Πώς ντύνεστε;

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το τωρινό μου στυλ δεν απέχει πολύ από αυτά που είχα αναφέρει πριν 3 χρόνια. Εξάλλου κατά 90% έχω τα ίδια ρούχα με τότε. Φοράω συνήθως παντελόνια μαύρα με πουκαμίσες έως το γόνατο και χοντρή ζώνη στη μέση με κοντά σακάκια απέξω. Το καλοκαίρι βέβαια φοράω συνήθως μακριά φορέματα, που είναι δροσερά, κομψά και οικονομικά (έχουν όλα τα κινέζικα και οι λαϊκές:P). Το αγαπημένο μου φόρεμα είναι ένα ασπρόμαυρο ριγέ (και ποια γυναίκα δεν το φόρεσε το ριγέ φόρεμα; Έκανε θραύση την τελευταία τετραετία). Εξακολουθώ να έχω τρέλα με το μαύρο, αλλά μου αρέσει και το μπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τζιν βερμούδα χειμώνα καλοκαίρι ,με πολλές τσέπες ,ενα μπλουζάκι συνήθως χωρίς σχέδιο άσπρο ή μαύρο γτ δε μ πολυ αρέσουν τα διαφορά σχέδια ,εκτός αν πρόκειται για λεξούλες πχ που σπουδάζω ή σε ποιο σχολείο παω ,που με εκφράζουν ,οταν κανει κρύο βάζω και μια ζακετουλα απο πανω ή πουκάμισο συνήθως γαλαζιο χρώμα μαζί με μαύρο .γενικα παντού φοράω τα ίδια γτ απλα δε με νοιάζει αρκεί να νιώθω Άνετα ,είτε πρόκειται για συναυλία είτε για διαδήλωση είτε πάρτυ ,ακόμα κ σε κλαμπ που δε παω συχνά τα ίδια βάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω αλλαξει τον τροπο που ντυνομαι- οχι το στυλ ομως, δεν ειναι μακρια μου- για επαγγελματικους λογους αλλα κ προσωπικουσ λογουσ. Μεγαλωνουμε κ αλλαζουμε, δεν ειμαι πια κοριτσακι.. Πχ: Περασα εποχες της απολυτης ροκομαυριλας, εποχες με τις κοιλιες εξω(εφηβη).. Καπου αλλαζεις. Τωρα ειμαι στην εποχη του "καθως πρεπει." Του "τα χω βρει με τον εαυτο μου αρα βαζω χρωμα στη ζωη-, εχω βρει το αλλο μου μισο-αρα τισ κοιλιεσ τισ βλεπει ενασ- και στη δουλεια μου, ο, τι ειμαι μεσα μου, αρα να το δειχνω κι εξω- Καθε εποχη μου αρεσε κ αυτη μου αρεσει. Αλλωστε καθε πραγμα στον καιρο του.

Κι ο κολλιος τον Αυγουστο :P

Το αγαπημενο μου ντυσιμο αυτη την εποχη ειναι το μπλε μου παντελονι σε ισια γραμμη με την μπεζ πουκαμισα μου, την καμελ τσαντα μου και τις μπλε μαυρο γοβες μου.
Το αμεσως επομενο αγαπημενο μου ντυσιμο(χθες τα φορεσα) ειναι το μαυρο μου ως το γονατο πεφτο φορεμα με τις μπεζ μου πλατφορμες κι ενα αγάπημενο χρυσαφι κολιε. Τσαντα μαυρη.
Δινω μεγαλη σημασια στα πανωφορια και προτιμω τα σακακια ή τις καπαρντινες. Τωρα βεβαια κανει ζεστη.
Τον Χειμωνα τον λατρευω επειδη μπορεις να ντυθεις. Το καλοκαιρι δεν εχεις πολλες επιλογες.. Εχεις.. αλλα εν πασει περιπτωσει τα " καλα" ρουχα " δειχνουν" τον χειμωνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εχω αλλαξει γενικως το στυλ που ντυνομαι-ενταξει οχι παρα πολυ, ουτε μακρια μου- για επαγγελματικους λογους. Στην αρχη μου κακοφαινοταν αισθανομουν περιεργα, πλεον εχω συνηθισει. Φοραω πλεον και φουστες κ τακουνια και μπλα μπλα.. Μου πανε, δε λεω, αλλα στην προσωπικη μου ζωη ντυνομαι πιο απλα. Πανε πια τα καυτα σορτς, τα σκισμενα τζινσ κ οι μινι φουστιτσες. Αυτα μεσα στο σπιτι μονο. Οκ μεγαλωσα, δεν ενιωθα πλεον ανετα. Μεγαλωνουμε κ αλλαζουμε, δεν ειμαι πια κοριτσακι. Προσαρμοζομαστε. Αλλα βλεπω ωρες ωρες στο δρομο μεγαλες γυναικες να ντυνονται σαν παιδουλες κ μου ρχεται να ξερασω πραγματικα. Τελοσπαντων, περι ορεξεως...

Σε νιώθω απίστευτα!Μου έχουν μείνει κάτι ρουχαλάκια τελείως κοντά και έξαλλα και τα λυπάμαι.Λέω τι σκατά ψήλωσα πώς το φορούσα αυτό και έβγαινα έξω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αν πραγματι εισαι 18 όπως γραφεις, κακως τα κατηργησες... Εισαι πολυ μικρουλα ακομα.. Εγω τα κατηργησα πριν λιγα χρονια κ εφτασα 30:P
Φορεσε τα τωρα που εχεις σωματακι γιατι μεγαλωνοντας δυστυχως το σωμα μας οσο ναναι δεν κρατα τη σφριγηλοτητα του αν κ στο χερι μας ειναι να κρατιομαστε οσο πιο καλα μπορουμε. Εγω απο ενα σημειο κι επειτα αισθανθηκα πως δε μου ταιριαζει το κοριτσιστικο, γιατι οντως μεγαλωσα. Αλλα εσυ 18 χρονων απο τωρα καταργεις τα μινι;; Φορεσε τα παιδακι μου! Εγω στα 18 μου θυμαμαι τον πατερα μου οταν πηγαινα σε κανα μπιτς παρτυ να με ρωταει που πηγε το υπολοιπο υφασμα(στραβωμενος βεβαιως βεβαιως) Καναμε κ κανα καυγαδακι.. Ωραιες εποχες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Πάω 19 τώρα :P Τα χόρτασα μωρέ πολύ τα προηγούμενα χρόνια.Εντάξει δε φοράω και ράσα ήμαρτον,απλά κοιτάω πρώτα να αισθάνομαι άνετα στην κίνηση μου και μετά όλα τ'άλλα περί αισθητικής :P Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να φοράω αρκετά κοντά ρούχα αλλά όχι τόσο κολλητά που σε σκάνε!
(Νομίζω σε αυτή την αλλαγή έπαιξε ρόλο το οτι σιχάθηκα να με κοιτάνε σα ξερολούκουμο,προσπαθώ να περνάω απαρατήρητη στην καθημερινότητα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πάω 19 τώρα :P Τα χόρτασα μωρέ πολύ τα προηγούμενα χρόνια.Εντάξει δε φοράω και ράσα ήμαρτον,απλά κοιτάω πρώτα να αισθάνομαι άνετα στην κίνηση μου και μετά όλα τ'άλλα περί αισθητικής :P Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να φοράω αρκετά κοντά ρούχα αλλά όχι τόσο κολλητά που σε σκάνε!
(Νομίζω σε αυτή την αλλαγή έπαιξε ρόλο το οτι σιχάθηκα να με κοιτάνε σα ξερολούκουμο,προσπαθώ να περνάω απαρατήρητη στην καθημερινότητα μου)

Άκου εκει παω 19, το λες με έναν τροπο λες και πας 40 :P
Εμένα παντως τα κοντά σορτσάκια και γενικα τα σορτσάκια με βολεύουν πολυ τωρα το καλοκαίρι και δεν τα αποχωρίζομαι. Και λόγω ζέστης,αλλα ειναι και άνετα.
Το πως θα ντυθώ εξαρτάται απο το που θα παω,αλλα γενικα μ'αρεσει να ντύνομαι και πιο καλα αν ειναι να βγω έξω. Αλλα ντυσίματα του τύπου ολα έξω δεν τα συμπαθώ. Δεν θα φορέσω και κοντό μπλουζάκι και κοντό σορτσάκι και τακούνια,αν φοράω κοντό σορτς θα βάλω μια πιο κλειστή μπλούζα,αν φοράω μια πιο ανοιχτή,εφαρμοστή μπλούζα θα βάλω κατι πιο φαρδύ απο κάτω,κτλ. Και γενικα δεν συμπαθώ τις γόβες και τα 12ποντα :look: Προτιμώ πλατφόρμες,τα αθλητικά με τους χοντρούς πατους και τέτοιο στυλ γενικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Άκου εκει παω 19, το λες με έναν τροπο λες και πας 40 :P
Εμένα παντως τα κοντά σορτσάκια και γενικα τα σορτσάκια με βολεύουν πολυ τωρα το καλοκαίρι και δεν τα αποχωρίζομαι. Και λόγω ζέστης,αλλα ειναι και άνετα.
Το πως θα ντυθώ εξαρτάται απο το που θα παω,αλλα γενικα μ'αρεσει να ντύνομαι και πιο καλα αν ειναι να βγω έξω. Αλλα ντυσίματα του τύπου ολα έξω δεν τα συμπαθώ. Δεν θα φορέσω και κοντό μπλουζάκι και κοντό σορτσάκι και τακούνια,αν φοράω κοντό σορτς θα βάλω μια πιο κλειστή μπλούζα,αν φοράω μια πιο ανοιχτή,εφαρμοστή μπλούζα θα βάλω κατι πιο φαρδύ απο κάτω,κτλ. Και γενικα δεν συμπαθώ τις γόβες και τα 12ποντα :look: Προτιμώ πλατφόρμες,τα αθλητικά με τους χοντρούς πατους και τέτοιο στυλ γενικα.


Ναι αυτό εννοώ..γιατί τα παραδείγματα που λες τα έκανα πριν 2-3 χρόνια.Φαντάσου κοντή στράπλες μπλούζα,σορτσάκι στενό και ίσα-ίσα με τακούνι δωδεκάποντο σε 15χρονο :blink::knife: Δε θέλω να βλέπω φωτογραφίες μου από τότεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Ναι αυτό εννοώ..γιατί τα παραδείγματα που λες τα έκανα πριν 2-3 χρόνια.Φαντάσου κοντή στράπλες μπλούζα,σορτσάκι στενό και ίσα-ίσα με τακούνι δωδεκάποντο σε 15χρονο :blink::knife: Δε θέλω να βλέπω φωτογραφίες μου από τότεε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ναι αυτό εννοώ..γιατί τα παραδείγματα που λες τα έκανα πριν 2-3 χρόνια.Φαντάσου κοντή στράπλες μπλούζα,σορτσάκι στενό και ίσα-ίσα με τακούνι δωδεκάποντο σε 15χρονο :blink::knife: Δε θέλω να βλέπω φωτογραφίες μου από τότεε


Eh αυτο το στυλακι δεν μ'αρεσει σε καμία ηλικία tbh :hehe: Το βρισκω υπερβολικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Κι εγώ επίσης!!Ποιος ξέρει τι μυαλά κουβαλούσα τότε..:P
(Ποιος ξέρει τι μυαλά κουβαλάω τώρα..?:upside:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εμένα πάντως η μάνα μου δεν μ'άφηνε να φοράω 12ποντα στα 15 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εμένα πάντως η μάνα μου δεν μ'άφηνε να φοράω 12ποντα στα 15 :P

Kαλά σου 'κανε !:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logica

Νεοφερμένος

Η logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θέλω να ντύνομαι α μεσαιωνική δεσποσύνη, αλλά φοβάμαι πως θα τρώω γιαούρτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλω να ντύνομαι α μεσαιωνική δεσποσύνη, αλλά φοβάμαι πως θα τρώω γιαούρτια

Βάλε και σκόρδο και αγγουράκι να κάνεις τζατζικάκι να το φχαριστηθείς περισσότερο τουλάχιστον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τωρα που λετε για σορτσακια... Ετοιμαζομουν σημερα να παω για δουλεια ελιωνα στον ιδρωτα καθως ντυνομουν κ βαφομουν. Λαχταρουσα να βαλω ενα βρακι κυριολεκτικα κ να βγω εξω τοσο πολυ δεν αντεχα κ λυπομουν που θα βγαζα το πυτζαμοσορτσακι μου να βαλω το.. μακρυυυ μαυροοοο παντελοοονι που ηθελε κ ζωωωνη κ να αφησω τα μαλλια καααατω... Εννοειται τα χω μαζεμενα μεχρι μα φτασω κ μολις φτασω τα κατεβαζω... Πραγματικα εσκασα σημερα. Μολις μπηκα ανοιξα τερμα το κλιματιστικο κ ησυχασα. Τρελη ζεστη.

12 ποντα στα 15 ε; Φοβερο... Εγω τα βαλα πρωτη μου φορα μετα τα 20 αλλα απι κει κι επειτα τα φορουσα συχνα. Πλεον 8αρι κ 10αρι σε ιδιαιτερες περιπτωσεις. Ειμαι κ ψηλη οποτε βολευει. Παντως το τακουνι κανει ζημια στα ποδια αν τα φοραμε συνεχεια. Καλο εοναι να χουμε παντα ενα δευτερο μαζι μας στο αμαξι πχ ή στη δουλεια. Εγω ολο το λεω κ δεν το κανω... Χθες μου φυγε το λουρακι απτο παπουτσι κ πηγαινα κουτσο στο γυρισμο. Ευτυχως λιγο πριν σχολασω αλλιως θα χα γινει ρεζιλι... Να που χρειαζεται δευτερο για πολλουυς λογους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μια που το ανέφερες πάντα το χα απορία ποιο είναι το πιο βολικό χτένισμα για τις γυναίκες ( με μακριά μαλλιά ). Και κυρίως πολλές φορές το χετε όπως το χετε επειδή έτσι είναι πιο άνετο ή επειδή πιστεύετε πως σας παέι περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Το πιο βολικό για τα μακριά μαλλιά στην Ελλάδα του οχτάμηνου καλοκαιριού και του καύσωνα είναι ξεκάθαρα είτε η αλογοουρά είτε τα messy buns (google it :P). Δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε μια φίλη να μη μαζεύει πάνω τα μαλλιά της όταν είναι σπίτι. Οπότε, ναι, τα αφήνουμε κάτω μετά γιατί μας πάνε περισσότερο.

Γενικά σαν μήκος το μεσαίο είναι το πιο βολικό, λιγότερη ώρα στο λούσιμο, στο στέγνωμα, στο φτιάξιμο. Βρίσκομαι σε φάση που τα μακραίνω για να τα δωρίσω και με έχουν κουράσει απίστευτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Όταν τα έχεις πιασμένα πάνω ζεσταίνεσαι λιγότερο και ειναι πιο τακτοποιημένα πχ όταν είσαι έξω για δουλειές.Μου έχουν πει οτι μου πάνε περισσότερο τα μαλλιά πάνω αλλά εγώ από αισθητικής άποψης τα προτιμώ κάτω φυσικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμενα Βασιλη ειναι αρκετα μακρια τα μαλλια μου, ισια πολλα και βαρια και το καλοκαιρι αγανακτω οποτε εξω στη βολτα συνηθως τα πιανω αλογοουρα κ στο σπιτι κοτσο:D Ο κοτσος δε μου παει αλλα ειμαι σπιτι κ δε με νοιαζει. Η αλογοουρα μια χαρα ειναι. Στη δουλεια τα αφηνω κατω(αφου εχω ανοιξει κλιματισμο...) ειναι πιο σικ.
Οντως τα μεσαια μαλλια ειναι πιο ευκολα αλλα εγω απο τοτε που με θυμαμαι, κολλαω να τα κοψω. Μια δυο φορες το εκανα κ επειτα τα αφησα παλι μακρια. Με εχω συνηθισει, δυσκολα θα αλλαξω. Μονο οταν μεγαλωσω λιγο ακομα κ το πολυ μακρυ δε θα με αντιπροσωπευει πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top