Αντίο Παντελή Παντελίδη

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Ιατροδικαστής: «Άλλο ένα ποτό και θα πέθαινε»

Σε κατάσταση βαριάς μέθης, οριακά από πλήρη αδρανοποίηση του αναπνευστικού συστήματος, φέρεται ότι ήταν ο Παντελής Παντελίδης, όταν το τζιπ βρισκόταν στη στροφή του θανάτου.
Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες από τις τοξολογικές εξετάσεις, ο άτυχος 32χρονος είχε καταναλώσει πάνω από 11-12 "δυνατά" ποτά, δηλαδή πάνω από ένα μπουκάλι.
Η τιμή των 2,72 γραμμαρίων αλκοόλ ανά λίτρο αίματος (περιλαμβάνει και τις ιστολογικές εξετάσεις, που ήταν 1,5 γρ) θεωρείται από τις υψηλότερες, αφού, σύμφωνα με τους ειδικούς, στα 3 γραμμάρια ανά λίτρο προκαλείται αδρανοποίηση του αναπνευστικού και επέρχεται ο θάνατος.
"Στο αίμα του άτυχου τραγουδιστή βρέθηκε πενταπλάσια ποσότητα αλκοόλ από το όριο, που είναι 0,5 γραμμάρια ανά λίτρο αίματος. Αυτό σημαίνει ότι είχε καταναλώσει πάνω από 11-12 σκληρά ποτά τύπου ουίσκι, βότκα, ρούμι, τεκίλα και ήταν σε ημιλιπόθυμη κατάσταση" είπε στην "Εspreso" ο πρόεδρος της Ελληνικής Ιατροδικαστικής Εταιρίας δρ Γρηγόρης Λέων.
Να σημειωθεί, ότι εάν κάποιος έχει ξεκινήσει να πίνει πριν από 12 ώρες, στις τοξικολογικές εξετάσεις έχει εξαφανιστεί το 70% μέσω του μεταβολισμού. "Συνήθως στις τοξικολογικές εξετάσεις (αίμα-ούρα) εξετάζουμε το 30% του αλκοόλ, καθώς το 70% έχει μεταβολιστεί και έχει χαθεί. Το 2,72 λοιπόν αντιστοιχεί σε 11-12 σκληρά ποτά, αλλά μπορεί να είχε καταναλώσει παραπάνω γιατί δεν ξέρουμε τι ώρα ξεκίνησε την κατανάλωση" εξήγησε ο δρ. Λέων. Να σημειωθεί ότι αυτές οι τιμές αλκοόλ στον άνθρωπο προκαλούν απώλεια αντανακλαστικών και αισθήσεων έως και λιποθυμία.
Πηγή

Αφου λοιπον κανενας δεν μπορει να αμφισβητησει τις τοξικολογικες εξετασεις,καποιοι μιλουν για αλλον οδηγο.
ΟΚ...οποιος θεωρει λογικο να πιστευει τον δικηγορο της οικογενειας,οταν παιζονται τεραστια συμφεροντα,οπως αποζημιωσεις,ασφαλιστικες εταιριες και υστεροφημια και δεν θεωρει λογικο να πιστεψει ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ που τον απεγκλωβισαν,και τον απεγκλωβισαν ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ,να το κοιταξει αυτο το θεματακι με την λογικη του.
Και οποιος δεν καταλαβαινει οτι δεν εφταιγε η κακια ωρα ουτε ηταν ατυχια,αλλα οτι εφταιγε ο ιδιος...παλι να το κοιταξει.Πανηλιθια συμπεριφορα που φτανει και ξεπερναει την εγκληματικη.Μια εγκληματικη συμπεριφορα που κανουν πολλοι στην ελλαδα για αυτο και ειμαστε πρωτοι στα θανατηφορα τροχαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πηγή

Αφου λοιπον κανενας δεν μπορει να αμφισβητησει τις τοξικολογικες εξετασεις,καποιοι μιλουν για αλλον οδηγο.
ΟΚ...οποιος θεωρει λογικο να πιστευει τον δικηγορο της οικογενειας,οταν παιζονται τεραστια συμφεροντα,οπως αποζημιωσεις,ασφαλιστικες εταιριες και υστεροφημια και δεν θεωρει λογικο να πιστεψει ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ που τον απεγκλωβισαν,και τον απεγκλωβισαν ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ,να το κοιταξει αυτο το θεματακι με την λογικη του.
Και οποιος δεν καταλαβαινει οτι δεν εφταιγε η κακια ωρα ουτε ηταν ατυχια,αλλα οτι εφταιγε ο ιδιος...παλι να το κοιταξει.Πανηλιθια συμπεριφορα που φτανει και ξεπερναει την εγκληματικη.Μια εγκληματικη συμπεριφορα που κανουν πολλοι στην ελλαδα για αυτο και ειμαστε πρωτοι στα θανατηφορα τροχαια.
το ερώτημα είναι πως τον άφησαν και οι γυναίκες που ήταν μαζί του να οδηγήσει αλλά θα μου πεις αυτές ήταν καλύτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ δεν πιάνω γιατί να κατηγορούμε μόνο τον Παντελίδη για ασυνείδητο οδηγό (που ήταν) και δεν έφταιγε καμιά κακιά ώρα αν είχε πιει τόσο αλλά πρέπει να αγιοποιήσουν αυτές που ήταν μαζί του. Δεν είδαν πόσο ήπιε ή πως ήταν όταν έφευγαν; Πως σκατά αφήνεις άνθρωπο σε τέτοια κατάσταση να οδηγήσει και ακόμα χειρότερα πως μπαίνεις σε αμάξι με τέτοιο οδηγό; Ο Παντελίδης εντάξει δεν ήταν αθώος αλλά όχι ότι αυτές δεν έχουν ευθύνη στο τι πάθανε. Και εμένα με έχει πάει σπίτι μου άτομο που ήπιε αλλά αν σντούκαρε σε καμιά κολώνα και πάθαινα τίποτα θα είχα και γω ευθύνη σε αυτό.
Γενικά ευτυχώς που δεν πέσαν σε κανέναν άσχετο που απλά οδηγούσε στον δρόμο ή ήταν πεζός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγώ δεν πιάνω γιατί να κατηγορούμε μόνο τον Παντελίδη για ασυνείδητο οδηγό (που ήταν) και δεν έφταιγε καμιά κακιά ώρα αν είχε πιει τόσο αλλά πρέπει να αγιοποιήσουν αυτές που ήταν μαζί του. Δεν είδαν πόσο ήπιε ή πως ήταν όταν έφευγαν; Πως σκατά αφήνεις άνθρωπο σε τέτοια κατάσταση να οδηγήσει και ακόμα χειρότερα πως μπαίνεις σε αμάξι με τέτοιο οδηγό; Ο Παντελίδης εντάξει δεν ήταν αθώος αλλά όχι ότι αυτές δεν έχουν ευθύνη στο τι πάθανε. Και εμένα με έχει πάει σπίτι μου άτομο που ήπιε αλλά αν σντούκαρε σε καμιά κολώνα και πάθαινα τίποτα θα είχα και γω ευθύνη σε αυτό.
Γενικά ευτυχώς που δεν πέσαν σε κανέναν άσχετο που απλά οδηγούσε στον δρόμο ή ήταν πεζός.

Μπορεί και οι ίδιες να ήταν σε παρόμοια ή χειρότερη κατάσταση, και πάνω στο κέφι που θα είχαν προηγουμένως, πιθανώς δε θα σκέφτηκαν να μη γυρίσουν μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπορεί και οι ίδιες να ήταν σε παρόμοια ή χειρότερη κατάσταση, και πάνω στο κέφι που θα είχαν προηγουμένως, πιθανώς δε θα σκέφτηκαν να μη γυρίσουν μαζί του.
Άρα να μη βάζουμε φωτοστέφανο στην μία μεριά και την άλλη να την κράζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Όχι, σίγουρα και οι κοπέλες έχουν το δικό τους μερίδιο ευθύνης, εφόσον τα πράγματα (φαίνεται ότι) είχαν μια συγκεκριμένη εξέλιξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γελοια η οικογενεια του Παντελιδη που προσπαθει να πιαστει απο καποια θεωρια συνομωσιας για να τσεπωσει την ασφαλεια. Λες και ηταν ξερω γω κανας πρακτορας της MI6 ο Παντελιδης και καποιοι ηθελαν να τον βγαλουν απο τη μεση.

Και δν ηταν αδικος ο θανατος του. Αδικο θανατο εγω θεωρω να ερθει και να πεσει καποιος πανω σου απο το αντιθετο ρευμα. Οχι το να σκοτωθεις οταν οδηγεις ξημερωματα στα ορια της λυποθιμιας. Καθε μερα χανονται ατομα ΑΔΙΚΑ. Αλλα στα αρχιδια μας, αφου δεν ειναι μπουζουξηδες. Τον μπουζουξη ομως να τον θρηνησουμε περισσοτερο κι απο ο,τι θρηνησαν οι Βορειοκορεατες τον Κιμ-Ιλ-Σουνγκ.

Πηγή

Αφου λοιπον κανενας δεν μπορει να αμφισβητησει τις τοξικολογικες εξετασεις,καποιοι μιλουν για αλλον οδηγο.
ΟΚ...οποιος θεωρει λογικο να πιστευει τον δικηγορο της οικογενειας,οταν παιζονται τεραστια συμφεροντα,οπως αποζημιωσεις,ασφαλιστικες εταιριες και υστεροφημια και δεν θεωρει λογικο να πιστεψει ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ που τον απεγκλωβισαν,και τον απεγκλωβισαν ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ,να το κοιταξει αυτο το θεματακι με την λογικη του.
Και οποιος δεν καταλαβαινει οτι δεν εφταιγε η κακια ωρα ουτε ηταν ατυχια,αλλα οτι εφταιγε ο ιδιος...παλι να το κοιταξει.Πανηλιθια συμπεριφορα που φτανει και ξεπερναει την εγκληματικη.Μια εγκληματικη συμπεριφορα που κανουν πολλοι στην ελλαδα για αυτο και ειμαστε πρωτοι στα θανατηφορα τροχαια.

Εγω παλι πιστευω Μακελειο οτι τον εφαγε η Mercedes. :P

Εγώ δεν πιάνω γιατί να κατηγορούμε μόνο τον Παντελίδη για ασυνείδητο οδηγό (που ήταν) και δεν έφταιγε καμιά κακιά ώρα αν είχε πιει τόσο αλλά πρέπει να αγιοποιήσουν αυτές που ήταν μαζί του. Δεν είδαν πόσο ήπιε ή πως ήταν όταν έφευγαν; Πως σκατά αφήνεις άνθρωπο σε τέτοια κατάσταση να οδηγήσει και ακόμα χειρότερα πως μπαίνεις σε αμάξι με τέτοιο οδηγό; Ο Παντελίδης εντάξει δεν ήταν αθώος αλλά όχι ότι αυτές δεν έχουν ευθύνη στο τι πάθανε. Και εμένα με έχει πάει σπίτι μου άτομο που ήπιε αλλά αν σντούκαρε σε καμιά κολώνα και πάθαινα τίποτα θα είχα και γω ευθύνη σε αυτό.
Γενικά ευτυχώς που δεν πέσαν σε κανέναν άσχετο που απλά οδηγούσε στον δρόμο ή ήταν πεζός.

Εχουν ευθυνη, ομως στο τελος της ημερας, την ευθυνη για το ατυχημα την εχει αυτος που οδηγει. Αυτος θα ειναι παντα ο κατηγορουμενος για ο,τι κι αν γινει, αν αυτος που ησουν στο αυτοκινητο του τρακαρε και εσυ παθαινες κατι, ποιον νομιζεις θα κατηγορουσαν; Τον οδηγο ή εσενα που μπηκες εν γνωσει σου στο αυτοκινητο; Κατι μου λεει τον οδηγο.

Ο Παντελιδης θα μπορουσε ανετα να ειχε σκοτωσει καποιον ακομα τελειως αφταιγο, στο κατω κατω αυτος ηπιε, αυτος τρακαρε, αυτος σκοτωθηκε. Ενηλικας ηταν, υπευθυνος για τις επιλογες του. Το ασχημο θα ηταν να εχει παρει μαζι του στον ταφο καποιον αθωο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και δν ηταν αδικος ο θανατος του. Αδικο θανατο εγω θεωρω να ερθει και να πεσει καποιος πανω σου απο το αντιθετο ρευμα. Οχι το να σκοτωθεις οταν οδηγεις ξημερωματα στα ορια της λυποθιμιας. Καθε μερα χανονται ατομα ΑΔΙΚΑ. Αλλα στα αρχιδια μας, αφου δεν ειναι μπουζουξηδες. Τον μπουζουξη ομως να τον θρηνησουμε περισσοτερο κι απο ο,τι θρηνησαν οι Βορειοκορεατες τον Κιμ-Ιλ-Σουνγκ.
Άδικο δεν το λες αφού οδηγούσε κουρούμπελο αλλά μην αρχίσουμε πάλι για το ποιος στεναχωριέται για ποιον. Τα είπαμε πιο πάνω. :/:

Εχουν ευθυνη, ομως στο τελος της ημερας, την ευθυνη για το ατυχημα την εχει αυτος που οδηγει. Αυτος θα ειναι παντα ο κατηγορουμενος για ο,τι κι αν γινει, αν αυτος που ησουν στο αυτοκινητο του τρακαρε και εσυ παθαινες κατι, ποιον νομιζεις θα κατηγορουσαν; Τον οδηγο ή εσενα που μπηκες εν γνωσει σου στο αυτοκινητο; Κατι μου λεει τον οδηγο.

Ο Παντελιδης θα μπορουσε ανετα να ειχε σκοτωσει καποιον ακομα τελειως αφταιγο, στο κατω κατω αυτος ηπιε, αυτος τρακαρε, αυτος σκοτωθηκε. Ενηλικας ηταν, υπευθυνος για τις επιλογες του. Το ασχημο θα ηταν να εχει παρει μαζι του στον ταφο καποιον αθωο.
Ναι δεν λέω είχε και αυτός ευθύνη προφανώς αφού οδηγούσε αλλά όπως είπες ήταν όλοι ενήλικες στο αμάξι και ο καθένας έκανε τις επιλογές του, ο Παντελίδης να οδηγήσει μεθυσμένος και αυτές να μπουν σε αμάξι με αυτόν τον οδηγό. Δεν είναι ότι πήγαιναν με άλλο αμάξι και τις τράκαρε (δηλαδή να ήταν άσχετες) απλά εκείνη την ώρα. Δεν έχει να κάνει ποιον θα κατηγορίσεις στο τέλος ο καθένας κάνει τις επιλογές του και ζει με αυτές, για μένα έχουν ίσο μερίδιο ευθύνης όσο θα είχε ο καθένας μας αν το έκανε αυτό.
Είναι κρίμα όπως και να χει γιατί κάθε μέρα χάνεται κόσμος με κάτι τέτοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Αλλα στα αρχιδια μας, αφου δεν ειναι μπουζουξηδες. Τον μπουζουξη ομως να τον θρηνησουμε περισσοτερο κι απο ο,τι θρηνησαν οι Βορειοκορεατες τον Κιμ-Ιλ-Σουνγκ.
Ειναι σαφως θεμα κοινωνικου βεληνεκους.

Θρηνεις αναλογα με την "κοινωνικη βαρυτητα" του θανοντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
"Θρηνεις". Στην πραγματικοτητα δεν σου καιγεται καρφι, η ζωη σου δεν επηρεαζεται ουτε στο ελαχιστο επειδη σκοτωθηκε ο Παντελιδης ή ο καθε Παντελιδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
"Θρηνεις". Στην πραγματικοτητα δεν σου καιγεται καρφι, η ζωη σου δεν επηρεαζεται ουτε στο ελαχιστο επειδη σκοτωθηκε ο Παντελιδης ή ο καθε Παντελιδης.
Κι εμένα δεν επηρεάστηκε στο ελάχιστο η ζωή μου όταν πέθανε ο παππούς μου, αλλά μια χαρά θρήνησα.

Δεν θρηνούμε μόνο όταν επηρεάζεται η καθημερινότητά μας αλλά και για άλλους λόγους π.χ. για αυτό που συμβολίζει ο πεθαμένος ή για αυτά που μας θυμίζει κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά τόσες βδομάδες μετά και επιβιώνει το θέμα για έναν βλαχοκάγκουρα που τραγουδούσε σκυλάδικα ξέρω γω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
ναι παιζει, ο εγγεφαλος κανει ανοχη στο αλκοολ.

1.5γρ/λ για σενα και μενα δεν μπορουμε να σταθουμε στα ποδια μας, ενας αλκοολικος χρειαζεται τοσο για να μπορει απλα να μεινει ορθιος.

Αυτό που λες (η ανοχή στο αλκοόλ) ισχύει μόνο στις μικρές ποσότητες κατανάλωσης. Άμα είσαι στουπί, είσαι στουπί. Δεν υπάρχει άνθρωπος που μετά από σημαντική κατανάλωση αλκοόλ μπορεί να οδηγήσει με ασφάλεια, να αντιδράσει γρήγορα και σωστά σε ένα εμπόδιο, να πατήσει φρένο όταν και όπως πρέπει για να μην φύγει από το δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος εδώ μέσα που χάρηκε βρε παιδιά όταν έμαθε το πως πέθανε??:P
Στην τελική καλά να πάθει...Το ξερό του το κεφάλι και η βλακεία που τον έδερνε!;)

Ακούς εκεί να το γεγονός ότι οδηγούσε στουπί και εμείς να το είχαμε κάνει ολόκληρο θέμα και ακόμη να ασχολούμαστε, είχε βρεθεί τόσο αλκοόλ μέσα του που λίγα ποτηράκια ακόμη να είχε πιεί θα είχε μείνει στον τόπο...Αυτός θα μπορούσε άνετα να είχε παραμαζέψει καμιά δεκαριά ανθρώπους προτού σκοτωθεί και ο ίδιος αλλά και πάλι ποιός θα νοιάζονταν, θα συγκρίνονταν ο θάνατος δέκα άσημων ασήμαντων κοινών θνητών μπορστά στον θάνατου του παντελίδη?? Μπαα ούτε για μονόστηλο σε τοπική εφημερίδα δεν θα έκαναν...

Αυτά παθαίνει όποιος το έχει όνειρο να γίνει πειρατής της ασφάλτου!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:eek:
δε θα χαιρόμαστε κιόλας που πέθανε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ωχ, δεν εξαφανίστηκε το είδος :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Γιώργος Θεοφάνους – «Είδα τη μάνα του Παντελίδη πάνω από το μνήμα να καταριέται εμένα και τα παιδιά μου»

Να πούμε ότι ο αδελφός του πατάει στα χνάρια του και έχει ξεκινήσει να κάνει κι αυτός καριέρα (νομίζω με παρόμοια τραγούδια και η φωνή σχεδόν καρμπόν). Τον πέτυχα επίσης να φωτογραφίζεται με άτομα της showbiz. Μακάρι να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα και να γίνει κι αυτός διάσημος.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Γιώργος Θεοφάνους – «Είδα τη μάνα του Παντελίδη πάνω από το μνήμα να καταριέται εμένα και τα παιδιά μου»

Να πούμε ότι ο αδελφός του πατάει στα χνάρια του και έχει ξεκινήσει να κάνει κι αυτός καριέρα (νομίζω με παρόμοια τραγούδια και η φωνή σχεδόν καρμπόν). Τον πέτυχα επίσης να φωτογραφίζεται με άτομα της showbiz. Μακάρι να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα και να γίνει κι αυτός διάσημος.
Γιατί τι τους έκανε ο Θεοφάνους??
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί τι τους έκανε ο Θεοφάνους??
η γνωστη ιστορια λιγο πριν σκοτωθει για το τραγουδι που ειχε βγαλει και αφορουσε τα κατεχομενα ...
Ειχαν ενοχλεθει πολλοι που εζησαν τον πολεμο του 74 ..
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Η οικογένεια Παντελίδη είναι απαράδεκτη. Κατηγόρησε μια αθώα για τον θάνατο του Παντελίδη. Ευτυχώς γι αυτούς το political correctness κίνημα δεν υπήρχε τότε να τους κλείσει το στόμα με "δημοκρατικό" τρόπο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top