Γνωριμία σε club ή καφέ

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν θες περισοτερες λεπτομεριες ριξε μου ενα πι εμ
Ο master των randevoux epote :P

Παρατήρησες ότι το παιδί ρώτησε κάπου στο 2006 έτσι;
Για να μην περιμένεις άδικα στο λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
1) μην κερνας ποτε, ειναι σαν να εξαγωραζεις το χρονο της.
τουλάχιστον την πρώτη φορά, όποιος καλεί, κερνάει.

Από εκεί και πέρα φίλε θεματοθέτη (μου διαφεύγει το νικ, σόρυ) όσα άτομα ρωτήσεις, τόσες διαφορετικές απόψεις θα πάρεις:P. Οπότε στην τελική κάνε αυτό που σου βγαίνει φυσικά κι αυθόρμητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Χαχα οχι δεν το προσεξα οτι ειναι απο το 2006, λολ.

τουλάχιστον την πρώτη φορά, όποιος καλεί, κερνάει.

Καρδια μου αν ειναι να σας πληρωνουμε δεν θα σας μιλαμε δεν περιμενουμε απλα ενα τηλεφωνο.

Δεν καλει κανενας τιποτα, αν εσυ θελεις να μιλησεις σε μια γυναικα θα την κερασεις ποτο η ΑΠΛΑ θα πας να της μιλισεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καρδια μου αν ειναι να σας πληρωνουμε δεν θα σας μιλαμε δεν περιμενουμε απλα ενα τηλεφωνο.

Δεν καλει κανενας τιποτα, αν εσυ θελεις να μιλησεις σε μια γυναικα θα την κερασεις ποτο η ΑΠΛΑ θα πας να της μιλισεις?
λοιπόν, σήμερα επισήμως έχω λαλήσει:P
νόμιζα ότι ήμασταν στο θέμα "βοήθεια για το πρώτο ραντεβού" και όχι "γνωριμία σε κλαμπ". Δεν θυμάμαι καν να έχω μπει σε αυτό το θέμα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν καλει κανενας τιποτα, αν εσυ θελεις να μιλησεις σε μια γυναικα θα την κερασεις ποτο η ΑΠΛΑ θα πας να της μιλισεις?
Με θύμισες σκηνικό epote.. :D

Ήμουν για ποτό με μία φίλη κι έρχεται ένας τυπάς -με όλο νόημα στο βλέμα και με στυλ είμαι και ο πρώτος, σηκωμένος γιακάς και δε συμμαζεύεται- και αφού με κόβει από πάνω μέχρι κάτω λέει:
"Κούκλα να σε κεράσω ένα ποτό;
Έβγαλα αφρούς.. και του λέω:
"Γιατί ρε φίλε σε κ*λόμπαρο είμαστε;"


Είναι τραγικό.. μα να με κεράσεις για να σου μιλήσω.. να εξαγοράσεις την παρέα μου δλδ; Έλεος!

Palladin : ασχολίαστο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
1) μην κερνας ποτε, ειναι σαν να εξαγωραζεις το χρονο της.

Αυτο που λες δεν ισχυει σε καμια περιπτωση! ειδικα αν δεν κερασεις στο πρωτο ραντεβου μαυρο φιδι που σε εφαγε:D ολες κανουν κινηση να πληρωσουν αλλα αν δεν κερασεις αστο καλυτερα! next year...το λιγοτερο να σε χαρακτηρησουν τσιγουνη ή και αγενη.οσο να ΄ναι υπαρχουν καποιοι "κανονες" που πρεπει να ακολουθησεις στο πρωτο ραντεβου. και στο κατω κατω αντρας εισαι, πληρωσε. εμενα μου αρεσει να κερναω την κοπελα μου οποτε βγαινουμε. το θεωρω "υποχρεωση" μου.υπαρχουν φορες βεβαια που θα κερασει αυτη 'η και οι δυο ή στο σινεμα να πληρωσω εγω τα εισητηρια και αυτη τα ποπ κορν και τα αναψυκτικα αλλα κατα κανονα ο αντρας πληρωνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
flyer:

Οχι μαν κανεις μεγαλο λαθος, δεν κερναω πια σε πρωτο ραντεβου, ο λογος οπως τον βλεπω ειναι ο εξις:

ΓΙΑΤΙ να κερασω? Δεν της χρωσταω τιποτα και ειναι πρωτο ραντεβου μπορει να μου αρεσει μπορει και οχι δεν βγηκαμε για να δειξω τι χουβαρντας η ιπποτης ειμαι βγηκαμε για να δουμε αν εχουμε δυο κοινα πραγματα και χημεια μεταξυ μας. Δεν ειναι call girl που ειτε σου αρεσει ειτε οχι πληρωνεις τουλαχιστον το ταξι...

ΑΦΟΥ υπαρξει ολοκληρομενη σχεση τοτε ναι κερναω, αναλογα το τι κανουμε και τι οχι αλλα μεχρι τοτε για κανενα λογο. Ασε που αν πρπεει να κερνας καθε ραντεβου που βγαινεις δεν θα σου μηνει φραγκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εχουμε μπερδευτει λιγο...
Το thread δεν μιλαει για πρωτο ραντεβου!
Μιλαει για πλησιασμα μιας κοπελα σε ενα καφε ή ενα μπαρ.
Δεν την ξερω, την βλεπω, μου αρεσει και τι κανω απο εκει και περα.
Καμια σχεση με το πρωτο ραντεβου και αν "πρεπει" εκει να πληρωσει ο αντρας ή δεν ξερω ποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
φιλε epote εσυ καλα το σκεφτεσαι και χιλια δικια εχεις.το θεμα ειναι πως αυτες το βλεπουν αλλιως και θα ξενερωσουν.τωρα θα μου πεις αν ξενερωσουν για κατι τετοιο δεν αξιζουν να εισαι μαζι τους.και σε αυτο συμφωνω.αλλα δεν βγαινεις καθε γορα πρωτο ραντεβου με σκοπο να κανεις σοβαρη σχεση:whistle: οποτε ασ πληρωσεις.δεν τρεχει και τιποτα να το κανεις.απο πανω θα βγεις οχι απο κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
σε γνωριμια σε μπαρ δεν θεωρω πως πρεπει να πληρωσεις το ποτο της για να της πιασεις κουβεντα.οπως ειπε και η ηρω δεν ειναι σε κωλομπαρο να αγορασεις τον χρονο της. αν και εκει πιστευω αν της αρεσεις δεν χρειαζεται να πεις τιποτα τρελο 'η καμια φοβερη ατακα.και βλακεια να πεις δεν θα σου ριξει ακυρο.αρκει να μην ειναι και καμια τεραστια κοτσανα. αν δεν της κανεις κλικ με τιποτα οτι και να πεις δεεεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
θα σαs πω εγω εναν τροπο για σιγουρη επιτυχια,αλλα θα χρειαστουν αλλα δυο ατομα για το ρολο του κραχτη.Βλεπετε στην καφετερια η στο μπαρ την κοπελα που σαs ενδιαφερη παντα διακριτικα.Στελνεται τα φιλαρακια σαs να κατσουν διπλα ακριβωs απο την κοπελα που σαs ενδιαφεροι.Καποια στιγμη κανεται εσειs την εντυποσιακη σαs εισοδο στο μπαρ η στην καφετερια και τοτε τα φιλαρακια σαs φωναζονταs λιγο δυνατα ισα που να ακουση η κοπελα και οχι να σηκωσουμε την καφετερια η το μπαρ στο ποδαρι,αρχιζει να λεει ο εναs στον αλλο: Tον ξερειs εκεινον που στεκεται στην εισοδο του μπαρ μιλαμε για πολλα λεφτα...... και προλογο στο προλογο η κοπελα θα τσιμπεισει μετα απο λιγο την πλισιαζεται και τηs την πιανεται στο μπλα μπλα.Μετα απο λιγο την πλησιαζετε και την πιανεται στο μπλα μπλα.Αυτο ηταν εαν το κανετε σωστα ολα θα πανε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Tον ξερειs εκεινον που στεκεται στην εισοδο του μπαρ μιλαμε για πολλα λεφτα...... και προλογο στο προλογο η κοπελα θα τσιμπεισει μετα απο λιγο την πλισιαζεται και τηs την πιανεται στο μπλα μπλα.Μ
Μου φαίνεται πολύ αστείο, γιατί δεν περίμενα ότι μπορεί να κάθεται κάποιος και να κατοστρώνει σχέδια αυτής της μορφής για να γνωρίσει κάποια..

Και σκάει μύτη που λες Φώτη μου ο φίλος μας με παπάκι honda στρογγυλοφάναρο και πιστεύεις πως η κοπέλα που βγήκε μαζί του για τα χρήματα, θα μείνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συστατικα: 2 φωνακλαδες φιλοι, 1 βλητο-στοχος, 1 πουρο και 1 χρυση καδενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Συστατικα: 2 φωνακλαδες φιλοι, 1 βλητο-στοχος, 1 πουρο και 1 χρυση καδενα :P
Στο πολεμο και στον ερωτα ολα επιτρεπονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φώτης έχεις καταφέρει γυναίκα έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Μου φαίνεται πολύ αστείο, γιατί δεν περίμενα ότι μπορεί να κάθεται κάποιος και να κατοστρώνει σχέδια αυτής της μορφής για να γνωρίσει κάποια..

Και σκάει μύτη που λες Φώτη μου ο φίλος μας με παπάκι honda στρογγυλοφάναρο και πιστεύεις πως η κοπέλα που βγήκε μαζί του για τα χρήματα, θα μείνει; :P
Ενταξει, θελει να εισαι και λιγο ψαγμενοs και μαλαγαναs Ηρω μου δεν θα παs και με το παπι στην αρχη (vοικιαζειs και ενα αυτοκινητο στην αναγκη) ουτε θα εισαι εσυ απο την αλλη που θα τηs εχειs πει οτι εχειs πολλα λεφτα, θα το εχει ακουσει απο τριτουs,στη χειροτερη περιπτωση δεστο και σαν μια περιπετεια ολιγων ημερων και παs παρακατω.

Φώτης έχεις καταφέρει γυναίκα έτσι;
Σαν φαντασμενοs με ρωταs η σαν αφανταστοs: Σε πληροφορω οτι το εχω κανει μια φορα και πετυχε,περασα για λιγεs μερεs καλα και την εκανα γιατι δεν τα βρηκαμε.Και αλλοι που κανανε αυτο το κολπο ειχαν και αυτοι επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
.. ασχολίαστο Φώτη! Μπέρδεψες τα thread! Αυτό με τα αστεία κειμενάκια είναι αλλού. Άλλωστε ποιος ο σκοπός της όλης κομπίνας;

α)Ξοδεύεις πολύτιμο χρόνο για ένα π#δ#μα αμφιβόλου ποιότητας και διάρκειας.Μιας και δεν πιστεύω να προσμένεις από άτομο που τσίμπησε με αυτή τη σαχλαμάρα να είναι και ιδιαίτερα σοβαρό ή να χρησιμεύει σε κάτι άλλο απ το να τσαλακώσει τα ρούχα του/της δίπλα στα δικά σου, μετά να τα φορέσει και να φύγει.

β)Η απελπισία ναι, δεν έχει όρια μερικές φορές. Αλλά μιλάμε για να γνωρίσεις μια κοπέλα/κοπελιό που σου κίνησε το ενδιαφέρον, όχι να πουλήσεις μούρη (του καμπούρη-καγκούρη/ι) σε μια αρκετά χαζή ώστε νατσιμπήσει:P

Επί του θέματος : είμαι κάπως αντικοινωνικό άτομο.Όχι από σνομπισμό αλλά από πλήρη αδιαφορία δεν συνάπτω οποιαδήποτε σχέση με άτομα που με πλησιάζουν απ το πουθενά. Αλλά αν πια με έκαιγε ΤΟΣΟ ΤΟΣΟ πολύ να γνωρίσω κάποιο ξεκάρφωτο άτομο.. (σκέφτομαι..) δεν θα το έκανα μάλλον, οπότε πάλι άκυρα απαντάω στο θέμα. Συμφωνώ πάντως ότι καγκουριές με ποτά και ατάκες "Γεια σου πεπένι!" ή "Γνωριζόμαστε από κάπου;" έχουν την ίδια επίδραση στο στομάχι μου με τα ληγμένα γιαούρτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσωπικα παντως πολυ πιο ασχημα θα αισθανομουν με εμενα αν για να τραβηξω την προσοχη καποιας θα επρεπε οχι να στησω τετοιο show, αλλα απο ολα τα "θεματ"α να καθονται και να φωναζουν οτι εχω χρηματα (η απολυτη αρετη εχει καταντησει), παρα με το να μιλουσα σε μια κοπελα και να μην ανταποκρινοταν.
Δηλαδη αν ειναι να στοχευω στο target group των "Golden girls" τοτε ζητω που καηκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
.. ασχολίαστο Φώτη! Μπέρδεψες τα thread! Αυτό με τα αστεία κειμενάκια είναι αλλού. Άλλωστε ποιος ο σκοπός της όλης κομπίνας;

α)Ξοδεύεις πολύτιμο χρόνο για ένα π#δ#μα αμφιβόλου ποιότητας και διάρκειας.Μιας και δεν πιστεύω να προσμένεις από άτομο που τσίμπησε με αυτή τη σαχλαμάρα να είναι και ιδιαίτερα σοβαρό ή να χρησιμεύει σε κάτι άλλο απ το να τσαλακώσει τα ρούχα του/της δίπλα στα δικά σου, μετά να τα φορέσει και να φύγει.

β)Η απελπισία ναι, δεν έχει όρια μερικές φορές. Αλλά μιλάμε για να γνωρίσεις μια κοπέλα/κοπελιό που σου κίνησε το ενδιαφέρον, όχι να πουλήσεις μούρη (του καμπούρη-καγκούρη/ι) σε μια αρκετά χαζή ώστε νατσιμπήσει:P

Επί του θέματος : είμαι κάπως αντικοινωνικό άτομο.Όχι από σνομπισμό αλλά από πλήρη αδιαφορία δεν συνάπτω οποιαδήποτε σχέση με άτομα που με πλησιάζουν απ το πουθενά. Αλλά αν πια με έκαιγε ΤΟΣΟ ΤΟΣΟ πολύ να γνωρίσω κάποιο ξεκάρφωτο άτομο.. (σκέφτομαι..) δεν θα το έκανα μάλλον, οπότε πάλι άκυρα απαντάω στο θέμα. Συμφωνώ πάντως ότι καγκουριές με ποτά και ατάκες "Γεια σου πεπένι!" ή "Γνωριζόμαστε από κάπου;" έχουν την ίδια επίδραση στο στομάχι μου με τα ληγμένα γιαούρτια.
Το συμπερασμα whitedrum μου ειναι οτι οι περισσοτερεs γυναικεs και οχι ολεs τσιμπατε στο χρημα, να εχω τον φραγκατο λετε και να περναω καλα. Και οταν φτασετε στα 30 φευγα και εχει περασει η μπογια σαs και δεν εχετε καταφερει το σκοπο σαs του να διπλαρωσετε καποιον φραγκατο και να του περασετε την κουλουρα αναζητατε μετα το ησυχο λιμανακι σαs εχονταs περιορισει δραστικα οπωs ειναι φυσικο τηs προσδοκιεs σαs αναπολωταs ταυτοχρονα τα περασμενα σαs μεγαλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Γιατι εμεις καλυτεροι ειμαστε?

Γυρνοβολαμε μεχρι τα 40 προσπαθοντας να πηδηξουμε οτι εχει τρυπα αναμεσα στα ποδια του και οταν το μπυροκιλι εχει αρχισει να κρυβει την θεα στο οργανο μας αρχιζουμε και μοστραρουμε την βεμβε μπας και καπαρωσουμε καμια 25αρα πιτσιρικα να την μοστραρουμε ταιζοντας την φραγκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top