Αγαπημένα video clips

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Pantera- Cemetery Gates
Απλα επος!
https://www.youtube.com/watch?v=nn65d01YXsc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
τρύπες - γιορτή
:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σακίρα με μπιγιονσέ :clapup:
https://www.youtube.com/watch?v=RtIHBRsy1lI
και ντολι πόλι πολλυ καλό :clapup:
https://www.youtube.com/watch?v=Ffqy8U4ceFA
Και κρέιζι απο αέροσμιθ:clapup:

https://www.youtube.com/watch?v=LGM5GkINMMI

πιστέυω να το έκανα σωστά με τα λίνκ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πρώτα προσκυνάμε και μετά βλέπουμε τον ένα και μοναδικό Θεό

(υπάρχει κι ένας δεύτερος τώρα που το σκέφτομαι, Έλληνας...πάω να δω αν θα βρω clip και επιστρέφω με edit)

EDIT: Ανατρίχιασα.....

Έχουμε και εμείς τέτοιο Θεό
(ξέρει κανείς ποιός διευθύνει...μάλλον θέλω ξύλο, αλλά δεν είμαι σίγουρη :redface: )

καλό ταξίδι και στους δύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
https://youtube.com/watch?v=Trzb1eQEQI8
To είχα αναφέρει σε παλαιότερο Post μου αλλά τώρα δίνω link.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Πρώτα προσκυνάμε και μετά βλέπουμε τον ένα και μοναδικό Θεό

(υπάρχει κι ένας δεύτερος τώρα που το σκέφτομαι, Έλληνας...πάω να δω αν θα βρω clip και επιστρέφω με edit)

EDIT: Ανατρίχιασα.....

Έχουμε και εμείς τέτοιο Θεό
(ξέρει κανείς ποιός διευθύνει...μάλλον θέλω ξύλο, αλλά δεν είμαι σίγουρη :redface: )

καλό ταξίδι και στους δύο

Ο Ξαρχάκος είναι αυτό που διευθύνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Και όντως ήταν αμφότεροι τεράστιοι ερμηνευτες. Είναι εύκολα οι δύο πιο συγκλονιστικές φωνές που έχω ακούσει ο Νικόλας και ο Φρέντι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κλέβω λίγο γιατί εδώ έχει μεγαλύτερη σημασία η μουσική παρά το video.

Ν.Skalkottas - Greek Dances (Hostianos Dance)

Ν.Skalkottas - Greek Dances (Epirot Dance)

Ν.Skalkottas - Greek Dances (Kleftikos Dance)

Ο Νίκος Σκαλκώτας (Χαλκίδα 8 Μαρτίου 1904, Αθήνα 19 Σεπτεμβρίου 1949 ) ήταν συνθέτης του 20ού αιώνα. Ήταν μέλος της Δεύτερης Βιεννέζικης Σχολής και είχε επιρροές τόσο από την κλασική μουσική όσο και από την Ελληνική παράδοσιακή μουσική. (wiki)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Enigma - Return to innocence

Υπέροχο τργούδι, πανέμορφο video. Με κάνει να θέλω να κλάψω κάθε φορά που το βλέπω, αλήθεια...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Aν και δεν μου αρέσει η τραγουδίστρια, ούτε η μουσική της, ούτε ιδιαίτερα το συγκέκριμένο τραγούδι :P

το βίντεο κλιπ το θεωρώ κορυφαίο :

https://www.youtube.com/watch?v=yOLg0id-oKY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Kαλά έχω να βάλω καμμιά πεντακοσαριά αλλά τώρα μου ρθε κι αυτό
Ηere comes the sun
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Faithless-bombs

Johnny Cash-hurt (ανατριχιαζω καθε φορα που το βλεπω..βοηθαει το τραγουδι βεβαιως βεβαιως)

Pink-Stupid girls

και καθαρα απο αισθητικη περα απο την ιδεα κτλ: Gnarls Barkley-Crazy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αbba : Dancing Queen

Leonard Cohen : First we take Manhattan

'Αλκηστις και Κότσιρας : Αλεξάνδρεια (το ψηφίζω μόνο για την 'Αλκηστη, όχι για τον Κότσιρα, και επειδή είναι ένα από τα πιο αγαπημένα μου τραγούδια, ίσως το πιο αγαπημένο απ'ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Α...έχω τρέλα με τα βιντεάκια! :) Επειδή όμως είμαι ολίγον "φαταούλας" :bounce:και τα θέλω δικά μου, ανακάλυψα πρόσφατα ένα προγραμματάκι που κατεβάζει αυτούσιο το stream απ' το YouTube το αποθηκεύει σε μορφή asf ή flv και μετά το κάνει convert σε wmv για να παίζει στον Windows Media Player! :D

Να σας το πω; :P χιχιχι..... Replay A/V 8 (υπάρχει και σε torrent!)

Ένα δικό μου αγαπημένο video clip (άσχετα αν μου το έμαθε η πρώην) είναι το:
Α-ΗΑ - Take on me. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Inconvenient Truth
Melissa Etheridge

Have I been sleeping?
Iʼve been so still
Afraid of crumbling
Have I been careless?
Dismissing all the distant rumblings
Take me where I am supposed to be
To comprehend the things that I canʼt see

Cause I need to move
I need to wake up
I need to change
I need to shake up
I need to speak out
Somethingʼs got to break up
Iʼve been asleep
And I need to wake up
Now


And as a child
I danced like it was 1999
My dreams were wild
The promise of this new world
Would be mine
Now I am throwing off the carelessness of youth
To listen to an inconvenient truth

That I need to move
I need to wake up
I need to change


I need to shake up
I need to speak out
Somethingʼs got to break up
Iʼve been asleep
And I need to wake up
Now

I am not an island
I am not alone
I am my intentions
Trapped here in this flesh and bone

Oh I need to move
I need to wake up
I need to change
I need to shake up
I need to speak out
Somethingʼs got to break up
Iʼve been asleep
And I need to wake up
Now

I want to change
I need to shake up
I need to speak out
Oh, Somethingʼs got to break up
Iʼve been asleep
And I need to wake up
~Now~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν σας λέω τι είναι γιατί σας προ(σ)καλώ να το δείτε όλοι! :)


...το αφιερώνω σε κάποιον που μου εμπιστεύτηκε κάτι σημαντικό και του υπόσχομαι να είμαι αντάξια της εμπιστοσύνης του! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top