Photoshop

Psychologist_1

Νεοφερμένος

Ο Psychologist_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα σας .επιθυμω να βάλω τον εαυτό μου σε μια φωτογραφία που τράβηξα σε μια συναυλία. Γνωρίζετε αν γίνεται να κάνω Photoshop σε κάποιο κατάστημα φωτογραφίας και Πόσο θα κοστίσει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Nτροπή βρε!

Κοίτα λογικά δεν θα πάρουν πολλά *λογικά, μα αν ακούσεις τίποτε εξωφρενικό στείλε μου ένα πμ μπας και γίνεται άμεσα.
Δεν είμαι επαγγελματίας φωτοσοπάς αλλά το έχω δουλέψει αρκετές ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:give_rose:εδώ φωτογραφίες πας να βγάλεις για διαβατήριο και την χρεώνουν 7 ευρώ το photoshop θα το χρεώνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Πήγαινε σε κάποιο βιβλιοπωλείο/φωτοτυπαδικο που κάνουν επεξεργασίες σε εικόνες και θα σου πουν. Αλλιως είμαστε και εμεις εδώ :redface: (Μήπως να γίνω επαγγελματίες φωτοσοπ-ου; :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist_1

Νεοφερμένος

Ο Psychologist_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Cookie master θα το έχω υπόψη μου .ντροπή Γιατί? Λες να έχει Καλή ανάλυση η φωτογραφία,?η συναυλία χθες ήταν στο Χατζηγιάννη καμένα βούρλα βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Παιδιά μου, μπορεί κάποιος να αφαιρέσει με χρήση photoshop το background σε αυτή την εικόνα; :)
Δοκίμασα το magic selection tool του photoshop, αλλά πιάνει και τον γάτο!

Σκεφτόμουν ότι αν δεν φαίνεται καλά, να βάλω και μια λάμψη στο περίγραμμα για να δέσει.

ΥΓ: Θα χρησιμοποιηθεί για να τυπωθεί σε θήκη κινητού, από την ιδιοκτήτριά του!
46763288_10212648748109076_6584051445903917056_o.jpg
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Παιδιά μου, μπορεί κάποιος να αφαιρέσει με χρήση photoshop το background σε αυτή την εικόνα; :)
Δοκίμασα το magic selection tool του photoshop, αλλά πιάνει και τον γάτο!

Σκεφτόμουν ότι αν δεν φαίνεται καλά, να βάλω και μια λάμψη στο περίγραμμα για να δέσει.

ΥΓ: Θα χρησιμοποιηθεί για να τυπωθεί σε θήκη κινητού, από την ιδιοκτήτριά του!
View attachment 71518

Δοκίμασε να επιλέξεις την γάτα τότε αντί του περιβάλλοντος και να κάνεις inverse selection,θα είναι πιο εύκολο έτσι;).
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top