Οι αγαπημένοι σας τηλεπαρουσιαστές/ρεπόρτερ

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εχετε κανέναν που συμπαθείτε και ξεχωρίζετε ; Εγώ ξεχωρίζω από γυναίκες την 'Ελλη Τριανταφύλλου και την Σία Κοσιώνη και από άντρες τον Γιώργο Τράγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
Την Αγγελική Νικολούλη. Τη θαυμάζω απεριόριστα για το ήθος της και τη διακριτικότητά της, δεν έχει καταχραστεί ποτέ ιστορία για τα νούμερα και βοήθησε στο να εξιχνιαστούν εγκλήματα που η αστυνομία είχε θάψει στα συρτάρια ή ήταν άχρηστη να λύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τον Σταυρο Θεοδωρακη!Πιστευω ειναι απτους λιγους δημοσιογραφους που κανουν σωστο και αξιοπρεπες ρεπορταζ!! Και τον Χαρδαβελα για την εκπομπη αθεατος κοσμος!~
Απο σατιρικες εκπομπες συμπαθω τον Κανακη και τον Γιωργο Μητσικωστα!

Αντιπαθω ολο το δελτιο ειδησεων του Mega ειδικα τον Καψη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αυτό το θέμα θα είχε τρομερές απαντήσεις αν γινόταν αυτή η ερώτηση τη δεκαετία του 80...τότε που ξεκινούσαν όλοι οι ρεπόρτερς το ελεύθερο ρεπορτάζ...αφού πλέον μπορούσε ο καθένας να εκφραστεί όπως θέλει....
Χαρδαβέλλας-Λιάνης-Δημαράς με την εκπομπή Ρεπόρτερς που είχε και χαρακτηριστική μουσική.....
Μουσικό σήμα

Αφού σε ξεσήκωνε τόσο, που ήταν ετοιμος κάποιος να πάρει τη βούρτσα που χτενίζεται και να την κάνει μικρόφωνο....
Και μην πει κανείς ότι δεν τους έβλεπε θα ήταν ψέμα.... μετά ήρθε ο καιρός ο ένας ασχολήθηκε με τα ΑΤΙΑ, ο άλλος Υπουργός λόγω ξαδέρφης και ο Τρίτος πήγε για Νομάρχης...χάθηκε η μπάλα....

Από αυτούς που πέρασαν κατα καιρούς λοιπόν από την τηλεόραση εμένα μου άρεσαν οι εκπομπές της Έλενας Ακρίτα,
όπως η εκπομπή.....
Φώτα πορείας


Έξυπνη, γρήγορη ροή συνέντευξης....
Άλλωστε μου άρεσαν και τα χιουμοριστικά κείμενα στον Ταχυδρόμο που έγραφε τη δεκαετία του 80 ..... σαν αύρα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα, αλλά ο λόγος της ήταν πάντα πολύ ιδιαιτερος και έξυπνος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Στέφανος Χίος - Γιατι τα λεει εξω απο τα δοντια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top