Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Όποιος έχει ανδρικά γεννητικά όργανα ειναι άντρας, όποιος έχει γυναικεία γεννητικά όργανα είναι γυναίκα, είναι αρκετό αυτό?
Once upon a time there was..... Εκτός και αν φυσικά αναφέρεσαι αυστηρά το πως ορίζεται το φύλλο

Μήπως οι γυναίκες να μην φοράμε μπλε; :P
Να φοράτε γιατί είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Άλλωστε δεν έχει και επιλογή. Τα τζιν είναι κετεξοχήν μπλε.

Ρε παιδιά γιατί προσπαθείτε να αλλάξετε με το έτσι θέλω τις απόψεις κάποιου;
Έλα ντε? και επανειλλημένα

O'Zorgnax κανεις δεν προσπαθει να αλλαξει την γνωμη κανενος.(Τουλαχισον ετσι νομιζω εγω)
Όπως κατάλαβες εγώ νομίζω διαφορετικά.



Μια παρατήρηση.Όταν κάνετε split ένα θέμα καλό δεν θα ήταν να γίνεται μια αναφορά από το πιο θέμα έγινε split? ΤΟ ίδιο και για τα offtopic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Να φοράτε γιατί είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Άλλωστε δεν έχει και επιλογή. Τα τζιν είναι κετεξοχήν μπλε.
Τα κλασσικά τζιν είναι κατεξοχήν μπλε, όχι όμως όλα :hmm: [αλλά ok είμαι άσχετος από ρούχα].

Όπως κατάλαβες εγώ νομίζω διαφορετικά.
Παρομοίος. :)

Μια παρατήρηση.Όταν κάνετε split ένα θέμα καλό δεν θα ήταν να γίνεται μια αναφορά από το πιο θέμα έγινε split? ΤΟ ίδιο και για τα offtopic.
Ενημερώνονται αυτόματα από το σύστημα με προσωπικό [ή προσωπικά δυστηχώς] μηνύματα τα μέλη που συμμέτειχαν στο θέμα [και όταν γίνεται split ή off-topic]. :)

Από τη στιγμή που γίνεται ένα θέμα split θεωρείται ανεξάρτητο από το προηγούμενο θέμα το οποίο ξεκίνησε η ανάπτυξή του.



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τα κλασσικά τζιν είναι κατεξοχήν μπλε, όχι όμως όλα :hmm: [αλλά ok είμαι άσχετος από ρούχα].
Καλά και εγώ μην νομίζεις αλλά οκ φαίνεται στα ράφια πιο χρώμα επικρατεί.Και μετά το μαύρο. Πάντως ροζ τζιν θα έσκαγα λίγο στα γέλια.

Παρομοίος. :)
Θες να σου αλλάξω γνώμη?

Από τη στιγμή που γίνεται ένα θέμα split θεωρείται ανεξάρτητο από το προηγούμενο θέμα το οποίο ξεκίνησε η ανάπτυξή του.
Θα το θέσω στα λάθη διαχείρισης.Μην το σκίσουμε τελείως


Τώρα που το σκέφτομαι δεν έγραψα την γνώμη μου.
Προσωπικά θεωρώ το ρόζ μαζί με κάποια ακόμη χρώματα τα πιο ελεινά που υπάρχουν. Δεν ξέρω αλλά μου χτυπάει στο μάτι πολύ άσχημα και τουλάχιστον στις γυναίκες έχουν και κάτι κόλπα βαψίματα κτλ να εξομαλύνουν την κατάσταση και τρώγεται. Συνεπώς αν το έβλεπα σε άνδρα θα έλεγα πιθανά τσίρκο όταν το βλέπω σε γυναίκα απλά δεν μαρέσει.Αλλά ειδικά το ροζ παπούτσι.....

Βασικά αν και δεν μαρέσει το κόκκινο λόγω πεποιθήσεων, το θεωρώ χρωματάρα. Το ρόζ μου φαίνεται μια πολύ ξεπλυμένη άχρηστη χάλια εκδοχή του όσο πιο ανοιχτό γίνεται. Το έθαψα αρκετά?ε?:hmm: :hmm: Ελπίζω να σας έπεισα όλους και να αλλάξετε όλη γνώμη από αρχής γενομένης τώρα και όσοι είστε ήδη στην δουλειά έχετε παράταση μιας μέρας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Καλά και εγώ μην νομίζεις αλλά οκ φαίνεται στα ράφια πιο χρώμα επικρατεί.Και μετά το μαύρο. Πάντως ροζ τζιν θα έσκαγα λίγο στα γέλια.
Το ροζ τζιν όντως είναι ελεεινό όπως και πράσινο ανοιχτό και γενικά τα ανοιχτά και έντονα χρώματα [κίτρινο - πράσινο] προσωπικά δεν μου αρέσουν.

Θες να σου αλλάξω γνώμη?
Η γνώμη του καθενός είναι προσωπική, από κει και πέρα μόνο ο ίδιος μπορεί να την αλλάξει και όχι οι άλλοι. Οι άλλοι μπορούν απλά να συμβάλλουν. :)





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Η γνώμη του καθενός είναι προσωπική, από κει και πέρα μόνο ο ίδιος μπορεί να την αλλάξει και όχι οι άλλοι. Οι άλλοι μπορούν απλά να συμβάλλουν. :)
Μαρέσει που το πήρες της μετροιτής:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα με το τι φοραει ο καθενας και τι χρωματα προτιμαει στα ρουχα του, αρκει να του πηγαινει. Εμενα παντως μου αρεσουν τα ροζ ανδρικα πουκαμισα φορεμενα πανω απο ενα ωραιο τζηνακι. Το βρισκω πολυ στιλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Μαρέσει που το πήρες της μετροιτής:hmm:
Άμα δεν το περνα τοις μετρητοίς δεν θα σου απάνταγα καν. :)








-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε συ demelene δεν προσπαθησα να αλλαξω την γνωμη του παιδιου πιο πριν...
Το ειπα ποσες φορες, οτι προσωπικα αυτα που γραφτηκαν με προκαλεσαν-με εστειλαν λιγο και οπως και να το κανεις οταν προσωπικα διαβαζω κατι που το θεωρω προκλητικο γραφω οτι γραφω.Και σε καποια φαση με αυτα που ακουστηκαν οτι αλλα ηθλελε να πει και αλλα καταλαβαιναμε γι' αυτο κι εκανα τα quotes για να δειξω οτι τελικα μαλλον δεν καταλαβα λαθος.
Οχι για να του αλλαξω γνωμη...κι εσυ γραφεις οτι δεν το γουσταρεις καθολου σαν χρωμα, γιατι δεν κανω π.χ. το ιδιο και με σενα;
Ουτε κανα φανατικος υποστηρικτης του ροζουλι χρωματος ειμαι.:P Μια μπλουζα που γραφει RAMS 23 με ροζ εχω ολη κι ολη...(νομιζω!δεν πιστευω να εχω κι αλλη!)
Αυτα απο εμενα...
Στα λεω φιλικα ετσι;;;Γιατι αλλιως θα σε βαλω να δεις τον σκαθαροζουμη σερι 2 μερες οοοκληρες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βρε συ demelene δεν προσπαθησα να αλλαξω την γνωμη του παιδιου πιο πριν...
Το ειπα ποσες φορες, οτι προσωπικα αυτα που γραφτηκαν με προκαλεσαν-με εστειλαν λιγο και οπως και να το κανεις οταν προσωπικα διαβαζω κατι που το
Στα λεω φιλικα ετσι;;;Γιατι αλλιως θα σε βαλω να δεις τον σκαθαροζουμη σερι 2 μερες οοοκληρες!:P
Δεν το είπα προσωπικά σε σένα.Κοίτα μιας το είπες πιστεύω ότι υπάρχει αυτή η τάση γενικά.Σε ένα άλλο thread ίσως να το συζητήσουμε ή πμ αν θες.
Χαίρομαι πάντως που θυμάσαι τι γράφω! Εγώ το είχα ξεχάσει ότι είχα γράψει καν για το σκαθαροζούμι και στην αρχή το σκέφτηκα κιόλας.:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα σταματήσετε να βάζετε όλα τα ρόζ στο ίδιο τσουβάλι; :P

diversity_of_pink.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δίκιο έχεις.:D . Βγάλε τα (1,2) και (1,6)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θα σταματήσετε να βάζετε όλα τα ρόζ στο ίδιο τσουβάλι; :P

View attachment 581

Ολα αυτα ροζ θεωρουνται...;;;
Πωπωωωω....:redface:
Να γιατι οταν πηγαινα με την κοπελα μου να παρει κανα κραγιον(αυτο μου θυμησε αυτη η παλετα...:P ) ή κι εγω δεν ξερω τι με εποιανε το κεφαλι μου με ολα αυτα τα χρωματα...Εγω σε καποια φαση ξεκιναγα και τα εβλεπα ολα σαν ενα χρωμα...μια αναμοιξη ενα πραγμα...:whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ολα αυτα ροζ θεωρουνται...;;;
Πωπωωωω....:redface:
Να γιατι οταν πηγαινα με την κοπελα μου να παρει κανα κραγιον(αυτο μου θυμησε αυτη η παλετα...:P ) ή κι εγω δεν ξερω τι με εποιανε το κεφαλι μου με ολα αυτα τα χρωματα...Εγω σε καποια φαση ξεκιναγα και τα εβλεπα ολα σαν ενα χρωμα...μια αναμοιξη ενα πραγμα...:whistle: :redface:
Ναι, σε όλα αυτά επικρατεί το ροζ αν δεις απο τι αποτελούνται :)
Απλά μερικά είναι ροζ-κόκκινα, άλλα ροζ-μώβ αλλά είναι πολύ ελάχιστα κορεσμένα ροζ (δλδ τείνουν στο γκρί), αλλά ναι, είναι όλα ροζ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γιατί βρε παιδιά να μην μπορούμε να βάλουμε ένα ροζάκι δηλαδή; (εφόσον μας πηγαίνει πάντα...)
Εγώ πάντως έχω ένα ροζουλί πουκάμισο και απ' όσο μου έχουν πει μου πηγαίνει....:redface:


Ολα αυτα ροζ θεωρουνται...;;;
Πωπωωωω....:redface:
Να γιατι οταν πηγαινα με την κοπελα μου να παρει κανα κραγιον(αυτο μου θυμησε αυτη η παλετα...:P ) ή κι εγω δεν ξερω τι με εποιανε το κεφαλι μου με ολα αυτα τα χρωματα...Εγω σε καποια φαση ξεκιναγα και τα εβλεπα ολα σαν ενα χρωμα...μια αναμοιξη ενα πραγμα...:whistle: :redface:

Μάριε είναι γνωστό ότι οι άντρες βλέπουν μόνο 256 χρώματα, σε αντίθεση με τις γυναίκες που τα μάτια τους αντιλαμβάνονται 32bit....:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μάριε είναι γνωστό ότι οι άντρες βλέπουν μόνο 256 χρώματα, σε αντίθεση με τις γυναίκες που τα μάτια τους αντιλαμβάνονται 32bit....:P :P :P

Έτσι είναι... :D :D :D :D . Εγώ έκανα 25 χρόνια να μάθω το βεραμαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με κάνετε να απορώ πως γίνεται επι του παρόντος οι καλύτεροι-γνωστότεροι γραφίστες να είναι άντρες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Με κάνετε να απορώ πως γίνεται επι του παρόντος οι καλύτεροι-γνωστότεροι γραφίστες να είναι άντρες :confused:

1ον) είναι θέμα ματιού ακόμα και εξάσκησης το να μπορείς να ξεχωρίσεις τα χρώματα....(ασχέτως φύλλου)


2ον)λέμε και καμιά μ@λ@κί@ κατά καιρούς για να γελάσουμε... δεν είναι ανάγκη να τα πέρνεις όλα τις μετρητίς... ;) :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Με κάνετε να απορώ πως γίνεται επι του παρόντος οι καλύτεροι-γνωστότεροι γραφίστες να είναι άντρες :confused:

Στην περίπτωση αυτή υπάρχει λόγος να μάθουμε και τα χρώματα και όλα...σε όλες τις άλλες περιπτώσεις δε μας ενδιαφέρει στο παραμικρό η διαφορά του μπλέ από το βεραμαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έτσι είναι... :D :D :D :D . Εγώ έκανα 25 χρόνια να μάθω το βεραμαν.:D
Ποιο είναι αυτό? Εγώ είμαι ακόμα με EGA

Με κάνετε να απορώ πως γίνεται επι του παρόντος οι καλύτεροι-γνωστότεροι γραφίστες να είναι άντρες :confused:
Όπως οι καλύτεροι σεφ είναι οι άνδρες παρόλο που η μαγειρική γενικά σνομπάρεται από το ανδρικό φύλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ giostau!!!!:D :clapup:
Eγραψες με αυτο που ειπες για τα χρωματα!!!!:clapup: :D :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top