Greece's Next Top Model 2018

Ποια είναι το Greece's Next Top Model;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγω αντιλαμβάνομαι οτι η γνωμη σου για αυτην ειναι διφορουμενη. Οπως γράφεις δεν εισαι σιγουρη για το τι τελικά ειναι. Πάνω σε αυτο να σου θυμισω οτι αυτο δεν ισχυει μονο για αυτην αλλα για ολους μας. Και επισης αν δεν εισαι σιγουρη γιατι παιρνεις την κακη πλευρά και δεν παιρνεις την καλή ή στη τελική γιατι δεν μένεις απλά αμέτοχη.
έχεις πάρει προσωπικά την υπεράσπισή της :hehe:
δεν είμαι σίγουρη για το τι τελικά είναι γιατί πρόκειται για τηλεοπτικό ριάλιτι σόου, προφανώς όλα αυτά είναι ψεύτικα. μου ζητάς να δω την καλή πλευρά ή και να μείνω αμέτοχη (λελ) για το αν η Ηλιάννα είναι συμπαθητική ή όχι. το διαβάσαμε κι αυτό.

η συγκεκριμένη εκπομπή (όπως και όλες οι άλλες του σιναφιού) προσφέρονται για κουτσομπολιό και για (εξαιρετική) σπατάλη χρόνου. τίποτα παραπάνω. γιατί ασχολούμαστε τόσο με την Ηλιάννα και την κάθε Ηλιάννα, δεν το καταλαβαίνω.
Και γιατι σηκωθηκε αυτη για να αγκαλιασει τις υποψηφιες και να τις εμψυχώσει και να τους πει οτι ειμαστε εδω για εσάς και δεν σηκώθηκε κάποιος άλλος ;
γιατί έτσι θα της είπαν να κάνει/ αυτό θα σκέφτηκε η ίδια πως θα ταίριαζε να κάνει τη δεδομένη στιγμή. που να ξέρω γιατί ακριβώς το έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
έχεις πάρει προσωπικά την υπεράσπισή της :hehe:
δεν είμαι σίγουρη για το τι τελικά είναι γιατί πρόκειται για τηλεοπτικό ριάλιτι σόου, προφανώς όλα αυτά είναι ψεύτικα. μου ζητάς να δω την καλή πλευρά ή και να μείνω αμέτοχη (λελ) για το αν η Ηλιάννα είναι συμπαθητική ή όχι. το διαβάσαμε κι αυτό.

η συγκεκριμένη εκπομπή (όπως και όλες οι άλλες του σιναφιού) προσφέρονται για κουτσομπολιό και για (εξαιρετική) σπατάλη χρόνου. τίποτα παραπάνω. γιατί ασχολούμαστε τόσο με την Ηλιάννα και την κάθε Ηλιάννα, δεν το καταλαβαίνω.

γιατί έτσι θα της είπαν να κάνει/ αυτό θα σκέφτηκε η ίδια πως θα ταίριαζε να κάνει τη δεδομένη στιγμή. που να ξέρω γιατί ακριβώς το έκανε.


Nαι σου ζητάω γιατι οταν δεν ξέρεις κάποιο άτομο να πρέπει να πάρεις οπωσδηποτε την αρνητική πλευρά και οχι την καλή. Αυτη ειναι η απαντηση σου σε αυτη την ερωτηση; η ειρωνια;;; οτι το διαβασαμε και αυτο;

δηλαδη ολοι εδω μέσα αλλα και εξω κάνουμε πάντα ποιοτική διαχειριση του χρονου και μας πειραξανε αυτες οι εκπομπες.... για μενα ειναι ψυχαγωγική και μου αρέσει να τη βλέπω.

Και γιατι να της ειπαν να κάνει ετσι και να μην το έκανε απο μονη της; φερέφωνο ειναι; λες δεν ξέρεις.... αλλα βλέπω την κρινεις προς την αρνητική πλευρά. Αυτο μου κανει εντυπωση.


Η σωστη κριτική κατα τη γνωμη μου ειναι .... ο τάδε ειναι υποκριτης και ύπουλος γιατι έκανε αυτο και αυτο (πραγματικο γεγονος) οχι νομιζω και μου φαινεται οτι παριστανει την καλη ενω δεν ειναι.... και εμενα μπορει να μου φαινονται πολλά. Αν δεν υπάρχουν γεγονοτα δεν μπορω να κρινω έναν άνθρωπο προς την αρνητική πλευρά διοτι θα γινω άδικος χωρις λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Nαι σου ζητάω γιατι οταν δεν ξέρεις κάποιο άτομο να πρέπει να πάρεις οπωσδηποτε την αρνητική πλευρά και οχι την καλή. Αυτη ειναι η απαντηση σου σε αυτη την ερωτηση; η ειρωνια;;; οτι το διαβασαμε και αυτο;

δηλαδη ολοι εδω μέσα αλλα και εξω κάνουμε πάντα ποιοτική διαχειριση του χρονου και μας πειραξανε αυτες οι εκπομπες.... για μενα ειναι ψυχαγωγική και μου αρέσει να τη βλέπω.

Και γιατι να της ειπαν να κάνει ετσι και να μην το έκανε απο μονη της; φερέφωνο ειναι; λες δεν ξέρεις.... αλλα βλέπω την κρινεις προς την αρνητική πλευρά. Αυτο μου κανει εντυπωση.


Η σωστη κριτική κατα τη γνωμη μου ειναι .... ο τάδε ειναι υποκριτης και ύπουλος γιατι έκανε αυτο και αυτο (πραγματικο γεγονος) οχι νομιζω και μου φαινεται οτι παριστανει την καλη ενω δεν ειναι.... και εμενα μπορει να μου φαινονται πολλά. Αν δεν υπάρχουν γεγονοτα δεν μπορω να κρινω έναν άνθρωπο προς την αρνητική πλευρά διοτι θα γινω άδικος χωρις λογο.
βρε Ντέβιλ, χωρίς παρεξήγηση, διαβάζεις αυτά που γράφω ή απλά στέκεσαι σε συγκεκριμένα σημεία για να πεις το δικό σου;

δεν ξέρω τι κάνουν στην προσωπική τους ζωή αυτοί οι άνθρωποι (και η Ηλιάννα μαζί) αλλά στην τηλεόραση σίγουρα δεν βλέπουμε την πραγματικότητα, βλέπουμε αυτό που κάθισε και έφτιαξε μια παραγωγή προς κατανάλωση ενός συγκεκριμένου κοινού, στο οποίο τυχαίνει να είμαστε και οι δύο. γιατί λοιπόν να κάτσω να αναλύσω τόσο κάτι τόσο ασήμαντο;

κι εγώ βλέπω νεξτ τοπ μόντελ. κι εμένα μ' αρέσει. πέρα από αυτό όμως, δεν θα υπερασπιστώ την κάθε τηλεοπτική περσόνα λες και την ξέρω χρόνια ή λες και είναι φίλη μου. είναι συμπαθητική; ευαίσθητη; υπερφίαλη για κάποιους; δεν θα το μάθουμε ποτέ. αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
βρε Ντέβιλ, χωρίς παρεξήγηση, διαβάζεις αυτά που γράφω ή απλά στέκεσαι σε συγκεκριμένα σημεία για να πεις το δικό σου;

δεν ξέρω τι κάνουν στην προσωπική τους ζωή αυτοί οι άνθρωποι (και η Ηλιάννα μαζί) αλλά στην τηλεόραση σίγουρα δεν βλέπουμε την πραγματικότητα, βλέπουμε αυτό που κάθισε και έφτιαξε μια παραγωγή προς κατανάλωση ενός συγκεκριμένου κοινού, στο οποίο τυχαίνει να είμαστε και οι δύο. γιατί λοιπόν να κάτσω να αναλύσω τόσο κάτι τόσο ασήμαντο;

κι εγώ βλέπω νεξτ τοπ μόντελ. κι εμένα μ' αρέσει. πέρα από αυτό όμως, δεν θα υπερασπιστώ την κάθε τηλεοπτική περσόνα λες και την ξέρω χρόνια ή λες και είναι φίλη μου. είναι συμπαθητική; ευαίσθητη; υπερφίαλη για κάποιους; δεν θα το μάθουμε ποτέ. αυτό προσπαθώ να πω τόση ώρα.


εγω δεν πιστεύω οτι κάποιοι ειπαν στην Ηλιανα ή στον Σκουλο θα πεις αυτο και εκεινο .... ή θα σηκωθεις πάνω και θα πάρεις αγκαλια την τάδε κοπελα που έβαλε τα κλάμματα .... εκεινο που μου έκανε εντυπωση ειναι οτι ειμαστε μονιμως καχυποπτοι.
Εγω βλέπω μια κοπελα η οποια ειναι συμπαθης ... γελαστή , ευαισθητη κάποιες φορές αλλα ειναι και σαν κριτής εκει και πρεπει να κανει τη δουλειά της. Και έχουμε βαλθει να πουμε οτι δεν ειναι αυτο που δειχνει κτλπ. εσυ δηλαδη πιστευεις οτι μονο στην τηλεοραση γινεται αυτο;

εγω δεν θα υιοθετησω την αποψη "δεν ξέρουμε ... δεν ειδαμε και δεν θα το μάθουμε ποτέ αυτο αλλα κατα τα αλλα κρινουμε και κράζουμε επειδη στην τηλεοραση δεν ειναι πάντα αυτο που βλέπουμε..." εγω θα κρινω με βάση του τι βλέπω.


Και για να σας προλάβω.... αρκετοι απο εδω μέσα εχετε κρινει άλλους με βάση τον τροπο που γράφουν ενω δεν τους εχετε γνωρισει ποτέ αλλα αυτο δεν σας εμποδιζει να πειτε ναι σε κρινω με βάση αυτα που γράφεις. Ετσι λοιπον και εγω την κρινω και τους κρινω με βαση αυτο που βλέπω. Και εχω και ξεκάθαρη γνωμη για καθε εναν απο αυτους.

Τωρα με τα δεν ξερω αλλα κρινω και δεν το ενα και δεν το αλλο δεν μπορουμε να κανουμε συζητηση ή εχεις κάποια θέση και κρινεις ή δεν έχεις και πάντα με γεγονοτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Νομίζω οτι έχουμε μπερδέψει το fuckable με το καλός.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Εγω πάλι νoμιζω οτι το κυριο προβλημα σας ειναι η καχυποψια. Για αυτο και μολις δειτε κάποιον να γράψει κάτι θετικο για κάποια αμεσως να υπονοησετε οτι επειδη θέλει να την ****** για αυτο τα γράφει αυτά.



Εγω τη συγκεκριμενη δεν την ξέρω και ουτε προκειται και ποτέ να την μάθω απο κοντά ποσο μάλλον να ικανοποιήσω το "fuckable" που πάτε να μου προσάψετε.


Ειναι πολυ απογοητευτικο να ζειτε μια ζωη μέσα στην καχυποψια. Ειναι και το βασικο το οποιο σας κρατάει σε αποσταση απο τους ανθρώπους. Η καχυποψια.


Εν παση περιπτωση αυτη ειναι η δική μου αποψη και δεν προκειται να μου την αλλάξετε ειδικα χωρις επιχειρηματα που δεν διάβασα κανενα σοβαρο επιχειρημα. Μονο το οτι "η τηλεοραση προβάλλει στημενα και οχι την πραγματικοτητα" λες και κάποιοι δεν παριστανουν τους καλους ενω κατα βάθος έχουν σκοτεινες πλευρές μονο στην τηλεοραση γινεται αυτο.


Και επισης πιστευω οτι αρκετες την ζηλευουν γιατι ειναι ομορφη πετυχημένη διασημη και ωραιος χαρακτηρας... ωραιο τυπάκι που κάνει καλή παρέα.


Κατα τα αλλα κανενα γεγονος κανενα σοβαρο επιχειρημα και μονο ειρωνιες ... εντάξει ας βαδισουμε με στερεοτυπα στον 21ο αιωνα οτι η τηλεοραση δειχνει στημένα πράγματα. Αυτο αρκει και η Ηλιανα ειναι υποκριτρια.



Μπα οχι. Δεν προκειται να συμφωνησω ποτέ με κάτι τέτοιο. Μάθετε να κανετε διαλογο και να μην κρινετε τους ανθρωπους στραβά επειδη δεν λενε αυτα που θέλετε να ακουτε ή επειδη δεν τους ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δεν ξέρω καν για ποια μιλάτε. Απλά ξέρω οτι στα ριάλιτι δεν υπάρχει ούτε 1% αλήθειας. Όλα είναι σκηνοθετημένα και ο χαρακτήρας του ανθρώπου δεν μπορεί να φανεί. Είναι όπως οι ηθοποιοί. Είχα δει μια συνέντευξη της Κοσιώνη η οποία είναι παρουσιάστρια ειδήσεων, ούτε καν σε ριάλιτι δηλαδή, και έλεγε οτι εμείς οι παρουσιαστές ειδήσεων παίζουμε ένα ρόλο, δεν είναι ο πραγματικός μας εαυτός. Το κάθε δευτερόλεπτο τηλεοπτικού χρόνου κοστίζει ολόκληρα χιλιάρικα. Πιστεύεις οτι θα αφήσουν τον κάθε έναν να φερθεί όπως θέλει; Εννοείται πως όλα είναι προκαθορισμένα. Δε λέω οτι οι άνθρωποι είναι καλοί ή κακοί, λέω οτι δεν ξέρουμε αν είναι καλοί ή κακοί κρίνοντας από την περσόνα που έχουν στην τηλεόραση. Τώρα εσύ που λες οτι ζηλεύουμε κλπ, δε θα μπω καν στη διαδικασία να απαντήσω. Ναι ζηλεύω κάποια τηλεπερσόνα που δεν ξέρω καν για λόγο που δεν ξέρω καν. Με έπιασες.:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Διαφωνώ. Αυτη η επιτροπη αποτελειται απο 4 κριτές. Τους επελεξαν και με βάση το χαρακτηρα τους. Ο Σκουλος ειναι πιο αυστηρος .... η Καγια επισης .... η Ηλιανα ειναι πιο ανοιχτη και χαμογελαστή ο Μπρατης πιο σοβαρος κτλπ δεν μπορεις να πεις σε κάποιον οτι ξέρεις εσυ εισαι σαν ανθρωπος αυστηρος αλλα θελω μολις έρθεις εδω να κάνεις το χαζοχαρουμενο. Αυτο δεν γινεται .... δεν θα φαινεται ωραιο στο γυαλι θα ειναι επιτηδευμενο και δεν θα μπορει να το υποστηριξει ο άλλος. Δεν μπορει ξαφνικά κάποιος με ηρεμο στυλάκι να κανει τον αυστηρο πχ ο Φερεντινος ... θα μπορουσε αυτος ο ανθρωπος να κανει τον αυστηρο. Μα τα λεμε σοβαρα τωρα αυτά; ή ο Ρουβας ή ο Λιανος;

δεν λετε οτι ειναι καλοι ή κακοι αλλα πως γινεται να φευγει τοσο δηλητηριο και υπονοιες απο εδω και απο εκει δεν μπορω να το καταλαβω και αυτο για μενα ειναι το χειροτερο. Γιατι δειχνει οτι πάτε να κρυφτειτε πισω απο το δαχτυλο σας. Εχει μια κακη κριτικη ... ωραια βγες και πες την .... για αυτο για αυτο και για αυτο το λογο. Εχεις μια καλή οπως εγω επισης πες την και υποστηριξε την. Οπως κανω και εγώ. Οχι τωρα μα δεν ξερω και δεν λεω αυτο και δεν λεω το αλλο ε τι δε λεμε .... την έχουν κραξει τη κοπελα στα σοσιαλ μιντια.... και ολα αυτα επειδη ειναι ομορφη πετυχημενη και πολυ καλη παρουσια. Ναι ειναι ζηλεια πιστευω αυτο. Παραδεχτειτε το και εγω ζηλευω ανθρώπους αλλα οχι με τη κακη εννοια την ζηλεια αν τη χρησιμοποιησει κάποιος σωστα θα τον βοηθησει να πάει ψηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Αυτές οι εκπομπές γίνονται ΓΙΑ ΝΑ κράζει ο κόσμος και να έχουν τηλεθέαση. Αν έβγαιναν όλοι και μίλαγαν με το σεις και με το σας, θα πήγαινε άπατο = λιγότερες διαφημίσεις. Καταλαβαίνεις οτι όλοι αυτοί παίζουν ένα ρόλο; Είναι ηθοποιοί; Τώρα αν εσύ δε θες να το δεχτείς, οκ. Πάντως αυτή είναι η showbiz.

Δείτε μια σειρά που λέγεται Unreal. Εκεί φαίνεται πώς γυρίζεται πραγματικά ένα ριάλιτι που υποτίθεται πως στηρίζεται στις αληθινές σχέσεις και την αγάπη (τύπου The Bachelor).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,581 μηνύματα.
Μη μπεις στη διαδικασια να απαντησεις αλλα μη γράφεις και χοντραδες. Οτι δηλαδη εμεις δεν μπορουμε να κρινουμε μια κοπελα σαν καλή επειδη το μονο που έχουμε στο μυαλο μας οταν την πούμε ετσι ειναι οτι θα την ****** αυτο και αν ειναι σεξιστικο. Δηλαδη ελεος να πουμε τι αντρες έχετε γνωρισει εδω μεσα μου κανει εντυπωση. Τέτοια καχυποψια.


ΕΓΩ τη συγκεκριμενη δεν προκειται ποτέ να την ριξω αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να την θαυμαζω και να πω μια καλή κουβεντα για πάρτη της. Ουτε αλλοιώνεται ο χαρακτηρας μου και τα κριτηρια μου απο αυτο το θαυμασμο.


Και στην αληθινη ζωη πολλοι ειναι ηθοποιοί. Αλλα ο βασικος τους χαρακτηρας ειναι ως έχει. Πχ η Ηλιανα εγω βάζω και στοιχημα οτι ειναι ευαισθητος άνθρωπος το ειδα απο τις κινησεις της. Εσεις εχετε κινησεις για να υποστηριζετε το αντιθετο; αν ναι ποιες ειναι αυτές ... πειτε μου.


H μια ειναι ηθοποιος και υποκρινεται την καλή ... η άλλη αμα γνωρισει έναν αγνωστο δεν ειναι σοβαρη στη δουλεια της, ο άλλος αμα πει καποια καλη κριτική ειναι επειδη θέλει να μας ..... κτλπ κτλπ με συγχωρειτε αλλα εχω βαρεθει να διαβάζω στερεότυπα. Καλα δεν έχετε βαρεθει να ζειτε με στάνταρ στερεοτυπα;;;εντυπωση μου προκαλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τι κούκλα η Μαριάννα.Η πιο όμορφη από όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Απ' όσες έχουμε δει, για μένα αυτή είναι η νικήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Ήρθε η ώρα να πέσει γέλιο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γιατί το βλέπετε ενώ θα κερδίσει η Ηλιάννα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Επιτελους λίγο ριάλιτι.
Είχα να δω ριάλιτι από τότε που η Άσπα Τσινα τσακώθηκε με τη Φωτεινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Γιατί το βλέπετε ενώ θα κερδίσει η Ηλιάννα;
Κατ'αρχάς θα ήθελα να κερδίσει η Ηλιάννα, αλλά υπάρχουν κι άλλες ισάξιές της, που καθόλου δεν θα με χάλαγε να κερδίσουν. Καθώς υπάρχουν και μπαζόλες που αν ήμουν στη θέση των κριτών (ευτυχώς για κείνες και δυστυχώς για μένα, που δεν είμαι) δεν θα περνούσαν καν απέξω από τις εγκαταστάσεις του ριάλιτι.
Κατά δεύτερον, δεν το βλέπουμε μόνο για το φινάλε. Μάλλον το φινάλε είναι ο τελευταίος λόγος. Το βλέπουμε κυρίως για το ξεκατίνιασμα(ας το παραδεχτούμε ορισμένοι που το παίζουμε "υπεράνω"), να θαυμάσουμε ορισμένα πραγματικά ωραία κορίτσια και να ακούσουμε κάποιο τιπ για στάιλινγκ (έστω κι αν δεν πρόκειται να το εφαρμόσουμε).

Επιτελους λίγο ριάλιτι.
Είχα να δω ριάλιτι από τότε που η Άσπα Τσινα τσακώθηκε με τη Φωτεινή.

Δικιά μου είσαι εσύ.:hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

She speaks England very best
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σήμερα οι υποψήφιες τοπ μοντελ μας έδειξαν τι ειναι υψοφοβια εγώ θεωρώ πως ειναι κακομαθημένες και αυτή που έπαθε κρίση (λέμε τώρα) πανικού θα την έδιωχνα αμέσως απο το παιχνίδι

Η αλλη είχε μικρή ναυτία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Ας μην είμαστε τόσο αυστηροί. Πολύς κόσμος πάσχει από υψοφοβία (μεταξύ των οποίων κι εγώ), οπότε λογικό να υπάρχει κι ένα αρκετά σχετικά μεγάλο ποσοστό μεταξύ των υποψηφίων μοντέλων. Δεν νομίζω να είναι λόγος να της διώξουν γι αυτό, αφού η αναρρίχηση δεν είναι το ζητούμενο σε τόσο συχνό βαθμό αργότερα αν υποθέσουμε οτι δουλεύουν επαγγελματικά.

Χθες είδα με λύπη και περισσότερη αγανάκτηση την αποχώρηση της Έλντας Λάσκα, που αφού την κούρεψαν σαν Εβραία σε στρατόπεδο συγκέντρωσης (με την ψιλή) την απέπεμψαν με δικαιολογίες που δεν πείθουν.
Ενώ κρατάνε την εντελώς αντι-θηλυκή, ατσούμπαλη και με προγναθισμό (ξέρετε σε ποια αναφέρομαι), εκθειάζοντάς την διαρκώς. Και την άλλη την κακιασμένη με την αντιπαθητική μούρη και χαρακτήρα.
Η μόνη πιθανή εξήγηση σ'αυτό είναι για να γίνεται τζέρτζελο και να ανεβαίνουν οι δείκτες της τηλεθέασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top