Ριάλιτι

Παρακολουθείτε ριάλιτι?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Dream Show

    Ψήφοι: 1 2.4%
  • Survivor

    Ψήφοι: 12 28.6%
  • Τα παρακολουθώ όλα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν παρακολουθώ κανένα

    Ψήφοι: 22 52.4%
  • Παρακολουθώ όποτε δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω

    Ψήφοι: 7 16.7%

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εγώ ομολογώ ότι βλέπω survivor. Μου αρέσει πως να το κάνουμε!!!Μου αρέσουν τα τοπία, τα αγωνίσματα, οι ψηφοφορίες... Γενικά θεωρώ ότι αποτελεί ένα προσεγμένο και αξιοπρεπές πρόγραμμα. Τα μουσικά ριάλιτι τα βαριέμαι απίστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ρε παιδιά εμένα το survivor μου φαίνεται το πιο σάπιο απ'όλα, ιδιαίτερα τώρα που παίζουν Ελλάδα-Τουρκια. Πραγματικά δεν μπορώ να δω παραπάνω από πέντε δευτερόλεπτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα ριάλιτι απλά ξεψυχάνε σιγά σιγα δεν νομίζω να βγεί άλλο Fame Story (πάτωσε το τελευταίο) και φυσικά δεν θα βγεί άλλο Big Brother.
Το survivor πάει πολύ καλά και απο Ιανουάριο ξεκινάει άλλο ένα reality με χορό.
Το κακό είναι οτι το κοινο΄ολοένα και διψά για περισσότερο αίμα και φυσικό είναι να ακολουθουν και τα κανάλια.
Σε 5 χρόνια θα έχουμε ριαλιτι για το ποιος αντέχει το περισσότερο ξύλο τα οποία θα βλέπουμε τις Κυριακές και θα καταδικάζουμε την Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πάντως το μόνο που καμιά φορά βλέπω είναι το dream show της Παρασκευής επειδή μου αρέσουν τα τραγούδια που δίνουν στα παιδιά να τραγουδήσουν (δεν είναι όλα σκυλάδικα όπως στο fame story)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τι ωρα ειναι το dream σημερα...;
Μπας και καταφερω να δω λιγο.(Βασικα ενα φιλαρακι θελω να δω.)
Και ελπιζω να μην με πεταει ο alfa καθε 5λεπτα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Με παρέα το survivor είναι η καλύτερη κωμωδία κάθε χρονιάς.
Εγώ πάντως είναι από τα λίγα πράγματα που παίρνω από την τηλεόραση και έχω να πω ότι γουστάρω και λίγο υποβάθμιση στην ζωή μου. Άλλωστε όλες οι σειρές που θέλω είναι σε αναμονή ολοκλήρωσης της τρέχουσας περιόδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Survivor.

Πιστευω οτι μου δινει ενα ματι, μια τρυπουλα στο πως σκεφτονται οι "γειτονες'

Αλλωστε οι ελληνες παραδοσιακα σαν εθνος ειμαστε ανταγωνιστικοι, τον καλλιεργουμε τον ανταγωνισμο και τον ευχαριστιομαστε. Σκεφτητε πως καναμε οταν μας ειπαν πως ενα τραγουδι ηταν καλυτερο απο καποια αλλα τραγουδια. και μιλαμε για τραγουδια.

Οπως θεωρω φυσικο να κατσουμε και να δουμε ενα αγωνα ποδοσφαιρου Ελλαδας - Τουρκιας που ειναι 11 εναντιων 11 και προσπαθουν να αποδειξουν την ανωτεροτητα της δικης τους πλευρας το ιδιο φυσικο να βλεπω αναλογη προσπαθεια 10 εναντιον 10.

Νομιζω ολο το πακετο,Τοπια , παραγωγη, αγωνισματα ειναι ψυχαγωγικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πριν έρθει στην Ελλάδα το Μπιγκ Μπράδερ είχα ακούσει για το σάλο που είχε ξεσπάσει στην Αμερική.Έτσι πως περιέγραφαν το παιχνίδι μου φάνηκε ενδιαφέρον να βλέπεις την καθημερινότητα μιας παρέας νέων ανθρώπων.
Όταν όμως ξεκίνησε απογοητεύτηκα και ξενέρωσα.
Δεν μπορώ να δεχτώ ότι αυτοί οι άνθρωποι αποτελούν χαρακτηριστικό δείγμα της γενιάς μου ή εν πάσι περιπτώσι της νεολαίας.Αστοιχείωτοι και άεργοι επι το πλήστον, αμπελοφιλοσοφούν όλη μέρα και εκφράζουν γνώμη επι παντός επιστητού ως ειδήμονες περιμένοντας να θεοποιηθούν για τα λίγα λεπτά δημοσιότητας που τους αντιστοιχούν.
Είμαι σίγουρη πως υπάρχουν πολύ αξιόλογα νέα άτομα που θα άξιζε να ακουστει η αποψη τους στο γυαλί και να παρουσιαστεί η προσωπικότητα τους.Όμως αυτά τα άτομα δυστυχώς (ή ευτυχώς) είναι απασχολημένα σπουδάζοντας,δουλεύοντας ή κάνοντας οικογένεια και έτσι δεν έχουν χρόνο για τηλεριάλιτι.
Αν τα κριτήρια επιλογής παιχτών ήταν κάπως διαφορετικά ίσως τα ριάλιτι να ήταν πραγματικά ψυχαγωγικά, ίσως (ίσως λέω) να θύμιζαν και κάτι απο φιλαράκια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εμείς πάντως είχαμε πει με την παρέα μου να μας πέρναν όλους μέσα και να γράφαμε την παραγωγή και να παίζαμε όλη μέρα RPG.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πάντως το μόνο που καμιά φορά βλέπω είναι το dream show της Παρασκευής
me too...
Όλα τα παιδιά έχουν κάποια όνειρα και προσπαθούν με την καρδιά τους να τραγουδάνε καλά. Δεν τα καταφέρουν πάντα αλλά προτιμώ να δω το τρακ τους και την αγονία που είναι ανθρώπινα και αληθινά παρά άλλες βλακείες. Βασικά η τηλεόραση μου ανοίγει Tρίτη στης 9 να δω Λαζοπουλο και Παρασκευή στης 10 να δω Dream Show. Το μόνο κακό είναι ότι ζαλίζομαι όταν προσπαθώ να παρακολουθώ τον Μικρούτσικο. Βρε παιδιά τι πολυλογάς είναι αυτός ο άνθρωπος? Με κουράζει κάθε φορά….
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Εμείς πάντως είχαμε πει με την παρέα μου να μας πέρναν όλους μέσα και να γράφαμε την παραγωγή και να παίζαμε όλη μέρα RPG.
Τρελό LOL!!! :D:D:D
Να προσπαθεί η παραγωγή να σε κάνει να ψηφίσεις ποιος θα φύγει κι εσύ να λες:
- Άσε με τώρα, δε βλέπεις που παλεύω με τα fire trolls;
- Όχι, όχι με τα απλά βέλη. Θέλουν acid arrows τα trolls!! Ααααααααα!!!
- Go for the eyes Boo! Go for the eyes!!!

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φυσικά και είναι χαμένος χρόνος, είναι όλοι τους απαράδεχτοι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να γίνετε όλος αυτός ο πανικός με τα μεσημεριανά και τα κινητά με τους ψήφους, είναι όλα για χάρη του χρήματος και σίγουρα όχι αύτών που παίζουν άλλα αυτών που τα προβάλουν, πιστέυω ότι είναι πουλημένα παιχνίδια απο την αρχή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αυτός ο πανικός γίνεται για να πλουτίζουν κάποιοι, για να αποβλακώνεται ο κόσμος και να ξεχνάει τα πραγματικά προβλήματα και για να έχουν θέματα οι μεσημεριανές εκπομπές!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν βλέπω τίποτα απ'αυτά. Είχα ξεκινήσει να παρακολουθώ το bar παλιά επειδή μου είχε κινήσει την περιέργεια ο Νάιδας, τον θυμάστε ? :rofl: 'Εμεινε μόνο μία μέρα στο bar επειδή είχε προσωπικότητα. Αυτός και ετοιμοθάνατο σήκωνε απ'το κρεβάτι του πόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Βίαιο φαινόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top