Πρήξιμο στην ευαίσθητη περιοχή

eirinii

Νεοφερμένος

Η eirinii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας...ειμαι 19 χρονών και εδώ και 3 μέρες έχω ένα πρόβλημα...εχω βγαλει απ την αριστερή πλευρα της ευαίσθητης περιοχής ένα πρήξιμο κ έχει μελανιασει αρκετά.....πλενομαι 2 φορές την μέρα με ζεστό νερό κ ειδικό σαπούνι για την περιοχή αυτή...
Ας μου πει κάποια άμα έχει πάθει κάτι παρόμοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πονάει στο άγγιγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinii

Νεοφερμένος

Η eirinii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οχιι, τις πρώτες 2 μέρες δν μπορούσα να περπατήσω.... Τώρα όμως μπορώ κανονικά απλα δεν έχει φύγει η μελανια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ήταν να επισκεπτείς έναν γυναικολόγο που ίσως σού δώσει κάποια ειδική κρέμα ή κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Η επίσκεψη στο γιατρό δεν συγκρίνεται με καμία απάντηση εδώ. Καλά θα κάνεις να κλείσεις ένα ραντεβού λοιπόν.
Ωστόσο σκέψου αν έκανες κάτι για να το πάθεις, πχ έκανες αποτρίχωση ή κάτι άλλο; Μόνο αυτό που έρχεται στο μυαλό.
Μήπως έσπασε κάνα αγγείο και μελάνιασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinii

Νεοφερμένος

Η eirinii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Επισκέφθηκα γυναικολόγο κ μου σύστησε αυτό το σαπούνι.. Αλλά δν μου είπε κατι συγκροτημένο ότι έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Έκανες κάποια κίνηση ; Πριν τις τρείς μέρες είχες πρόσφατη σεξουαλική επαφή ;
Στην αφή πως ήταν ;
Εικασίες μπορούμε να κάνουμε, προτιμότερο είναι να πας σε έναν γιατρό, γυναικολόγο, αλλά να μάθεις και ρι ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinii

Νεοφερμένος

Η eirinii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σεξουαλική επαφή μόνο τα προκαταρκτικά Όχι κάτι άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Η επίσκεψη στο γιατρό δεν συγκρίνεται με καμία απάντηση εδώ. Καλά θα κάνεις να κλείσεις ένα ραντεβού λοιπόν.
Όντως τίποτε δεν μπορεί να υποκαταστήσει την επισκόπηση και την ψηλάφηση της κλινικής εξέτασης. Η επίκρουση θα ήταν παρεξηγήσιμη η δε ακρόαση ίσως ξεπερνούσε τα όρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top