Αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα μας...Μπορούν να αλλάξουν;

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Εισαι και λιγο ... οργισμένη. Οπως φαινεται στην φωτο =D


Χαχαχαχα είμαι και λίγο γουρούνα όπως φαίνεται στη φωτο:loltooth:

Αυτό το avatar το λατρεύω.<3 Είναι μεν θυμωμένο, αλλά τόσο υπέροχα χαριτωμένο!:D

Ειδες τι γίνεται άμα σε επισκέπτονται πιτσιρίκια συχνά;
Το να βλέπω peppa pig 1 ώρα non stop πέρασε στο υποσυνείδητο μου και όταν Έκανα εγγραφή εδώ δεν το πολύ σκέφτηκα λέω “ ας βάλω αυτό» για avatar :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μα μου αρέσουν και τα γουρουνάκια. Για όσους δεν το ξέρουν, έχουν υψηλό δείκτη ευφυίας και υψηλές επιδόσεις σε...χμ... άλλο θέμα.
Κι ας έρχομαι σε σύγκρουση με τον εαυτό μου, καθότι μου αρέσουν και να τα γεύομαι.:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
και υψηλές επιδόσεις σε...χμ... άλλο θέμα.



sthn ιστοσυμβατότητα μοσχευμάτων με τον άνθρωπο; Όντως, μέχρι πρότινος οι χοιρινές καρδιακές βαλβίδες έκαναν στράκες.
Αλλά έχει στατιστικοποιήσει κανείς τις απαντήσεις; Η νευρικότητα, η τσαντίλα και η οργή παίζουν εξαιρετικά συχνά

κΑΙ εγω τέτοια φάτσα εχω οταν μου τρώνε το μπιφτέκι μου. :/
η όταν η Χιμ υπεραμύνεται ιντροβέρτηδων :loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Θεωρώ πως, όλα τα στοιχεία ενός χαρακτήρα, συνθέτουν μιαν αληθινή προσωπικότητα. Από το αρνητικό, υπεισέρχεται ο κίνδυνος να μεταπηδήσουμε στο "τοξικό", που το ακούω συχνά τελευταία και, στην τελική, να απομονώσουμε κάποιον/α. Σίγουρα, όμως, αλλάζουν. Χρειάζεται εκπαίδευση, προσωπική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αρνητικά χαρακτηριστικά του χαρακτήρα μου είναι υπεραναλύω καταστάσεις, είμαι τρομερά ευαίσθητη και με καθιστά επιρρεπής στο πραγματικό, τρομερή ευσιγκινησία, άγχος ,τρομερή τελειομανία .... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top