντικότερο απ'όλα για να πετύχει, ενώ ο πόθος δεν προυποθέτει ούτε timing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Προσωπικά, εννοούσα πως λόγω της κοινωνίας έχω υψηλά standards και δεν μου αρέσει εξωτερικά ένα 85% των ατόμων που βλέπω.

I'm cute enough. ^-^

:P

Καλα τοτε, εσυ εισαι απο την περα οχθη. Αλλα 15% δεν ειναι κακο ποσοστο. Αλλωστε ολοι εχουμε προτιμησεις βαση των οποιων απορριπτουμε εμφανισιακα πολυ κοσμο. π.χ. εμενα μου αρεσουν τα baby faces.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είμαι σε σχέση και είμαι πολύ καλά. Αισθάνομαι πολύ όμορφα και παρ'όλο που δε βρισκόμαστε συχνά γιατί είναι φαντάρος εγώ νιώθω υπέροχα ακόμη κι όταν τον σκέφτομαι :redface::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την άποψη πως, η εξωτερική εμφάνιση είναι ασύλληπτα σημαντική σε μία σχέση. Κ μόνο που θα ξυπνάς (δεν θυμάμαι ποιός απο την παρέα το είπε) κ θα βλέπεις με ποιον είσαι, θα σε φτιάχνει.
Υ.Γ. Δεν ξέρω αν ισχύει σε τόσο μεγάλο βαθμό κι για σας, κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την άποψη πως, η εξωτερική εμφάνιση είναι ασύλληπτα σημαντική σε μία σχέση. Κ μόνο που θα ξυπνάς (δεν θυμάμαι ποιός απο την παρέα το είπε) κ θα βλέπεις με ποιον είσαι, θα σε φτιάχνει.
Υ.Γ. Δεν ξέρω αν ισχύει σε τόσο μεγάλο βαθμό κι για σας, κορίτσια.

Α καλά!

Εγώ δε συμφωνώ καθόλου.

Και μόνο που θα ξυπνάς και θα ακούς με ποιον είσαι is enough for me.
Εντάξει αν είναι και όμορφος even better.
Αλλά ειδικά έτσι όπως το έθεσες για εμένα δεν είναι και πολύ σημαντικό τι φάτσα θα δεις :D αλλά τι θα έχει να σου πει ή κάνει αυτή η φάτσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ο ερωτευμένος τον σύντροφο του τον βλέπει πανέμορφο... ακόμα και αν δεν είναι και τόσο ωραίος για τους άλλους.....
το λέω αυτό γιατί μου έχει συμβεί....
στην αρχή δεν μου άρεσε.... όμως με κέρδισε αμέσως με τον χαρακτήρα του και τώρα τον βλέπω σαν τον πιο ωραίο άντρα που υπάρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
ο ερωτευμένος τον σύντροφο του τον βλέπει πανέμορφο... ακόμα και αν δεν είναι και τόσο ωραίος για τους άλλους.....
το λέω αυτό γιατί μου έχει συμβεί....
στην αρχή δεν μου άρεσε.... όμως με κέρδισε αμέσως με τον χαρακτήρα του και τώρα τον βλέπω σαν τον πιο ωραίο άντρα που υπάρχει

Έτσι όπως το θέτεις, έχεις τα δίκια σου.. Εγώ εννοούσα πως, αν κάποια στιγμή συνειδητοποιήσεις πως το μόνο που της-του βρήκες είναι η ομορφιά, και μόνο αυτό μπορεί να παρατείνει για πολύ (πάρα πολύ, όμως..) τη σχέση. Έως και για πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Έτσι όπως το θέτεις, έχεις τα δίκια σου.. Εγώ εννοούσα πως, αν κάποια στιγμή συνειδητοποιήσεις πως το μόνο που της-του βρήκες είναι η ομορφιά, και μόνο αυτό μπορεί να παρατείνει για πολύ (πάρα πολύ, όμως..) τη σχέση. Έως και για πάντα..

Ακομα και αν ειναι η απιστευτη σκυλα και το πιο μεγαλο μπαζο; δεν νομιζω φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ακομα και αν ειναι η απιστευτη σκυλα και το πιο μεγαλο μπαζο; δεν νομιζω φιλε...

Ναι, κι εγω δεν συμφωνω καθολου με τον Μπερδεμενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αν εσεις θεωρειτε τον εαυτο σας ασχημο, λιγο και δεν ξερω και εγω τι, σιγουρα δεν ειναι η εμφανιση που αποτρεπει καποιον να κανει σχεση μαζι σας, αλλα η ελλειψη αυτοπεποιθησης.
Αν ήταν όντως τόσο εύκολος ο εντοπισμός του προβλήματος, κανείς δε θα είχε παράπονο, γιατί το πρόβλημα θα ήταν εξόφθαλμο και ευκόλως επιλύσιμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Ακομα και αν ειναι η απιστευτη σκυλα και το πιο μεγαλο μπαζο; δεν νομιζω φιλε...
Προφανώς έχω διακρίνει την περίπτωση "δεν έχει το πλεονέκτημα χ" από την περίπτωση "έχει το μειονέκτημα -χ", δηλαδή το άλλο άκρο. Λίγο τυπικό-μαθηματικό (σπαστικο!!!!...) ακούγεται, αλλά αυτό εννοώ. Με άλλα λόγια, αν το δυνατό της σημείο είναι η ομορφιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αν ήταν όντως τόσο εύκολος ο εντοπισμός του προβλήματος, κανείς δε θα είχε παράπονο, γιατί το πρόβλημα θα ήταν εξόφθαλμο και ευκόλως επιλύσιμο. :P

Θα ήταν μια απόδειξη του P=NP δηλαδή? :D

Πάνω σε αυτό, και τελευταίο μου οφφ-τόπικ για σήμερα, πιστεύω πως μπορεί να είσαι απαίσιος/α εξωτερικά και να έχεις άπειρη αυτοπεποιθηση.. Δεν πρόκειτε να σου κάτσει κάποιος λογικός άνθρωπος όμως. Το παραμύθι με την αυτοπεποίηση νομίζω πως το έχουμε δημιουργήσει για να κάνουμε κάποιους να αισθάνονται καλύτερα.

Θα πήγαινα μάλιστα στο άλλο άκρο, και θα έλεγα πως η "αυτοπεποίθηση" που όλοι λένε πως πρέπει να έχει κάποιος, έλκει άτομα προς αυτόν για λάθος λόγους.


Σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να δω 8 PMs με θέμα ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΗΚΕ ΛΟΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top