Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,490 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,909 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:47, 02-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Έχει τόση πλάκα που οι ηλικιωμένοι που ψήφισαν τον Κούλη έχουν απογοητευτεί γιατί λέει είχε υποσχεθεί οτι θα κλείσει τα σύνορα και δεν το έκανε. Μα καλά, πού ζούν αυτοί οι άνθρωποι; Σοβαρά τώρα, τί πίστευαν ή ήλπιζαν οτι θα κάνει;

Όχι θα σου πω εγώ γιατί τον ψήφισαν:Βαρέθηκαν να τους λέει ο Τσιπρας Go back Merkel και θα σκίσω τα μνημόνια όποτε σου λένε τι έχω να χάσω;Έτσι κι αλλιώς η Ελλάδα είναι τελειωμένη κατάσταση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 02-12-19 στις 20:06.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DI-hcoac

Νεοφερμένος

Ο DI-hcoac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O DI-hcoac έγραψε: στις 20:38, 02-12-19:

Ο Κυριάκος είναι αυτός που ζητησε την απομάκρυνση του Δ.Μανιάτη σύμφωνα με τα δημοσιεύματα και όχι μόνο.
Επομένως ένας άνθρωπος που παρακολουθεί την επικαιρότητα ανεξάρτητου ηλικίας όφειλε να ξέρει τι πρεσβεύει ο Κυριάκος και το κόμμα του που δεν είναι η παλία Ν.Δ. αφού απαρτίζεται από αρκετούς βουλευτές που καμία σχέση έχουν με τον χώρο και καμία σχέση με την πολιτική.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες