Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,488 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταναστευτικό - προσφυγικό ζήτημα

Fast (Θεόδωρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,206 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 21:23, 04-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Μαυρίκιος
Οι Ρωμαίοι κατάγονται σε μεγάλο βαθμό από προ-Έλληνες όπως και Τρώες

https://www.sciencedaily.com/releases/2019/11/191107160611.htm

Μέχρι το Imperium ήταν σαφέστατα δυτικοευρωπαίοι, τα γονίδια τους άνοικαν κατά κόρον στο r1b όπως συμβαίνει τώρα στις δυτικές χώρες τις Ευρώπης. Το δέρμα τους ήταν λευκό και τα μαλλιά τους ξανθά σαν των αρχαίων ελλήνων.
Αρχική Δημοσίευση από paskmak
Το ρε να το λες στους γνωστούς σου( ξερεις σε ποιους).
Μαν σου χω καταρρίψει τόσες μπουρδολογίες και σε πειράζει το ρε;
Δεν μπορεί να συνεχιστεί η κουβεντα αν δεν μπορείς να παραδεχτείς τα προφανή. Όλοι ευρωπαίοι μοιράζονται λιγο-πολυ τους ίδιους προγόνους, όποτε και οι λαοί έχουν τις αντίστοιχες γενετικές ομοιότητες. Με τα παραπάνω αποδεικνύεις ότι οι ευρωπαίοι ειναι... ευρωπαίοι.
Οι περισσότεροι ευρωπαίοι στη δυτική και βόρεια ευρώπη μοιράζονται τους ίδιους προγόνους. Στην Ελλάδα μοιραζόμαστε τους ίδιους προγόνους με ανατολιτές και νοτιοιταλούς. Η ανατολική ευρώπη αναλόγως προέρχεται από σλάβικα στην πλειοψηφεία. Τα 3 αυτά μεγάλα γκρουπς μοιράζονται τεράστειες πολιτισμικές ομοιότητες, όπως ακριβώς θα περίμενε κάποιος.
Οι γλωσσεσ και οι πολιτισμοί ακολουθούν και συνδέονται με τον τόπο γέννησης και ανατροφής, και λιγότερο με το αν κάποιος ειναι μαύρος ή κίτρινος.
Αδύνατο να μετρηθεί με την τωρινή (clumsy as fuck) μεθοδολογία και γι' αυτό πολλοί βιολόγοι θεωρούν το αντίθετο. Τώρα αν εσύ δεν έχεις γνωρίσει άτομα από την Ασία π.χ. που μεγάλωσαν στη Δύση για να δεις με τα μάτια σου τι αναταραχή δημιουργείται, δε μπορώ να κάνω κάτι.
Λίγη σημασια έχει αν κάποιος Ισπανός έχει 10% νορβηγικό , 5% σλαβικό και 2% αγγλικό DNA , δε παει να πει ούτε ότι ειναι «10% Νορβηγός» , ούτε «5% Σλάβος».
Καταρχάς ο ισπανός πιθανότερο είναι να είναι λίγο άραβας παρά αυτά, αλλά δεν έχει σημασία. Αυτό που λες είναι μια κενή πρόταση.
ε ατομικό επίπεδο, οι γενετικές αναλύσεις γι να αποδείξει κάποιος ότι ειναι ευρωπαίος ειναι για γελοίους που δεν έχουν τι να κάνουν Τα λεφτα τους .
Για πες μου πόσα άτομα έχεις δει που το έκαναν αυτό.

Η ευταξία και η εύρυθμη λειτουργία ενός κράτους συνάδει με μια ελεγχόμενη μετανάστευση- δεν διαφώνησα ποτέ σ αυτο-και δεν έχει σχεση με κανενα γενετικό προφιλ, αλλά με συμπεριφορά , νοοτροπία και πολιτισμό.
Ακραίο ιδεολογικό μπουρδολόγημα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,909 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:20, 05-12-19:

Κάποτε η Χιος ήταν ένα ήρεμο νησί.
https://www.protothema.gr/greece/art...aistinion/AMP/
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες