Λήξη του λογαριασμού του OTE

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ξέρει κανείς σε πόσο διάστημα από όταν έχει λήξει ο λογαριασμός, σου κόβουν τις εισερχόμενες κλήσεις στο σταθερό;




.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
aggelos παρακαλείσαι να μην χρησιμοποιείς ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Στη γλώσσα του ιντερνετ σημαίνουν οτι φωνάζεις και απαγορεύονται στο e-steki.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επισης να αποφευγεις τους γενικολογους τιτλος ...

Τελος ... Νομιζω μετα απο 6 μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Επισης να αποφευγεις τους γενικολογους τιτλος ...

Τελος ... Νομιζω μετα απο 6 μηνες!

Μετα απο 15 μερες απο την ληξη του λογ/μου (και αν ειναι πανω απο 59?) κοβουν τις εξερχομενες. Μετα απο 6 μηνες σου κοβουν τελειως τη γραμμη (οριστικη διακοπη), τωρα ποτε ακριβως σου κοβουν και τις εισερχομενες...χμ...δεν ειμαι σιγουρος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Μετα απο 15 μερες απο την ληξη του λογ/μου (και αν ειναι πανω απο 59?) κοβουν τις εξερχομενες. Μετα απο 6 μηνες σου κοβουν τελειως τη γραμμη (οριστικη διακοπη), τωρα ποτε ακριβως σου κοβουν και τις εισερχομενες...χμ...δεν ειμαι σιγουρος. :redface:


Οι εισερχομενες δεν κοβονται (:confused:) παρα μονο με την οριστικη διακοπη της γραμμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι οτι σου κοβουν και τις εισερχομενες και μετα απο αυτο σου κοβουν και την γραμμη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω θυμαμαι οτι σου κοβουν και τις εισερχομενες και μετα απο αυτο σου κοβουν και την γραμμη ...

προφανώς, γιατί το ανάποδο δεν έχει νόημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ναι, πάντως εμένα μου κόβουν τις εξερχόμενες 2-3 μέρες αφού λήξει ο λογαριασμός! :mad: Πάλι καλά δλδ. που δεν το κόβουν και κατευθείαν!:mad: Για να παίρνουν τέλη επανασύνδεσης οι μ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top