Πόσο εύκολα δοκιμάζετε νέες γεύσεις;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πρέπει λίγο η εμφάνιση να με τραβάει & η μυρωδιά, αλλά κατά τα άλλα δεν μπορώ να πω ότι δεν δοκιμάζω...Όμως προτιμώ κυρίως τις οικείες γεύσεις. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgaveLie

Νεοφερμένος

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για να πω του στραβού το δίκιο σπάνια θα φάω κάτι που ξέρω ότι δεν θα μου αρέσει ακούγοντας τα υλικά του. Αν και γενικά αν με ελκύει η εμφάνιση ή η μυρωδιά συνήθως προχωράω στην δοκιμή. Το πρόβλημα είναι ότι αν μια γεύση δεν μου αρέσει μου κάθεται στο λαιμό για ώρες με αποτέλεσμα να εκνευρίζομαι απείρως! Γι'αυτό όταν έχω το περιθώριο βάζω τη μαμά μου να το δοκιμάσει πρώτη και μετά ρωτάω :"θα μου αρέσει?" ε και πράττω ανάλογα με την απάντηση....:whistle: Παρ'όλα αυτά όταν βρέθηκα μόνη μου στην Αυστρία δοκίμασα τα πάντα αν και γύρισα 2 κιλά λιγότερη μετά από 1 εβδομάδα γιατί η κουζίνα τους είναι απαίσια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angels wings

Νεοφερμένος

Η angels wings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γενικα .δοκιμαζω σχετικα ευκολα διαφορα φαγητα....αυτα ομως που δεν προκειται να δοκιμασω ειναι αυτα που περιεχουν νεκρα εντομα κλπ κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
γενικα .δοκιμαζω σχετικα ευκολα διαφορα φαγητα....αυτα ομως που δεν προκειται να δοκιμασω ειναι αυτα που περιεχουν νεκρα εντομα κλπ κλπ...
Όπως; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incendioo

Νεοφερμένος

Ο Incendioo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ από τότε που έγινα 13 και μπορούσα να βγαίνω χωρίς συνοδεία...ότι μου κινούσε την προσοχή...το δοκίμαζα...
Μέσα στα όρια φυσικά...αλλά γενικά...ναι..:) Εύκολα δοκιμάζω νέα πράγματα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
δεν δοκιμαζω ευκολα νεες γευσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πολυ ευκολα αρκει να μου κινησει κατι το ενδιαφερον,ειτε οσον αφορα το χρωμα ,ειτε τη μυρωδια,γενικα θελω να τα δοκιμαζω ολα,ακομα και τους πιο ακυρους συνδυασμους.Εχω δοκιμασει πολλα ακυρα,αλλα μ αρεσαν και αλλα οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αρκεί να ξέρω τι περιέχει, αν δεν ξέρω και απλώς μου δίνουν να δοκιμάσω, δεν το βάζω στο στόμα μου με τίποτα.
Είμαι λίγο δύσκολος σε θέματα διατροφής.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελευταία έχω αλλάξει τραγικά σε αυτό το θέμα και τρώω φαγητά που δεν έτρωγα!
Είμαι περήφανη! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
σπανια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα θα έλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
κυριο κριτηριο για να δοκιμασεις να φας κατι ειναι η εμφανιση...αμα σε προδιαθετει εμφανισιακα να το φας καλως..αν οχι..βεβαια δεν ειναι μονο αυτο..πρεπει να ξερεις αν ειναι καλης ποιοτητας..για παραδειγμα στα γλυκα προσωπικα πλεον δεν μ αρεσουν καθολου ορισμενα που ειναι σαν σαπουνια.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
κυριο κριτηριο για να δοκιμασεις να φας κατι ειναι η εμφανιση...

Για μένα το βασικότερο ρόλο έχει η όσφρηση, αν κάτι μου μυρίσει ωραία παθαίνω σοκ, είτε αφορά φαγητό είτε άνδρα.:redface:

Αν λοιπόν μου μυρίσει ωραία σίγουρα θα το δοκιμάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ να δοκιμαζω καινουργιες γευσεις...βαριεμαι συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μου αρεσει πολυ να δοκιμαζω καινουργιες γευσεις...βαριεμαι συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!! :)
Good for you,bad for your boyfriend.
Δεν έχω πρόβλημα με νέες γεύσεις αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μπαα.. δύσκολα να δοκιμάσω κάτι καινούριο :/:

A και βασική προυπόθεση για να δοκιμάσω ένα φαγητό είναι να ξέρω τι έχει μέσα... αλλιώς δεν το βάζω στο στόμα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis

Νεοφερμένος

Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εύκολα, μου αρέσει σαν ιδέα και το εφαρμόζω,μερικές φορές δεν μου αρέσουν τα φαγητά αλλά if you never try you'll never know.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι, υπό προυποθέσεις:
1) Να ξέρω τα συστατικά του και να τα τρώω
2) Να είναι όμορφο
3) Να μυρίζει ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εξαρτάται για τι πράγμα μιλάμε :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top