Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γυναίκες ...νοιώθετε κάπως όταν οι άντρες αφήνουν μούσι 2-3 ημερών ? Σας έλκει σεξουαλικά περισσότερο ένα αξύριστο ή ένα ξυρισμένο αντρικό πρόσωπο ? Και κάτι ακόμα. Ας υποθέσουμε ότι έχετε μια ομαδική συνάντηση (όχι επαγγελματική) με κάποιους που τους βλέπετε όλους για πρώτη φορά. Πώς θα σας φαινόταν αν ένας άντρας ερχόταν αξύριστος στη συνάντηση ? Θα το θεωρούσατε γυφτιά ή βρωμιά ? Θέλω δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προσωπικά έχω φετίχ με τα μουσάκια, συνεπώς ούτε το αξύριστο με χαλάει! (το αντίθετο θα έλεγα)

Σε επαγγελματικό μήτινγκ όμως πιθανόν να σχημάτιζα κακή εντύπωση, όχι από την άποψη της βρωμιάς ή της γυφτιάς, αλλά επειδή θα θεωρούσα πως ο άλλος δεν δίνει τόση πολύ σημασία στη δουλειά του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το ξυρισμένο πρόσωπο δεν πάει σε όλους.
του φίλου μου, ας πούμε, δεν του πάει καθόλου. είναι ανάλογα το πρόσωπο και τα χαρακτηριστικά του προσώπου.
δεν θεωρώ ότι κάποιος είναι γύφτος ή βρομιάρης εάν είναι αξύριστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
το ξυρισμένο πρόσωπο δεν πάει σε όλους.
του φίλου μου, ας πούμε, δεν του πάει καθόλου. είναι ανάλογα το πρόσωπο και τα χαρακτηριστικά του προσώπου.

'Εχει baby face αυτός ο φίλος σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ... τρελαίνομαι για αξύριστο... αυτό των 2-3 ημερών το λατρεύω...
Αλλά να του ταιριάζει του άλλου... Δεν πάει σε όλους...
Όσο για επαγγελματικό ραντεβού αν του ταίριαζε δεν νομίζω να με έκανε να σχηματίσω αρνητική άποψη... Το μόνο πρόβλημα θα ήταν αν του παραταίριαζε και από επαγγελματικό ραντεβού το γυρίσω σε ερωτικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το ξυρισμένο πρώοσωπο. Όχι όμως να φαίνεται λες και έκανε αποτρίχωση ή δεν έχει καθόλου τρίχες, να φαίνεται ξυρισμένος (ξέρετε που φαίνονται κάπως οι κομμένες τρίχες, όσο καλά κι αν ξυριστεί). Όσον αφορά το επαγγελματικό ραντεβού, εξαρτάται απο το επάγγελμα, την εταιρεία κλπ. Πχ σε μια επιχείρηση με 5 υπαλλήλους δεν θα μου κακοφαινόταν, σε μια πολυεθνική θα μου χτύπαγε "κάπως".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σήμερα ξυρίστηκε ο ιχλίμπεντιχ... και είχε ένα ΤΕΕΕΛΕΙΟ μουσάκι τριών ημερών, τονίζει ακριβώς αυτά που μου αρέσουν πάνω του!!! Γρρρρ!!! Άσε που τρελαίνομαι να βλέπω ότι έχει τρίχες στο πρόσωπο μεν, το οποίο μου κάνει λίγο "βαρβατίλα", αλλά είναι ξανθούλες πολλές, γιατί είναι το ευρωπαϊκό μου αγόρι!!

Από την άλλη, σήμερα είναι μαλακούλης και μυρίζου
ν απίθανα τα μαγουλάκια του, γιάμι...

Κοινώς, δε βλέπω γιατί να πάει για ξύρισμα, επειδή έχει μία κοινωνική περίσταση. Άποψη είναι αυτό, άλλοι έχουν μονίμως τριών ημερών!!


Ο πρώην μου, πάλι, ενώ δεν ήταν baby face, είχε στρογγυλό πρόσωπο και η έστω ελάχιστη αξυρισιά δεν του πήγαινε καθόλου μα καθόλου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Κοινώς, δε βλέπω γιατί να πάει για ξύρισμα, επειδή έχει μία κοινωνική περίσταση. Άποψη είναι αυτό, άλλοι έχουν μονίμως τριών ημερών!!
Πώς όμως να αφήσεις μούσι τριών ημερών όταν πρέπει να βγαίνεις έξω κάθε μέρα ? :D Θα το ξυρίσεις σήμερα και θα περιμένεις 3 μέρες για να βγεις απ'το σπίτι ? Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ξυρίζονται στεγνά διατηρώντας το σε ένα συγκεκριμένο μήκος.

[/quote]Ο πρώην μου, πάλι, ενώ δεν ήταν baby face, είχε στρογγυλό πρόσωπο και η έστω ελάχιστη αξυρισιά δεν του πήγαινε καθόλου μα καθόλου...![/quote]

ναι ? περίεργο, έχω ακούσει ότι ίσα ίσα, αυτοί με το παιδικό πρόσωπο πρέπει να μένουν αξύριστοι για να σπάει όλο αυτό το παιδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πώς όμως να αφήσεις μούσι τριών ημερών όταν πρέπει να βγαίνεις έξω κάθε μέρα ? :D Θα το ξυρίσεις σήμερα και θα περιμένεις 3 μέρες για να βγεις απ'το σπίτι ? Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ξυρίζονται στεγνά διατηρώντας το σε ένα συγκεκριμένο μήκος.
Ο πρώην μου, πάλι, ενώ δεν ήταν baby face, είχε στρογγυλό πρόσωπο και η έστω ελάχιστη αξυρισιά δεν του πήγαινε καθόλου μα καθόλου...![/quote]

ναι ? περίεργο, έχω ακούσει ότι ίσα ίσα, αυτοί με το παιδικό πρόσωπο πρέπει να μένουν αξύριστοι για να σπάει όλο αυτό το παιδικό.[/quote]

Αχ καλό μου είσαι και γκαβό... ;)

Ο πρώην μου δεν ήταν baby face!!! Η έμφαση ήταν στο στρογγυλό πρόσωπο.

Επίσης, αυτό για το πώς ξυρίζονται στεγνά, δεν το κατάλαβα.
Και τι εννοείς να βγαίνει κάθε μέρα;;;
Ε, πας στη δουλειά, κι απλά δεν είσαι τέλεια ξυρισμένος!! Σο γουάτ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πώς όμως να αφήσεις μούσι τριών ημερών όταν πρέπει να βγαίνεις έξω κάθε μέρα ? :D Θα το ξυρίσεις σήμερα και θα περιμένεις 3 μέρες για να βγεις απ'το σπίτι ? Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ξυρίζονται στεγνά διατηρώντας το σε ένα συγκεκριμένο μήκος.

Υπάρχουν ξυριστικές μηχανές που μπορείς να τα κόψεις σε συγκεκριμένο μήκος (μα καλά, άντρας είσαι, εγώ θα στα λέω; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αχ καλό μου είσαι και γκαβό... ;)

Ο πρώην μου δεν ήταν baby face!!! Η έμφαση ήαν στο στρογγυλό πρόσωπο.

:D:D χα χα , κατάλαβα. Οπότε πάει ή δεν πάει σε baby face το μούσι 3 ημερών ? Πείτε μου και με σκάσατε. Στεγνό ξύρισμα = χωρίς αφρό. Κάποιοι μου λένε ότι ξυρίζονται έτσι, γιατί πες ότι ξυριστείς σήμερα, αύριο θα'χει βγει τόσο λίγο που δεν θα φαίνεται 3 ημερών αλλά μιας ημέρας.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο πρώην μου, πάλι, είχε κάνει στεγνό ξύρισμα και είχαν βγει χάλια... καλύτερα μηχανή.

Όσο για το μωρουδίστικο πρόσωπο... γενικά μου αρέσει, αλλά μπορεί και να τύχει να μην πάει. Τι να λέμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Υπάρχουν ξυριστικές μηχανές που μπορείς να τα κόψεις σε συγκεκριμένο μήκος (μα καλά, άντρας είσαι, εγώ θα στα λέω; :P)

Χρησιμοποιώ πάντα το ίδιο μαραφέτι που χρησιμοποιούν όλοι οι άντρες για να ξυρίζονται ολοκληρωτικά. Από ειδικά μήκη, πλάτη και φάρδη δεν κατέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ πάντα το ίδιο μαραφέτι που χρησιμοποιούν όλοι οι άντρες για να ξυρίζονται ολοκληρωτικά. Από ειδικά μήκη, πλάτη και φάρδη δεν κατέχω.

Για να υπάρχουν και (τέτοιες) ξυριστικές μηχανές, μάλλον δεν χρησιμοποιείτε όλοι το ίδιο μαραφέτι. Εκτός αν πιστευεις οτι το χρησιμοποιούν οι γυναικες για να έχουν 3 ημερών γένια στα πόδια και τις μασχάλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Για να υπάρχουν και (τέτοιες) ξυριστικές μηχανές, μάλλον δεν χρησιμοποιείτε όλοι το ίδιο μαραφέτι. Εκτός αν πιστευεις οτι το χρησιμοποιούν οι γυναικες για να έχουν 3 ημερών γένια στα πόδια και τις μασχάλες :P

:clapup: νυστάζω και βαριέμαι και από αυτά εκτός site τα'χω χάσει γι'αυτό σήμερα ήταν κακή ιδέα να γράψω. Τώρα μόλις μου χύθηκε και ο καφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι μονίμως αξύριστος γιατί έτσι μου αρέσω περισσότερο.
Βέβαια όταν μακραίνουν τα παίρνω με το τρίμερ και έρχονται πάλι στο επιθυμητό μήκος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Προτιμω τις αξυρισιες απο το τελεια ξυρισμενο προσωπο, εφοσον παει στο ατομο βεβαιως βεβαιως.. Τωρα για επαγγελματικα ραντεβου κτλ, μου αρκει νομιζω μια επαγγελματικα επισημη εμφανιση απο αποψη ντυσιματος, τωρα το τι θα κανει ο αλλος με τα γενια του, εγω με τη φραντζα μου και παει λεγοντας δε νομιζω πως εχει πολλη σημασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω βαριεμε απιστευτα το ξυρισμα, αλλα μερικες φορες κουραζομαι με το μουσι και ετσι του δινω και καταλαβαινει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι προβληματιζόμαστε τόσο πολύ για την εμφάνιση (ωραία είναι …) όσο για το τι ζημιά κάνει στο δέρμα του προσώπου μας όταν φιλιόμαστε... σαν γυαλόχαρτο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top