Τι Electronics Devices έχετε;

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Εδώ θα μπορούμε να γράψουμε το συσκευές έχουμε (Smartphones,tablets,PC,smartwatch κτλ).

Ξεκινάω εγώ.
1)iPhone X 256GB μαύρο: 1.100€
2)iPad 6th gen 128Gb μαύρο:700€
3) Apple air pods: 180€
Σύνολο: 1.980€.

Γράψτε και εσείς!
 
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
1) iPHONE 5S 16gb 400 ευρώ
2) Ιpad mini 4 64gb 512 ευρώ
3) Laptop hp 770 ευρώ
4) Gaming pc 800 ευρώ + 200 η οθόνη μια BENQ

Σκέφτομαι να αγοράσω μια φωτογραφική CANON G7X 500 ευρώ και ένα Surface Go (πολλά γιατί θέλω και το στυλό για να ζωγραφίζω ) :)

Tις τιμές τις αναφέρω με τιμές που τα αγόρασα τοτε ....
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
1) iPHONE 5S 16gb 400 ευρώ
2) Ιpad mini 4 64gb 512 ευρώ
3) Laptop hp 770 ευρώ
4) Gaming pc 800 ευρώ

Σκέφτομαι να αγοράσω μια φωτογραφική CANON G7X και ένα Surface Go

Tις τιμές τις αναφέρω με τιμές που τα αγόρασα τοτε ....


Βρήκες IPhone 5s 400€?Να φανταστώ δεν το αγόρασες το 2013;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Α τότε οκ!Σκεφτομαι να αγοράσω και ένα Iwatch 600€! Τι λες αξίζει;

Αν είχαμε στην Ελλάδα esim για iwatch θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκεψη, θα με βόλευε αφάνταστα στις εφημερίες. Αυτός είναι ο λόγος που είμαι με το 5s και δεν έχω πάρει κάποιο πιο καινούριο. Το προτιμώ λόγω του μεγέθους του + ότι δε φοβάμαι μηπως μου το κλέψουν.

600 ευρώ όμως είναι πολλά (αν και έχω να τα διαθέσω) απλά με αυτά τα χρήματα θα προτιμούσα να πάρω κάτι αλλο μέχρι 400 ευρώ όμως θα τα έδινα. Πάντως θα με βόλευε πάρα πολυ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Αν είχαμε στην Ελλάδα esim για iwatch θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκεψη, θα με βόλευε αφάνταστα στις εφημερίες. Αυτός είναι ο λόγος που είμαι με το 5s και δεν έχω πάρει κάποιο πιο καινούριο.

600 ευρώ όμως είναι πολλά για μένα μέχρι 400 ευρώ όμως θα τα έδινα. Πάντως θα με βόλευε πάρα πολυ.


Άρα το προτείνεις;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
iPhone 7 587 ευρώ πριν 1,5 χρόνο
MacBook Pro 2018 13" 1500 ευρώ πριν 1 χρονο
iMac 2011 mid 900 doλλαριο το 2011 από αμερική.
lg nexus 5 340 ευρώ πριν 4 χρόνια.
iPad 3. Μου το έδωσε ο φοκος, όταν πήρε το ipad mini.
Apple TV 150 ευρώ πριν 2 χρονια
rasberrie pie 40 ευρώ πριν 1 χρονο
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
iPhone 7 587 ευρώ πριν 1,5 χρόνο
MacBook Pro 2018 13" 1500 ευρώ πριν 1 χρονο
iMac 2011 mid 900 doλλαριο το 2011 από αμερική.
lg nexus 5 340 ευρώ πριν 4 χρόνια.
iPad 3. Μου το έδωσε ο φοκος, όταν πήρε το ipad mini.
Apple TV 150 ευρώ πριν 2 χρονια
rasberrie pie 40 ευρώ πριν 1 χρονο


Αξίζει το Apple TV?
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Άρα το προτείνεις;

Για μένα ναι (λόγω φορητότητας), αν εχει φυσικά και κάτι εφαρμογές που χρησιμοποιώ τότε με κλειστά τα μάτια θα το επαιρνα.

Για έναν αθλητή (πχ ποδηλάτη) ναι

και γενικά θα το πρότεινα ναι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Α τότε οκ!Σκεφτομαι να αγοράσω και ένα Iwatch 600€! Τι λες αξίζει;

Ενώ το αποκλείω λόγω fan των κλασσικών ρολογιών χωρίς τσιπάκια, δεν τη θεωρώ άχρηστη αγορά. Eίναι τρομερά χρήσιμο να μπορείς να διαβάσεις τα notifications που σου έρχονται από το χέρι σου, από το να κάνεις κάθε φορά τη κίνηση να βγάζεις το κινητό από τη τσέπη σου και να το κοιτάς.

Ίσως μελλοντικά αποκτήσω ένα apple watch.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ενώ το αποκλείω λόγω fan των κλασσικών ρολογιών χωρίς τσιπάκια, δεν τη θεωρώ άχρηστη αγορά. Eίναι τρομερά χρήσιμο να μπορείς να διαβάσεις τα notifications που σου έρχονται από το χέρι σου, από το να κάνεις κάθε φορά τη κίνηση να βγάζεις το κινητό από τη τσέπη σου και να το κοιτάς.


Σε ευχαριστώ,ίσως να πάω στο istore να το δω!
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ,ίσως να πάω στο istore να το δω!


Δες το αλλα μη το παιρνεις απο εκεί.

Παραγγειλε το από δω
https://www.deals365.gr/proionta-te...series-4-nike-edition-me-panelladiki-apostoli
https://www.deals365.gr/proionta-te...etro-44mm-me-panelladiki-apostoli-apo-ameriki

Θέλει κάρτα αλλά είναι αξιόπιστο το μαγαζί ....
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Είναι έμπιστο;


Ναι εχω γνωστό που αγορασε το macbook από εκεί και ένα iphone. Εγώ είχα αγοράσει και ένα ipod

Πρέπει να πληρώσεις με κάρτα (προπληρώσεις). Σε 10 εργάσιμες σου έρχεται. Είναι προιόντα Αμερικής οπότε θα έχεις 1 χρόνο εγγύηση και όχι 2 που προσφέρει η Ευρωπαική αγορά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ναι εχω γνωστό που αγορασε το macbook από εκεί και ένα iphone. Ενώ είχα αγοράσει και ένα ipod

Πρέπει να πληρώσεις με κάρτα (προπληρώσεις). Σε 10 εργάσιμες σου έρχεται. Είναι προιόντα Αμερικής οπότε θα έχεις 1 χρόνο εγγύηση και όχι 2 που προσφέρει η Ευρωπαική αγορά.


Οκ θα το τσεκάρω!Και μια άλλη ερώτηση,αξίζει η ασυναρτη φόρτιση στο IPhone X η τσάμπα έξοδα;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top